Jump to content
IGNORED

Ubistvo učenika OŠ “Vladislav Ribnikar”, 3.5.2023.


FPLS
aram
Message added by aram,

Zahtevi Saveta roditelja OŠ Vladislav Ribnikar

 

1. Traži se rekonstrukcija događaja, objašnjenje kako se to dogodilo i kako teče istraga i u kojoj je fazi. Roditelji to moraju da znaju.

2. Da se roditeljima stručno objasni šta će biti sa dečakom i u kom statusu su njegovi roditelji. Kod dece postoji veliki strah da će on biti na slobodi.

3. Tim psihologa i psihijatara koji će redovno raditi sa decom VII-2 bez učešća školskog pedagoga i psihologa radi obezbeđivanja nepristrasnosti.

4. Ako se odluči da se školska godina nastavi za decu iz odeljenja VII-2 mora se naći način da oni ne ulaze u školu na veliki ulaz, već da nastavu imaju u nekoj od učionica na malom ulazu.

5. Predlažemo kompletno renoviranje škole do 1. septembra 2023. godine

6. Pružiti kompletnu podršku nastavničkom kadru.

7. Tražimo da se utvrdi odgovornost ljudi koji su izneli u javnost spisak sa imenima deca iz VII-2 odeljenja koji je obišao ceo svet, kao i slike roditelja i dece, i da isti za takav postupak budu sankcionisani u skladu sa Zakonom.

Recommended Posts

4 hours ago, bags said:

 

Ja sam na jednom programerskom forumu video da ljudi traze neke male pancire za decu. Kasnije skontao da je stvarno bilo ozbiljno.

 

Pa vec uveliko se prodaju skolske torbe ojacane kevlarom, imas izbor dezena patriotski, kamuflazni ili lepi cvetni sareni. Legalne u svih 50 drzava ako se dobro secam.

  • Tužno 1
Link to comment
6 hours ago, Fakundo Sava said:

 

Najcitiraniji rad  DKT

 

image.png.9a6392cd3d99bfc8ee5c4d4db2c697f6.png

 

Ovde je njen kompletan opus 

 

https://fakenews.rs/2022/04/26/darija-kisic-tepavcevic-analiza-naucne-produkcije/

Prošla sam kroz gotovo sve. Koliko oblasti naučnog istraživanja, ovo ni tri nobelovca ne bi pokrila. Na nekim radovima ni ne vidim koja je po redu u nizu dopisanih lekara.

Posebno me je i lično ispizdelo njeno ime na radu koji se odnosi na dečiju onkologiju medju imenima lekara koji se time zaista ceo život bave i koje lično znam.

Govnara.

 

EDIT. Naravno, mislim da je njen doprinos na većini radova (izuzimam one s početka karijere i one gde je prvi autor) u činjenicama tipa bila na visokoj poziciji u Batutu, imala pristup raznim statistikama, stavila ih na uvid timu i dopisali je na rad. 

Edited by pt 2.0
  • +1 2
  • Hvala 3
Link to comment
5 hours ago, Valkyrie said:

7F41EEFA-B095-46EB-8C09-BC9D05542B5A.thumb.jpeg.b5dbf8a195fe1d99640b23402d549537.jpeg

 

:cry: 

Vidim na snimku još jednu ubijenu devojčicu kako se smeje... da ti pukne srce.

 

dve ima, u sredini dete s velikim naocarima

a onaj mali levo skroz u prvoj klupi lici na dete kompozitora (iako nisam siguran posto cini mi se da je dve godine mladji)

stvarno da ti pukne srce

  • Tužno 2
Link to comment
On 9. 5. 2023. at 18:36, Kampokei said:

Ne znam da li je vec bilo price o tome na topiku, ali zanima me do kada ce tabloidi eksploatisati KK zarad klikova ili gaslightinga naroda. Voleo bih da o KK i njegovim sto stvarnim sto izmisljenim izjavama bude sto manje price (pre svega iz postovanja prema porodicama zrtava), ali strepnja mi je dublja od nade.

 

Cekiram tu i tamo sprske tabloide, i za sada izgleda da je strepnja bila na mestu. Tako npr. samo danas saznajemo da KK nije podnosio poraz, ali i da mu je zlo u genima jer je njegov predak spalio toliko i toliko ljudi. Mogu oni ovako jos najmanje godinu dana. Odvratno.

  • +1 5
Link to comment

kod pucnjave

beži ili zaleži

 

neodgovornu eksplataciju događaja od strane novinara i drugih javnih ličnosti treba sankcionisati

postoje zvanične izjave

  • +1 2
Link to comment
55 minutes ago, fritifrut said:

kod pucnjave

beži ili zaleži

 

neodgovornu eksplataciju događaja od strane novinara i drugih javnih ličnosti treba sankcionisati

postoje zvanične izjave


ko ce da sankcionise, srpski sudovi?

na predlog srpskih tuzilaca?

 

Baby Lol GIF by MOODMAN

  • +1 1
Link to comment

možda hoće, možda neće

 

ali to nije razlog da prvo kreneš od sebe, porodice, prijatelja... da ih stvarno ubediš da te medije i javne ličnosti ne treba čitati, gledati, slušati

to svi možemo da radimo

 

ne ubija oružje (ali ga treba ukloniti što više), njime treba neko da rukuje

ubija ljudsko biće koja je odlučilo da iskoristi oružje za ubijanje

  • +1 1
Link to comment
7 hours ago, Valkyrie said:

7F41EEFA-B095-46EB-8C09-BC9D05542B5A.thumb.jpeg.b5dbf8a195fe1d99640b23402d549537.jpeg

 

:cry: 

Vidim na snimku još jednu ubijenu devojčicu kako se smeje... da ti pukne srce.

 

Jbt ovo me baš dotuklo više nego sve dosad. 

  • +1 1
Link to comment
17 hours ago, Rowanoke said:

Ovaj profesor vec dao dijagnozu o Kosti

 

 

Profesor zna znanje ali ni on ne prati bas sta se zadnjih 20 godina radilo. Par puta je pomenuo sizofreniju, jednom da kaze kako se nista o tome genetski ne zna, sto vishe nije tachno, a jednom da dovede u vezu shizofreniju i prezasticenost u odrastanju... Ono sto opisuje su 'posesivne' majke, i hladne neemotivne majke... ali ne ulazi u to kako se ista majka na nekoliko nachina ponasa prema razlichitoj deci ako ih ima vishe, jer je i chovek zivotinja a majka ima instinkt da bude vishe zastitnichki orijentisana prema detetu koje identifikuje kao slabije. Obrni okreni, otac dete vodio na pucanje i navukao magacin oruzja kuci, ali kriva je - majka.

Link to comment
1 hour ago, booyaka said:
1 hour ago, Rowanoke said:
 
Ne vidim nista negativno u ovome. Nista.
 

Ovo liči na Tinejdž TV.

 

pa oni i jesu tinejdžeri

  • +1 2
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...