Jump to content
IGNORED

Apple Macintosh


henrik larsson

Recommended Posts

sezampro je davao tako neke noname adsl modeme, od toga nema fvajde.ne verujem ni da ce taj htetitrazi im ruter (da bi ga vezao na ethernet, tu nema drajvera) ili pitaj da li postoje drajveri za mek za to kinesko cudo tehnikeverovatno ce te pitati sta je to mek, ali navici ces se...

Link to comment

Trebalo bi da radi sasvim korektno i na meku. To je cetvoroportni ruter modem kod koga su po difoltu ukljuceni i 1. i 4. port, mada se to meze promenit u setapu. Juzer i pas su: telekom pa pokusaj da se poigras sa podesavanjima.

Link to comment

kako sam samo glup... nisam ni pogledao na guglu da je to zapravo ruter... napisao si modem... i cudno kinesko ime... bio sam ubedjen da su to bezimene kutije koje daje sezampro... i tako

Edited by blek
Link to comment

Hvala momci, nisam pitao za sebe, tako da sam pogresio naviknut na modeme koje sam ja dobijao. Jeste u pitanju ruter, a odgovore cu preneti gde treba. :) Sta je to linksys switch?

Link to comment
  • 4 weeks later...

Sta je bre ovo? Svuda pise da je iTunes 8 dostupan za Download, meni i na PC-u i na Mecu kaze da nema novih updateova.iNace mislim da cu da pazarim ovaj novi iPod Touch

Edited by Aion
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...