Jump to content
IGNORED

Gender identity


Svemir Zeka

Recommended Posts

5 minutes ago, Weenie Pooh said:

Koja pokaže sise i dupe, ta demonstrira internalizovanu mizoginiju!


Daj jebote :lolol: Zena objektivizuje samu sebe?? Evo ne znam…

 

A ovaj lik sa sisurdama do struka samo sebi bustuje samopouzdanje onako diskretno i decentno :lolol:

Edited by Leia
  • +1 2
Link to comment
15 minutes ago, Weenie Pooh said:

 

Pandering to the male gaze :mad:

 

Koja pokaže sise i dupe, ta demonstrira internalizovanu mizoginiju!

 

 

10 minutes ago, Leia said:


Daj jebote :lolol: Zena objektivizuje samu sebe?? Evo ne znam…

 

A ovaj lik sa sisurdama do struka samo sebi bustuje samopouzdanje onako diskretno i decentno :lolol:

Pa da. 

Pitaj neku radfem šta misli o crvenim noktima ili plavoj, crvenoj kosi farbanoj reći će da to radiš da bi se svidela muškarcima --------> pristaješ na opresiju i da budeš patrijarhalna ropkinja. 

 

A mislim ne daj bože sise.

Edited by Svemir Zeka
  • +1 1
Link to comment

@Svemir ZekaPa sta treba, zena da pusti brkove i ne pere kosu da nekom ne padne na pamet da glumi zavodnicu?! 
 

@JozoMujica A ta frka oko klonje je vec antologijska…Sto li njemu smetaju trans muskarci takoreci zene s bradom u muskom wc, ajde zene jos i da razumem da nece da im likovi mlate kitom okolo dok puderisu nos :lolol:

 

Edited by Leia
Link to comment
10 minutes ago, Leia said:

@Svemir ZekaPa sta treba, zena da pusti brkove i ne pere kosu da nekom ne padne na pamet da glumi zavodnicu?! 

 

Pa da batali depliaciju, ne farba se i ne šminka i nosi unisex odeću :fantom:

Jer je sve to podilaženje muškarcima, a oni su sestrinski rečeno naši najveći tlačitelji. 

 

 

Edited by Svemir Zeka
Link to comment
2 minutes ago, gospa buba said:

a necete me navuc sad na ovu prichu :s_w:

 

 

ovo je sve protivu aleksandra i mene, kojima je, nama, najtezije! :dry:

Svačega na pijaci ima :vikleri:

 

Link to comment
3 minutes ago, Svemir Zeka said:

Pa da batali depliaciju, ne farba se i ne šminka i nosi unisex odeću :fantom:

Jer je sve to podilaženje muškarcima, a oni su naši najveći tlačitelji. 

 

E, a znate šta nama najviše podilazi? Kad ne idete na posao nego sedite kući i vaspitavate decu!

 

Uf, što mi to volimo, nemam reči! Ništa bolje nego kad rmbačim osam sati, dovučem se kući, i onda dam karticu supruzi domaćici da sve spizdi, to mi je najveći gušt.

 

Zato Patrijaršiji u inat, sve pravo na tržište rada da robujete Kapitalu buahahaha se emancipujete i uživate isto kao mi muški :fantom:

 

  • Wub 1
Link to comment
4 minutes ago, Weenie Pooh said:

 

E, a znate šta nama najviše podilazi? Kad ne idete na posao nego sedite kući i vaspitavate decu!

 

 A i to je sa sigurnošću bar jednom jedna radfem rekla: šta ona ima da radi mnogo...ima muža, nek je izdržava. :lolol: 

 

Razni užasi postmoderne.

Edited by Svemir Zeka
  • Haha 1
Link to comment
3 minutes ago, JozoMujica said:

 

Verovatno nije prijatan prizor. :D

 


Pa ono, nisam sigurna da li prizora uopste i ima, da li trans muskarci uopste koriste urinals

Niti narocito zelim znati, da se razumemo :wacko:

Link to comment
1 minute ago, gospa buba said:

osecam brate neki negativiti ovde :sad:

 

Ma ne, ja samo raskrinkavam Patrijaršiju, petokolonašim, objašnjavam kako tajno razmišljamo i zašto vrednujemo live-in hoes domaćice više nego radne žene.

 

Slabo nam to doduše ide ovde u istočnoj Evropi, žene su odavno provalile kako je dobro biti deo radničke klase, jedva koja hoće da ostane da bleji kod kuće.

 

Ali na trulom zapadu dominiramo.

 

  • +1 1
Link to comment
19 minutes ago, Leia said:

 

@JozoMujica A ta frka oko klonje je vec antologijska…Sto li njemu smetaju trans muskarci takoreci zene s bradom u muskom wc, ajde zene jos i da razumem da nece da im likovi mlate kitom okolo dok puderisu nos :lolol:

 

 

sada ce i mlacenje kitom postati problem? ode forum u desno

  • Haha 5
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...