1 hour ago1 hr 17 minutes ago, Uskebasi said:I ovde mora da postoji nalog suda...Koji za osnovu mora da ima veštačenje? Koga nema? Je l' to znači da crva nije ni bilo?
56 minutes ago56 min 6 minutes ago, Pixie said:Koji za osnovu mora da ima veštačenje? Koga nema? Je l' to znači da crva nije ni bilo?Tako nekako
46 minutes ago46 min 3 hours ago, ubibobi said:Inače, da to nije žvalavi rek'o, ovaj bi odavno delio klupu sa novim školskim drugarima how yes noMa ne bi, mnogo je kompleksnija procedura. Nema tog psihologa koji će da digne ruku da je Kosta zreo za slobodu, sve i da je terapija dala fantastične rezultate, sve i da se uzorno vladao, pokazao empatiju, kajanje i ostatak „neću više nikad” repertoara koji bi mu u profesionalnoj teoriji dao drugu šansu. Nema šanse da postoji nezavisna komisija psihologa i sociologa koja bi potpisala Kostino puštanje na slobodu. Em su iz političkih razloga pod pritiskom i izloženi javnoj stigmi, em imaju nad glavom odgovornost da Kosti ponovo može da kvrcne, a i da on sam može da strada od oštećene strane. U praksi relativno sličnih zločina koji su javno na raspolaganju uglavnom se čekalo da pritisak javnosti zamre, pa bi Koste sa 22–23 godine otišle da žive u kakvu Bijeljinu ili Buenos Ajres, kao Bogdan Slavica lažnim identitetom.Al sve to je improvizacija.
Create an account or sign in to comment