Jump to content
IGNORED

Ubistvo učenika OŠ “Vladislav Ribnikar”, 3.5.2023.


FPLS
aram
Message added by aram,

Zahtevi Saveta roditelja OŠ Vladislav Ribnikar

 

1. Traži se rekonstrukcija događaja, objašnjenje kako se to dogodilo i kako teče istraga i u kojoj je fazi. Roditelji to moraju da znaju.

2. Da se roditeljima stručno objasni šta će biti sa dečakom i u kom statusu su njegovi roditelji. Kod dece postoji veliki strah da će on biti na slobodi.

3. Tim psihologa i psihijatara koji će redovno raditi sa decom VII-2 bez učešća školskog pedagoga i psihologa radi obezbeđivanja nepristrasnosti.

4. Ako se odluči da se školska godina nastavi za decu iz odeljenja VII-2 mora se naći način da oni ne ulaze u školu na veliki ulaz, već da nastavu imaju u nekoj od učionica na malom ulazu.

5. Predlažemo kompletno renoviranje škole do 1. septembra 2023. godine

6. Pružiti kompletnu podršku nastavničkom kadru.

7. Tražimo da se utvrdi odgovornost ljudi koji su izneli u javnost spisak sa imenima deca iz VII-2 odeljenja koji je obišao ceo svet, kao i slike roditelja i dece, i da isti za takav postupak budu sankcionisani u skladu sa Zakonom.

Recommended Posts

Pišu zvanično pismo ljudi koji još uvek  idu u školu i pokušavaju da budu odrasli,  naravno da je stilski nevešto, ne mogu svi da budu Koča Popović i pank. 

 

 

3 minutes ago, namenski said:

:isuse: 

 

 

Slažem se, mislim da ćemo ih upravo  ponižavanjima, fejspalm kritikama i zaključivanjima da su mali seljaci koji imaju džiberske roditelje podstaći da se uključuju više. 💪

  • +1 5
Link to comment
18 minutes ago, Taihoskopija said:

zaključivanjima da su mali seljaci koji imaju džiberske roditelje podstaći da se uključuju više.

Znas kako: OK za sva slaganja i neslaganja na stranu, ali me mani ovakvih ucitavanja... :puke:

  • +1 2
Link to comment

Informacija sa bioloskog

Spoiler

Na institucionalni imejl Majke doslo je preko 100tinu mejlova jezive sadrzine.  Policija i menadzment su upoznati. Odobrili su joj odsustvo. 

 

Link to comment
9 minutes ago, 3opge said:

Srbi uvoze kulturu lincha sa (divljeg) Zapada, lepo je rekao ex-ministar

 

Bukvalno je bilo opisa sta ce joj se desiti ćerki i da pripazi. Jezivo. To dete nece imati normalno odrastanje vise

  • Tužno 1
Link to comment
3 minutes ago, Rowanoke said:

Bukvalno je bilo opisa sta ce joj se desiti ćerki i da pripazi. Jezivo. To dete nece imati normalno odrastanje vise

 

Policija u principu ako hoce moze da nadje ko je to pisao.
A i za nju i za dete bi bilo dobro da im drzava pomogne da se presele, ako su u stanju da urade nesto slichno kao ono sto je pisano za crnogorski sluchaj. Mada pitanje je da li bi i ta nesrecna zena to htela...

  • +1 1
Link to comment
57 minutes ago, namenski said:

Znas kako: OK za sva slaganja i neslaganja na stranu, ali me mani ovakvih ucitavanja... :puke:

 

Referisala sam se na Caluglin post od sinoć, ti nisi to rekao nikad, izvinjenje! :nobles:

 

Imaju klinci i "andergraund" i manje starmale načine da izraze revolt, ali je problem što se ni oni ne sviđaju starijim generacijama. Upravo je "Crni Cerak" jedan od njih, to je strašno popularno kod klinca starijih uzrasta i tu se vezuju za izražen socijalni bunt i ispovesti margine (ima dosta bljvotina, svakako, al' ja sam matora feministkinja, nisam ciljna grupa) i baš ih vole, ali smo videli svi šta se desilo sa tim. 

 

 

Link to comment
Just now, Mel said:

 

Policija u principu ako hoce moze da nadje ko je to pisao.
A i za nju i za dete bi bilo dobro da im drzava pomogne da se presele, ako su u stanju da urade nesto slichno kao ono sto je pisano za crnogorski sluchaj. Mada pitanje je da li bi i ta nesrecna zena to htela...

Koliko sam čula u Crnoj Gori je problem krvna osveta. Pa zbog toga su oni u zakonodavstvu osmislili ovo. Ja mislim da toga nema u Beogradu. Ja sam svesna da to dete nece moci više nikada da ima odrastanje normalno u Srbiji. Barem u narednih 5 godina po mojoj proceni moraće biti sklonjena u inostranstvo. 

Link to comment
8 minutes ago, Rowanoke said:

Koliko sam čula u Crnoj Gori je problem krvna osveta. Pa zbog toga su oni u zakonodavstvu osmislili ovo. Ja mislim da toga nema u Beogradu. Ja sam svesna da to dete nece moci više nikada da ima odrastanje normalno u Srbiji. Barem u narednih 5 godina po mojoj proceni moraće biti sklonjena u inostranstvo. 

Svuda je problem krvna osveta.

 

Link to comment
15 minutes ago, Taihoskopija said:

 

Referisala sam se na Caluglin post od sinoć, ti nisi to rekao nikad, izvinjenje! :nobles:

 

 

Nemoj onda ni meni da ucitavas ono sto nisam rekao. Idi (premesteno na gradjanski protest) pa procitaj ponovo, reci mi tacno (na tom topiku da ne gusimo ovaj) sta sam netacno napisao. Takodje, rekao sam "vecina" i "cast izuzecima"... ti okacis tekst koji je pisalo nekoliko odlikasa uz tvrdnju da su svi mladi u stvari super, mogu i ja da okacim slike sa splavova pa da tvrdim kako su svi mladi uzas i tako u krug.

 

Napisao sam i okrivio i nas - oni su proizvod ovog drustva, nisu krivi zbog svoje pasivnosti. Plus globalni trendovi.

Edited by Caligula
Link to comment
1 hour ago, Taihoskopija said:

Imaju klinci i "andergraund" i manje starmale načine da izraze revolt, ali je problem što se ni oni ne sviđaju starijim generacijama. Upravo je "Crni Cerak" jedan od njih, to je strašno popularno kod klinca starijih uzrasta i tu se vezuju za izražen socijalni bunt i ispovesti margine (ima dosta bljvotina, svakako, al' ja sam matora feministkinja, nisam ciljna grupa) i baš ih vole, ali smo videli svi šta se desilo sa tim. 

Sve OK, i nikako ne treba potcenjivati danasnje klince, naprotiv i narocito sto se tice sposobnosti ogromne vecine za stajanje na zemlji sa obe noge za razliku od ovdasnjih 40+ generacija, ali da srednjoskolci ispisuju deklaracije prepune opstih mesta u danima kada je Beograd doziveo ono sto od 5. oktobra doziveo nije, 50,000 ljudi na ulicama je ipak malo, najblaze receno starmalo...

Pa jebote, pola foruma se izmedju postovanja na topicima na kojima se traze i prepisuju lekovi, raspravlja o boljkama onomad izaslo na protest, a siroti mali hrcki se dali u pisanje manifesta... :isuse: 

  • +1 1
Link to comment

Ali forumske reakcije na ovaj tekst gimnazijalaca.:laugh: Starmalo, opsta mesta, pis'o neko drugi, ko zna sta se tu iza brda valja. Zamislite taj bezobrazluk, da neko van PPP ponudi svoje vidjenje problema i misljenje kako da se taj problem resi.

 

Rekoh ja, ovo je mahom forum matorih prdonja.

  • Haha 1
  • Hvala 1
Link to comment
1 minute ago, harper said:

Starmalo, opsta mesta, pis'o neko drugi, ko zna sta se tu iza brda valja.

Dobro je, u formi si, ja se vec zabrinuo :cry:: ovakvim ucitavanjem, podmetanjem ni pomenutih ni nagovestenih gluposti uobicajeno pocinjes da... ma znas vec sta...

Samo ti radi svoj pos'o... ;)

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...