Jump to content
IGNORED

Gender identity


Svemir Zeka

Recommended Posts

1 minute ago, Weenie Pooh said:

Spektar i to poširok, a ima čak i samo-dijagnostikovanih autista (dno ove liste). To doduše nije pomoglo da ih skinu sa hormonske terapije, ali božemoj™.

 

Ima mnogo finansijskih interesa udruzenih sa prirodnim gravitiranjem sociopata ka ili korporacijskim ili poslovima u medicinskoj struci, I onda imas ovako nesto. A autistic ljudi su prirodno ranjivi i samim tim verovatniji da postanu zrtve ovakvih.

Link to comment
5 minutes ago, Ayatollah said:

 

To je to pomodarstvo o kome pricam - dijagnoze autizma sa 30 godina, dijagnoze autizma kod osoba koje nemaju nikakve probleme. I to je sada kao u istom kosu sa autisticnom decom koja npr. spavaju do dva sata dnevno, ili glodju zidove i namestaj po kuci (ja to nemam, na svu srecu, ali znam slucajeve). Zaobidjite me sa tom pricom, to je marketing obican koji su napravili americki psihijatri iz razloga pospesivanja prodaje sopstvenih usluga.

 

Nije isti kos, ja mislim da razumem sta ti pricas, jer je moja reakcija kad je jedna od tih drugarica rekla da su je nedavno dijagnostifikovali bila u fazonu kolutam ocima u sebi itd. Ali kasnije sam shvatila da je ona samo jako blag slucaj. Hocu reci nije samo marketing, ali takodje nije ni malo uporedivo sa ozbiljnijim problemima koje ljudi mogu da imaju.

 

  • +1 1
Link to comment
39 minutes ago, Ayatollah said:

 

Druze, ja zivim autizam 24/7 vec 13,5 godina, i zivecu ga svaki dan do kraja zivota, prva stvar ujutro i poslednja stvar uvece mi je ta briga. Upoznao sam desetine terapeuta iz raznih ustanova i zemalja, koji rade razlicitim metodama, od sarlatana do ozbiljnih naucnika, i desetine roditelja i autisticne dece, sa kojima smo u kontaktu i danas. Procitao sam stotine stranica o autizmu na raznim jezicima, moja zena jos i vise, jer joj je to na granici sa strukom, organizovao svakodnevne dodatne aktivnosti, od logopeda i psihomotornog reedukatora do privatnih casova plivanja, i sam u njima ucestvovao.

 

Zato, molim te, nemoj pokusavati da mi objasnjavas sta je to autizam, narocito ne linkovima na YouTube-u. Autizam nije pomodni pozeraj da bi se klasifikovala necija mentalna labilnost, kao sto se prodaje u poslednje vreme, autizam je kada vec sada brines sta ce biti sa tvojim detetom kada ti umres, jer niti on zna da se brine sam o sebi, niti ce znati da si umro, jer ne ume da shvati koncept smrti, a ne znas kako to da resis.

To ti sve lično shvataš i nemam šta da ti zamerim.

Link na YT je zbog prijemčivosti.

Ako želiš da se nerviraš, ti pogledaj sajtove referentnih svetskih ustanova i univerziteta, ako nećeš da se nerviraš - nemoj.

Link to comment

Vodila sam prosle nedelje muza u bolnicu....jebo mater pola papira sto se popunjavalo je bilo u vezi gender bullshit. Ubacili su jos novih naziva, pojma nemam na sta misle. 1/3 su basic info, 1/3 gender bullshit 1/3 osiguranje i autorizacija. 

 

Nisam vise ni u soku. Sranje kroz gusto granjem. faza. Procice ce i to

 

Link to comment
21 minutes ago, mustang said:

Vodila sam prosle nedelje muza u bolnicu....jebo mater pola papira sto se popunjavalo je bilo u vezi gender bullshit. Ubacili su jos novih naziva, pojma nemam na sta misle. 1/3 su basic info, 1/3 gender bullshit 1/3 osiguranje i autorizacija. 

 

Nisam vise ni u soku. Sranje kroz gusto granjem. faza. Procice ce i to

 

 

ajde sta se zalis, mos misliti kako je meni da popunjavam na kineskom bez znanja jezika :D ...ima uvek gore 

 

 

  • Haha 2
Link to comment
1 minute ago, banecare1 said:

 

ajde sta se zalis, mos misliti kako je meni da popunjavam na kineskom bez znanja jezika :D ...ima uvek gore 

 

 

 

 

Istina :D 

 

Sad ce i vama uskoro isto, pazi kad sam upoznala prosle nedelje kineze sto su dosli ovde/los andjeles, na LGBTQ trening pod sorosevim pokroviteljstvom. ostaju 3 meseca, sve im placeno. vecina njih nije gej , dosli sa zenama, imaju tamo neke firme. Pričaju engleski bolje nego ovi moji ovde iz alhrambre, lepo smo se zezali. 

 

Ne znam kako ce xi da reaguje kad mu krenu little commies da se presvlace u boje. 

  • Haha 1
Link to comment
4 minutes ago, mustang said:

 

 

Istina :D 

 

Sad ce i vama uskoro isto, pazi kad sam upoznala prosle nedelje kineze sto su dosli ovde/los andjeles, na LGBTQ trening pod sorosevim pokroviteljstvom. ostaju 3 meseca, sve im placeno. vecina njih nije gej , dosli sa zenama, imaju tamo neke firme. Pričaju engleski bolje nego ovi moji ovde iz alhrambre, lepo smo se zezali. 

 

Ne znam kako ce xi da reaguje kad mu krenu little commies da se presvlace u boje. 

 

erakcija ce biti tvrda i odlucna :D

 

ja volim da odem do pekinskih gej klubova sa tom ekipom. tatalitarno opustena atmosfera :cool: 

Link to comment

South Park govna da jede :ziga:
 

https://www.outkick.com/trans-teacher-who-wears-giant-prosthetic-chest-takes-it-off-after-school-says-new-report/
 

The Post reached out to a parent at Lemieux’s school, who was horrified to learn about the apparent lack of sincerity.

Celinda Close, a local parent, was infuriated considering the school’s efforts to protect Lemieux’s ability to wear the prosthetic.

“The school has been adamant in telling parents this is a transitioning teacher who needs to express themselves as a woman,” Close explained.

They’d previously defended Lemieux’s ability to wear the giant chest under the guise of protecting “gender rights.” Instead of listening to parental complaints, the school board said they were “standing behind the teacher.”

These revelations, however, cast doubt on whether or not Lemieux is actually living as a trans woman.
 

 

  • Haha 3
Link to comment

Tičer predaje opštetehničko, treba neki jači brus da kupi zlu ne trebalo dok radi za onom testerom....

 

Edit. Tehnika i tehnologija.

Edited by Svemir Zeka
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...