Jump to content
IGNORED

Ubistvo učenika OŠ “Vladislav Ribnikar”, 3.5.2023.


FPLS
aram
Message added by aram,

Zahtevi Saveta roditelja OŠ Vladislav Ribnikar

 

1. Traži se rekonstrukcija događaja, objašnjenje kako se to dogodilo i kako teče istraga i u kojoj je fazi. Roditelji to moraju da znaju.

2. Da se roditeljima stručno objasni šta će biti sa dečakom i u kom statusu su njegovi roditelji. Kod dece postoji veliki strah da će on biti na slobodi.

3. Tim psihologa i psihijatara koji će redovno raditi sa decom VII-2 bez učešća školskog pedagoga i psihologa radi obezbeđivanja nepristrasnosti.

4. Ako se odluči da se školska godina nastavi za decu iz odeljenja VII-2 mora se naći način da oni ne ulaze u školu na veliki ulaz, već da nastavu imaju u nekoj od učionica na malom ulazu.

5. Predlažemo kompletno renoviranje škole do 1. septembra 2023. godine

6. Pružiti kompletnu podršku nastavničkom kadru.

7. Tražimo da se utvrdi odgovornost ljudi koji su izneli u javnost spisak sa imenima deca iz VII-2 odeljenja koji je obišao ceo svet, kao i slike roditelja i dece, i da isti za takav postupak budu sankcionisani u skladu sa Zakonom.

Recommended Posts

ja ne znam kolko tih nozeva kurir ima u shteku, vec su jednom davali. za ovaj sada treba bash biti junachki glup ili junachki prorachunat :unsure:

Sent from my RMX3710 using Tapatalk

  • +1 3
Link to comment

Pa bukvalno jos da napisu "ZA FERKU"

 

Ovo je i zvanicno ludnica od prosle srede, sada samo da se prebrojimo koji smo i u kom odeljenju. Svi komplet.

 

edit: ovde dole u krugu ladno pise "POZOVITE I POLICIJA DOLAZI KOD VAS PO PUSKE, PISTOLJE, BOMBE I MUNICIJU"

 

:isuse:

 

... i jos poklanjaju noz. Ovo se neko zeza bolesno

 

Edited by Caligula
  • +1 6
Link to comment

Uveličavala sam sliku kao luda, misleći da sam stvarno prsla s mozgom kad umišljam nož. 

 

Gde su prostorije Kurira? Zna li ko? 

Link to comment
1 minute ago, Valkyrie said:

Uveličavala sam sliku kao luda, misleći da sam stvarno prsla s mozgom kad umišljam nož. 

 

Gde su prostorije Kurira? Zna li ko? 

 

U Vlajkovicevoj, odmah iza Skupstine.

  • Hvala 1
Link to comment
31 minutes ago, JohnnyD said:

345652573-695303639035263-62786023100170

 

Treba u emotikone da stavite onog smajlija koji udara glavom u zid. Evo, ja ću ovako  :frust:

Link to comment

Pa dobro, to bi oni da deca nauce i nozem da ljuste krompir, a ne onim plasticnim sranjem sto poklanjaju inace :rolleyes:

 

Link to comment

potpuni debili ti iz kurira sa nožem

treba ih tretirati kao i one što su mahali plastičnim pištoljem

samo što ovi iz kurira mašu plastičnim nožem ispred svakog kioska u srbiji

 

kao da su posle 11.09 izdali novine u njujorku sa igračkom avionom

ili u londonu i madridu posle onih eksplozija umetnuli u novine igračku bombu

  • +1 5
Link to comment

nozevi su naruceni pre x vremena, po planu je da se podele danas.

svi su obuceni da zaziru od toga da misle, ili da gledaju svoj mali posao, ne u lancu uzroka i posledica ili nekom drugom obliku konteksta.

magacioner izdao, paker upakovao, vozac razvezao, trafikant prodao. gradjanin kupio. :ph34r:

 

poz

Edited by le petit nicolas
  • +1 1
Link to comment
58 minutes ago, JohnnyD said:

345652573-695303639035263-62786023100170

vrati pistolj, na ti noz

 

pa ce da bude sledeci bokser a da vratis noz

 

lukavi mali satnici

  • Haha 2
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...