Jump to content
IGNORED

Ubistvo učenika OŠ “Vladislav Ribnikar”, 3.5.2023.


FPLS
aram
Message added by aram,

Zahtevi Saveta roditelja OŠ Vladislav Ribnikar

 

1. Traži se rekonstrukcija događaja, objašnjenje kako se to dogodilo i kako teče istraga i u kojoj je fazi. Roditelji to moraju da znaju.

2. Da se roditeljima stručno objasni šta će biti sa dečakom i u kom statusu su njegovi roditelji. Kod dece postoji veliki strah da će on biti na slobodi.

3. Tim psihologa i psihijatara koji će redovno raditi sa decom VII-2 bez učešća školskog pedagoga i psihologa radi obezbeđivanja nepristrasnosti.

4. Ako se odluči da se školska godina nastavi za decu iz odeljenja VII-2 mora se naći način da oni ne ulaze u školu na veliki ulaz, već da nastavu imaju u nekoj od učionica na malom ulazu.

5. Predlažemo kompletno renoviranje škole do 1. septembra 2023. godine

6. Pružiti kompletnu podršku nastavničkom kadru.

7. Tražimo da se utvrdi odgovornost ljudi koji su izneli u javnost spisak sa imenima deca iz VII-2 odeljenja koji je obišao ceo svet, kao i slike roditelja i dece, i da isti za takav postupak budu sankcionisani u skladu sa Zakonom.

Recommended Posts

Serem se u usta njena, sa tim račvastim jezikom, zmijoglavu joj mater jebem.

 

Najbolje da će istovremeno da ima više odgovornih funckija, na qratz je forumski nabijem.

 

Izvinjavam se, iznerviralo me je!

  • +1 2
Link to comment

Sad pričao sa kumicom ona je psiholog i ide sad svaki dan da volontira u Ribnikar.
Nisam hteo da je zapitkujem, nekako mi nepristojno.



....shiit has hit the fan.

Link to comment

Ja sam išao u Ribnikar, drugarica iz odeljanja ima decu koja idu u Ribnikar i bila su u smeni kad se desila pucnjava. Deca su, Bogu hvala živa i zdrava.

 

Na ovim sastancima roditelja bilo je više različitih mišljenja. Jedni bi da se škola ruši, drugi bi da deca idu online, treći žele da se sve nastavi kao ranije, četvrti hoće neku novu opciju...

 

Nisam znao šta da joj kažem - nemam predstavu kako je to biti roditelj i šta raditi u situaciji.

Link to comment
6 minutes ago, Valkyrie said:


USA je zastrašujuća, duplo više nego narednih devet zemalja sa liste ukupno :ph34r:

 

Ja sam na jednom programerskom forumu video da ljudi traze neke male pancire za decu. Kasnije skontao da je stvarno bilo ozbiljno.

  • +1 1
  • Tužno 1
Link to comment
55 minutes ago, Constantin said:

Perfektan je dekica. Bravo za Jovanu, za odabir gosta. Smučili su mi se ovi državnbi analitačari, stručnjaci za sve i svašta, koji mogu da te slude. Profesor je jasno i glasno rekao za KK da je monstrum i da mu nema leka.....

Ne vidim taj link ili već šta je.

Gde je govorio dekica? Tj. kod koje Jovane ?

Edited by dùda
Link to comment
5 minutes ago, bags said:

Ja sam na jednom programerskom forumu video da ljudi traze neke male pancire za decu. Kasnije skontao da je stvarno bilo ozbiljno.

Ozbiljno se manje čudim mnogobrojnim slučajevima home schoolinga tamo.

Link to comment
34 minutes ago, Valkyrie said:


USA je zastrašujuća, duplo više nego narednih devet zemalja sa liste ukupno :ph34r:

 

Prema broju stanovnika, broj masovnih ubistava u USA je 2.65 puta veći u odnosu na ostalih 9 zemalja.

 

Pretpostavljam da je razlog laka dostupnost oružja.

 

Inače, prema broju stanovnika, duplo više ima masovnih ubistava u Finskoj nego u USA.

Link to comment
8 hours ago, morgana said:

evo kaze darija kissić da kk nikad neće izići sa psihijatrije

gledam je 23 minuta upravo na YT (gostovanje na K1) i zaprepašćena sam njenom nesposobnošću da suvislo govori. voditeljka iz ne znam kog pokušaja ne može da dobije odgovor na pitanje šta je tačno nadležnost ministarstva za brigu o porodici u slučaju one nesrećne devojčice što su je držali godinama u nehumanim uslovima.

DKT 23 minuta nije rekla ništa što ja sad mogu da vam prepričam kao sažetak.

 

doktor nauka.

ministarka.

jebeno neverovatno.

ona uopšte ne zna posao gde ministruje. zna ga na nivou pročitala skriptu, al samo jednom i 7 dana pred ispit i sad natuca i lupeta u nekim nedovršenim nekonkretnim rečenicama.

 

  • +1 6
  • Haha 1
Link to comment
17 minutes ago, pt 2.0 said:

doktor nauka.

ministarka.

jebeno neverovatno.

ona uopšte ne zna posao gde ministruje

Njeno najveće naučno dostignuće su studije erektilne disfunkcije osoba u trećem dobu i seksualni nagon kod obolelih od multipleskleroze ( ne zajebavam se)  

  • Wub 1
  • Haha 1
  • Hvala 1
Link to comment
1 hour ago, Valkyrie said:


USA je zastrašujuća, duplo više nego narednih devet zemalja sa liste ukupno :ph34r:

Ovo mi juče uredno izlazi na Feedly-ju, bombastic side eye:

How to Survive a Mass Shooting, According to the FBI

If you follow these simple steps, you could survive a mass shooting. But you probably won't.

https://lifehacker.com/how-to-survive-a-mass-shooting-according-to-the-fbi-1850421431

 

Read Taraji P Henson GIF by HULU

  • +1 1
Link to comment
3 hours ago, Godfrey said:

Poprilično sam siguran da je ovaj čovek u jednom mom predmetu bio veštak, ali potpuno druge struke.

Moram sutra da proverim predmet.

Na osnovu rukopisa doneo  je dijagnozu.  Bas bih volela da znam o cemu je taj predmet 

Link to comment
1 hour ago, Fakundo Sava said:

Njeno najveće naučno dostignuće su studije erektilne disfunkcije osoba u trećem dobu i seksualni nagon kod obolelih od multipleskleroze ( ne zajebavam se)  

reci da se šališ

 

Link to comment
9 hours ago, Friend said:

Izvinjavam se sto upadam... TV5Monde u Srbiji i u jednom delu emisije upravo odeljenje VII/2

 

 

7F41EEFA-B095-46EB-8C09-BC9D05542B5A.thumb.jpeg.b5dbf8a195fe1d99640b23402d549537.jpeg

 

:cry: 

Vidim na snimku još jednu ubijenu devojčicu kako se smeje... da ti pukne srce.

  • Tužno 5
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...