Jump to content
IGNORED

Pronađi me/Amber Alert


Zaboravan

Recommended Posts

Ja brišem nebitne poruke i pozive, kao i brojeve (kad mi više ne trebaju ili su ih vlasnici promenili, nevažno). Ne volim ni fotke da gomilam, prebacujem ih na drugo mesto.

Link to comment
1 hour ago, mackenzie said:

Mene zanima da li mup ima resursa da analizira signale sa baznih stanica. 

 

Sve mob. uređaje koji su se zatekli u tom selu u vrijeme nestanka. 

Sve spomenute uređaje čiji je signal zabilježen na drugim baznim stanicama nakon trenutka nestanka. 

Sve uređaje koji su uključeni nakon nestanka u reonu od 150 kilometara. 

 

Mislim da je to jedna od prvih stvari koje se rade…

  • +1 2
Link to comment
1 hour ago, Tsai said:

Ali bukvalno sve medije treba zabraniti...sta oni rade

Znas kako, koliko god ja srao po medijima, protiv sam bilo kakvih iracionalnih zabrana, ipak, tabloide, da zabranio bih, ovi drugi, pa recimo d aih ne bi zabranio, ali bi psootjao zakon po kome bi trpeli sankcije kada kenjaju nesto, ili manipilusu informacijiama, ili i  oni uvijeno uvrede nekoga(a rade to i N1 i Danas, npr. neupiredivo manje u odnosu na reyimske tabloide, ali rade), prosto, udri ih po dzepu..

Link to comment

Nisam ispratio bas sve pomno, da li postoji bilo ko osim majke, ko je tog dana video devojcicu na tom mestu?

Link to comment

Napravio sam jednu od najglupljih pogrešaka u životu i pogledao profil oca na FB. Nevjerojatna količina istinski bolesnih ljudi, koji bi trebali bit sklonjeni s ceste u neku ustanovu. Takva bolesna zloba, a sve skriveno iza "brige za dijete". Da sad za sat vremena jave da jest ono najgore i da je majka kriva (ili oboje) ovi i dalje ostaju psihopatski bolesnici koji su svuda oko nas.

  • +1 7
  • Tužno 1
Link to comment

Režimski tabloidi objavili...

 

Spoiler

...snimak iz Beča neke devojčice koja liči na nestalu koji je navodno napravio neki Srbin, i koja je navodno bila s dvema Rumunkama koje su je dozivale na svom jeziku, ali ona nije reagovala i ponašala se kao da nema veze s njima.

 

Link to comment
32 minutes ago, bags said:

Juce su nasli kosti onog decaka Emila iz Francuske sto je spominjan i na ovoj temi.

I to na 3 kilometra od kuće odakle je nestao. Našao ga hajker. Džaba i dronovi sa termovizijskim kamerama, psi tragači i stotine žandarma. Tuga :(

  • +1 1
Link to comment
1 hour ago, mraki said:

Bilo je samo pitanje dana kad će krenuti takve priče.

 

To je čak i prirodno da ljudi koji su uznemireni nekim događajem kao hipersenzibilirani prepoznaju traženu osobu posvuda. Događa se u svakom takvom slučaju, uz one koji su samo kreteni koji žele malo slave, uvijek ima ljudi i koji potpuno iskreno misle da su vidjeli osobu ili da je moguće.

 

Pa ako ćemo iskreno ovo dijete na snimci čak i zaista podosta nalikuje. Što naravno samo po sebi ne znači ništa jer u toj dobi i na takvom snimku vjerojatno stotine djece na prostoru od Bora do Beča nalikuju. Ali da vidim ovu snimku onako negdje bezveze ovih dana vjerojatno bih je i ja poslao policiji.

 

E sad to što u nijednoj normalnoj zemlji to ne bi prvo došlo do svih društvenih mreža i medija to je više do nas kao ljudi (u tom smo i dalje "mi" i jednako smo glupi). I što većina prvo podijeli na svom fejsu ili Instagramu, em da ispadne baja, em da ne bi bilo da zla policija sve to zna i zataškava.

  • +1 2
Link to comment

MUP izgleda ne isključuje mogućnost da devojčica na snimku iz tabloida jeste Danka, objavili su karakteristične znake na telu po kojima se to može definitivno potvrditi i pozvali Srbe u Beču da prijave ako vide takvu devojčicu.
 

Quote

APEL SRBIMA U BEČU: JAVITE AKO VIDITE NESTALU DANKU Policija objavila saopštenje: "Mole se svi naši ljudi u Austriji"

Novi trag u istrazi za nestalom Dankom Ilić pojavio se jutros u pola tri ujutru, kada je policija dobila informaciju da je devojčica viđena u Beču u pratnji dve rumunske državljanke.

Tim povodom je MUP uputio apel Srbima koji žive u Beču, a koji imaju bilo kakave informacije o slučaju, da se jave.

- Mole se svi naši ljudi koji žive u Beču, ako vide devojčicu da odmah obaveste policiju! - navedeno je u apelu nakon što se pojavio snimak iz Beča.

Danka ima dve godine, smeđu kosu i braon oci visine oko 85 centimetara.

Nestala Danka ima bradavicu, viseću, dužine oko jedan centimetar na lesici levog uha, na strani ka licu, i mladež na nadlaktici leve ruke, sa spoljne strane ka leđima, nepravilnog oblika u boji za nijansu tamnijoj od boje kože.

blic.rs/vesti/hronika/mup-uputio-apel-srbima-u-becu-javite-se-ako-vidite-devojcicu-za-koju-se-sumnja-da-je/dw1v47y

Edited by vememah
Link to comment
49 minutes ago, bags said:

Juce su nasli kosti onog decaka Emila iz Francuske sto je spominjan i na ovoj temi.

Čitam baš. I to naravno, nedaleko od mesta nestanka.

Nije prvi put da se tako nešto dešava, i pored vrlo opsežne potrage.

Edited by mraki
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...