Jump to content
IGNORED

Apple Macintosh


henrik larsson

Recommended Posts

U je, Genius Playlist :D Baš me zanima kako iTunes uglavljuje stvari zajedno :)
10:33AM "The receiver is built in, you just need the transmitter for your shoe." Big cheers for that one. Now he's going on about Genius again... okay Steve we get it, we'll never have to think about music ever again. Steve clearly never made a mixtape for a girlfriend.
:lol:
Sta je bre ovo? Svuda pise da je iTunes 8 dostupan za Download, meni i na PC-u i na Mecu kaze da nema novih updateova.
evo ima ovde za meka :)i za windowsedit: dodao link za win Edited by jms_uk
Link to comment
Zasto? Imas pravo da snimis sadrzaj svojih CD-ova (ili vinila) na racunar.
Ja nemam svoje CD, niti ih kupujem (ok, ponekad iznajmljujem). Imao sam nekad gomilu vinila koji odavno came u nekom beogradskom podrumu (ako uopste jos postoje).
Link to comment
  • 2 weeks later...

da stavim i ovde pitanje

odjednom mi ne prepoznaje nijedan flash koji je do juce citao bez problema. dva kingmaxa i jedna hamma, nista ni preko jednog usb ulaza. ulazi rade, reaguju na sve ostalo. nikad nisu iscupavani iz kompa, ja sam fina.na onom kompu sve prepoznaje normalno.
Link to comment
da li mozes da ih vidis u Disk Utillity?
ne, to me i buni. pc ih prepoznaje bez problema, a ovaj ni da cuje. jedan fles sam potpuno ocistila, te probala ponovo, ali nista.evo sad sam probala sa potpuno novim flesom, njega prepoznaje bez problema.
Link to comment

nisu, a i koristila sam ih do sada bez problema.jedino sto mi deluje kao mogucnost je sto sam jedan drndala pisuci i brisuci danima sa raznih pisijeva, a onda ga upregla u mek, ali to ne bi trebalo da bude problem, valjda.(a da budem iskrena, nista ja to ne formatiram, nego kad otvorim, odmah krenem da rabim. stidim se, ali sta cu)hvala svima

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...