Jump to content
IGNORED

Pronađi me/Amber Alert


Zaboravan

Recommended Posts

Kad smo kod Jurića, mali off, ali na kraju ne bi ništa od onoga da postoji pedofil medju političarima na bitnoj poziciji (licitiralo se sa imenima i bunga žurkama

tada), prodje evo 2-3 godine već al na tu temu više ni reči…?

  • +1 5
Link to comment
20 minutes ago, ducca said:

Kad smo kod Jurića, mali off, ali na kraju ne bi ništa od onoga da postoji pedofil medju političarima na bitnoj poziciji (licitiralo se sa imenima i bunga žurkama

tada), prodje evo 2-3 godine već al na tu temu više ni reči…?

Juric je lajkovao Mitrovica na mrezama onomad kada smo letos protestovali i isli ispred zgrade Pinka..ja sam jos tada malo poceo i izmedju redova da citam..

  • +1 1
Link to comment
7 hours ago, mraki said:

Ne možemo to sa sigurnošću da kažemo.

 

Zaista misliš da xyz ljudi ne može da nađe dete od dve godine na onakvom prostoru? 

Link to comment
5 hours ago, Misko said:

Juric je lajkovao Mitrovica na mrezama onomad kada smo letos protestovali i isli ispred zgrade Pinka..ja sam jos tada malo poceo i izmedju redova da citam..

Rešila ga udovica™...

  • +1 3
Link to comment
9 hours ago, arheolog1981 said:

Bukvalno su prvi dan pretražili sve kuće, ima vesti o tome na više portala. To je najbazičnija moguća stvar, ne znam odakle uopšte sumnja da je to urađeno 

 

Zato shto su mediji prenosili lokalce koji kazu da im niko nije dolazio al da slobodno dodju... to  je mislim bilo sutradan.

Link to comment
10 hours ago, ducca said:

Kad smo kod Jurića, mali off, ali na kraju ne bi ništa od onoga da postoji pedofil medju političarima na bitnoj poziciji (licitiralo se sa imenima i bunga žurkama

tada), prodje evo 2-3 godine već al na tu temu više ni reči…?

što se mene tiče, sad ga štiti

  • +1 6
Link to comment

Svedok je snimak poslao mejlom srpskoj policiji, pa je srpska policija kontaktirala austrijsku. Izgubljeno je dosta vremena, kako sam izračunala nekih 10 sati, rekla je reporterka RTS

 

jbt kao da su konjima prenosili poruku

  • Haha 1
Link to comment

pitanje je kada je čovek koji je snimak napravio isti prosledio našoj policiji. čini mi se da sam sinoć pročitao da je to bilo negde oko ponoći, prema njegovoj izjavi. ako je tako, u startu je otišlo nekoliko sati. čovek nije bio siguran šta je video i snimio, pa je otišao kući, konsultovao se sa porodicom i onda su odlučili da šalju. moguće da su kontaktirali ambasadu, pa da je išlo tim putem.

 

nisam siguran da bi išta brže bilo da je otišao direktno u policiju u Beč, jer ovi ne bi znali o čemu se radi i morali bi da proveravaju i pribavljaju informacija od naše policije, a svakako ne bi odmah pojurili na ulicu. drugo pitanje je dal čovek zna jezik, ima slučajeva da naši odu pa 20 godina ne nauče jezik. ja sam jedared upoznao ženu koja je 30 godina živela u Americi, a engleski je natucala kao ja u osnovnoj školi.

 

ali svakako, ovaj vremenski okvir od 10 sati zaista deluje mnogo i previše. za to veme možeš da se dislociraš u drugu državu bez problema.

 

opet, snimak je javno objavljen, pa kapiram da se radi o licima koja zaista nemaju veze sa slučajem da bi se sama javila u policiji u rešila to (polazim od toga da su lica snimak videla). da neko objavi snimak mene i moje ćerke u ovom kontekstu, prva stvar koju bih uradio jeste da odem u policiju predstavim se, identifikujem, pustim ih da provere i rešim to.

Edited by Ted
  • +1 5
Link to comment

Pa to i ja mislim, ali s druge strane sasvim je moguće i da netko tko nema nikakve veze s tim jednostavno ni ne vidi. Pogotovo ako i ne žive u Austriji nego su recimo na nekom izletu. 

 

Pitanje koliko se u Austriji izvrtila baš sama snimka, u Rumunjskoj još manje vjerojatno, lako je moguće da ljudi i totalno propuste.

 

Pa jučer sam negdje na Facebooku vidio komentar neke žene iz Srbije od prije 2 dana tipa "A šta se desilo?". Znači i tu ima ljudi koji su nekako propustili baš sve u zadnjih tjedan dana, a kamoli neki Rumunji.

  • +1 1
Link to comment

za 10 sati si sa spremnim papirima iz beča već na JFK ili sličnom aerodromu u SAD.

 

ako je otmica deteta onda je to dobrano pripremljeno i spremno, tako da se ne mogu isključiti ni ovakve stvari.

 

 

  • +1 1
Link to comment

Čekajte, jel ovaj slučaj uključen u Amber alert sistem? Kako je moguće onda da ne reaguju momentalno? (Ako isključimo kad je čovek slao snimak)

Edited by Svemir Zeka
Link to comment
7 hours ago, Malvo said:

 

Zaista misliš da xyz ljudi ne može da nađe dete od dve godine na onakvom prostoru? 

Da, mislim da je moguće da im promakne nešto i da je dete negde tu.

Link to comment
8 minutes ago, Svemir Zeka said:

Čekajte, jel ovaj slučaj uključen u Amber alert sistem? Kako je moguće onda da ne reaguju momentalno? (Ako isključimo kad je čovek slao snimak)

Slučaj nestale Danke je prvo pokretanje Amber alert sistema u Srbiji. Amber alert služi da se javnost obavesti o nestanku maloletnog deteta u cilju da se dopre do što više građana i na taj način povećaju šanse da se brže dođe do informacija. I to je to. Što se tiče ovog slučaja Ambert alert je uradio svoje. Dalje je na delu samo potraga, odnosno istraga. 

Link to comment

Svakako je sve moguće. Ono što po meni ni slučajno nije moguće je da je bilo kako je mama rekla. Jer u minuti je nemoguće. I to sam siguran - apsolutno nemoguće. 

 

E sad ako mame nije bilo 20 minuta ili pola sata, onda je moguće.

 

  • +1 3
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...