Jump to content
IGNORED

Gender identity


Svemir Zeka

Recommended Posts

@Filozof manijak Samo da znaš, ta slika je stara, i to ti je iz nekog rijalitija. Ne znam kojim povodom ali tu su kostimirani. Nisu ni sada stealth po svemu sudeći ali ne izgledaju ni tako kao na toj slici. Jedino što novinari imaju su neke mutne fotografije iz daljine, pošto ih evidentno vrebaju iz žbunja, nije ni vredno kačenja (verovatno zato svuda i dele te stare slike), ali ajde.

Spoiler

spacer.png

spacer.png

 

  • +1 1
Link to comment
[mention=4190]Filozof manijak[/mention] Samo da znaš, ta slika je stara, i to ti je iz nekog rijalitija. Ne znam kojim povodom ali tu su kostimirani. Nisu ni sada stealth po svemu sudeći ali ne izgledaju ni tako kao na toj slici. Jedino što novinari imaju su neke mutne fotografije iz daljine, pošto ih evidentno vrebaju iz žbunja, nije ni vredno kačenja (verovatno zato svuda i dele te stare slike), ali ajde.
Spoiler

3361186_3360430-img09551-edit-1_ff.jpg
3361182_3360428-img0953-edit-1_ff.jpg

 

Mika i Giba legendice :hail:
  • +1 3
Link to comment

Moje dame (i svi koji se tako osećaju), obratite pažnju, načuljite noseve!

 

ENCOURAGE WOMEN TO SMELL THEIR POOP TO BE MORE INCLUSIVE TO TRANS WOMEN
Some women have a hole where their penis used to be, and it can share microbiome with the colon—creating a distinct transitioning odor.
In solidarity with Trans women, this month you can make a difference by putting your olfactory system to use — while going number #2!

Yes! It’s not a joke. We are sincerely asking all women to please spend more time smelling their poo during bathroom breaks, and to critically examine what many of our gender have to endure as part of the cost of bottom surgery. It is time for us all to do the work to truly empathize with the sights, sounds, and smells endured by every member of our large and beautiful gender community — including those with distinct transitioning odors

 

notWebP

 

Vaša solidarnost je merljiva!

  • +1 1
  • Haha 1
  • Tužno 1
Link to comment
22 hours ago, Leia said:

South Park govna da jede :ziga:
 

https://www.outkick.com/trans-teacher-who-wears-giant-prosthetic-chest-takes-it-off-after-school-says-new-report/
 

The Post reached out to a parent at Lemieux’s school, who was horrified to learn about the apparent lack of sincerity.

Celinda Close, a local parent, was infuriated considering the school’s efforts to protect Lemieux’s ability to wear the prosthetic.

“The school has been adamant in telling parents this is a transitioning teacher who needs to express themselves as a woman,” Close explained.

They’d previously defended Lemieux’s ability to wear the giant chest under the guise of protecting “gender rights.” Instead of listening to parental complaints, the school board said they were “standing behind the teacher.”

These revelations, however, cast doubt on whether or not Lemieux is actually living as a trans woman.
 

 


Zemlja Kanada, gde cis zene kriju svoje grudne atribute kao zmija noge iz raznoraznih razloga, izmedju ostalog i jer im se kenja po glavi konstantno kako ne treba isticati te atribute because reasons, ali zato trans zene sa puno razumevanja mogu da nose sise za sve pare i na izvol’te 🤣.

 

Welcome to OG pristojnity country

  • +1 2
Link to comment
2 minutes ago, nera said:

ne treba isticati te atribute because reasons


Kakvi reasons? :huh: Mislim nemam bas puno ideje o kanadskom drustvu i vrednostima™ ali imala sam utisak da je prilicno liberalno, tako da mi je iznenadjenje ako su bas tako prudish da im sisa smeta u javnom prostoru

Link to comment
2 minutes ago, Leia said:


Kakvi reasons? :huh: Mislim nemam bas puno ideje o kanadskom drustvu i vrednostima™ ali imala sam utisak da je prilicno liberalno, tako da mi je iznenadjenje ako su bas tako prudish da im sisa smeta u javnom prostoru

 

ja stičem utisak da su postali groteskno liberalni, da su postali ili da postaju parodija samih sebe i onoga za šta su se u početku zalagali

Link to comment
4 minutes ago, Leia said:

Kakvi reasons? :huh: Mislim nemam bas puno ideje o kanadskom drustvu i vrednostima™ ali imala sam utisak da je prilicno liberalno, tako da mi je iznenadjenje ako su bas tako prudish da im sisa smeta u javnom prostoru

 

Pandering to the male gaze :mad:

 

Koja pokaže sise i dupe, ta demonstrira internalizovanu mizoginiju!

 

  • +1 1
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...