Jump to content
IGNORED

Last of Us HBO


arheolog1981

Recommended Posts

59 minutes ago, Arkadija said:

Odgledala sam na preskok neki dajdžest igrice na yt od, inače, 6 sati. Moram da zaključim da je Eli u igrici preslatka, a da je ova u seriji odron, što bi rekli mladi. 

Ne pada mi na pamet šta je to moglo da ih spreči da im zamene uloge :fantom:

Screenshot_20230125_185514_Chrome.jpg

Edited by ubibobi
  • +1 2
Link to comment
1 hour ago, Moća said:

Jbt sam iskacu zombiji po forumu juce krakati lanca sad krampa :ohmy:

 

A i Syme vreba, oni to sve zajedno kao u seriji, kad nagaziš na jednu gljivičnu lijanu, svi ostali se trigeruju istovremeno :ph34r:

  • +1 2
Link to comment
19 hours ago, Mos said:

Mala postaje nepodnošljiva. Zašto mora u svakoj drugoj sceni da se izdrkava i govori ljudima od kojih joj direktno zavisi život 'fuck you'? To mi jedino ubija želju za gledanjem, u scenama gde se ponaša normalno i raspituje se o zombijima sve paše. Nadam se da će biti sve više tako kako se bude skontavala sa Joelom, a sve manje ovih entitled drekenjanja iz našeg TikTok univerzuma. 

Mala mi se definitivno čini drčnijom u seriji nego u igri, nemam kad da premotavam plejtru igre, ali rekao bih da je u igri bila mnogo tiša i povremeno samo imala te tinejdžerske verbalne eksplozije, no samim tim će da bude interesantnije njeno zbližavanje sa Džoelom. To da nije swatka kao u seriji ne pomaže :D Ali možemo da pretpostavimo da to "entitled tick-tock" ponašanje komentar na "današnju omladinu" (već je Tes pomenula u prvoj epizodi da klinci rođeni u vreme zaraze ne znaju da se svađaju, samo da se biju) ili prosto tako namešteno jer je raja zavolela malu gospu Mormont jer tamo postrojava ambiciozne kneževe i pretendente na presto. Tim će biti interesantnije da vidimo malo emotivnije momente od nje (a biće ih, oxoxo).

Link to comment

Lady Sandra™ nije ni prva ni jedina, nadrkanost mladih protagonistkinja je opšte mesto u današnjoj televiziji. Ja nagađam da je to posledica one najteže, pritajene mizoginije. Oko 81% TV pisaca su muškarci, mahom mladi i nedovoljno vešti da pišu o nečemu što ne znaju lično. A lično znaju samo svoje devojke, žene, i majke, pa probleme u odnosima sa tim rospijama rešavaju projekcijom u fiktivne likove, ma koliko ti fiktivni likovi bili istorijski, geografski, ili kulturno udaljeni od okruženja u kom pisci žive. 

 

Takvi trendovi kad se uspostave, budu jedno vreme samoodrživi.

  • +1 1
Link to comment

evo biće i druga sezona, sad baš da vidimo kako će

Spoiler

narod preživeti ubivanje glavnog lika, mošmislit, 

 

 

de će naći onoliko nabildovanu glumicu, i kojim trikom će da ovu malu naprave da ima 19 god, oh wait.

 

 

mislim nadam se da će biti nevezana za drugi deo igre, onu količinu aktivizma sam mogao da svarim samo žato što bi nakon katscena išlo minimum toliko borenja i akcijašenja, no za jedan serijal bi bilo previše definitivno.

Link to comment

Odgledala sam prvu ep.

 

Nije ovo loše, malo je sporo za moj ukus jer u jednom trenutku sam skontala da je prošlo skoro sat vremena a ništa specijalno se ne dešava, ali ok, prva epizoda, uvod u priču, upoznavanje sa likovima, bla bla. Nemam nikakvo predznanje o ovome btw. Jedina, da kažem, zamerka mi je kako je prikazano širenje zaraze tj. njen dolazak u USA, kao da je zbrzan taj deo, ali opet, računam - 0% predznanja, možda samo prate kako ide radnja u igri, nemam pojma. 

 

Mala me ne nervira (očekivala sam da hoće, po komentarima). Ako me je išta iznerviralo to je kad sam posle videla na Wikipediji da Vini nije bio ironičan.

Spoiler

Ramsey is non-binary and uses all pronouns;[22][23] in an interview ahead of the premiere of The Last of Us Ramsey said: “being gendered isn’t something I particularly like”.[3]

 

Season 5 Ron GIF by Parks and Recreation

 

 

Sve u svemu: drži pažnju, nastaviću da gledam.

Link to comment
36 minutes ago, Patty Lee said:

Ako me je išta iznerviralo to je kad sam posle videla na Wikipediji da Vini nije bio ironičan.

 

 Allah s tobom, kad je 1 Vini bio ironičan?

 

Da sam dobio 10 EUR kad god su me ljudi pitali ovo, imao bih... jedno 20-30 EUR minimum:

Spoiler


SerpentineHatefulKiwi-size_restricted.gi

 

 

  • Wub 1
Link to comment

Treća epizoda mi se dopala više nego što sam očekivao. Ovo je priča koja nije u igri. Nismo dobili flešbek na samom početku, a Džoel je pojasnio onima koji do sada nisu ukapirali kako je išla zaraza. I dalje očekujem da zaraženi iskoče iza svakog ćoška, mislim da me je igra tu upropastila. Scene napolju izgledaju odlično. Kapiram da se mnogima ova epizoda baš neće dopasti, što zbog prekida priče o glavnim junacima, što zbog, ovaj... Khm.

Spoiler

Prvo sam mislio da će Bil survivalist da skonča nekom glupom smrću, posle je bilo nacrtano šta će da se desi, okej, nisam očekivao da će da umru onako romantično, više mislio da će da bude u pitanju gomila zaraženih ili neki pljačkaši, eto, good job, show! 

 

Link to comment
Treća epizoda mi se dopala više nego što sam očekivao. Ovo je priča koja nije u igri. Nismo dobili flešbek na samom početku, a Džoel je pojasnio onima koji do sada nisu ukapirali kako je išla zaraza. I dalje očekujem da zaraženi iskoče iza svakog ćoška, mislim da me je igra tu upropastila. Scene napolju izgledaju odlično. Kapiram da se mnogima ova epizoda baš neće dopasti, što zbog prekida priče o glavnim junacima, što zbog, ovaj... Khm.
Spoiler

Prvo sam mislio da će Bil survivalist da skonča nekom glupom smrću, posle je bilo nacrtano šta će da se desi, okej, nisam očekivao da će da umru onako romantično, više mislio da će da bude u pitanju gomila zaraženih ili neki pljačkaši, eto, good job, show! 

 

Bil je jedan od najboljih likova u igri, nadam se da mu karakter nisu dirali to bi bila baš šteta :) I odlično je odglumljen. Gledam kad dođem s posla
Link to comment
4 hours ago, Zabalujev said:

Treća epizoda mi se dopala više nego što sam očekivao. Ovo je priča koja nije u igri. Nismo dobili flešbek na samom početku, a Džoel je pojasnio onima koji do sada nisu ukapirali kako je išla zaraza. I dalje očekujem da zaraženi iskoče iza svakog ćoška, mislim da me je igra tu upropastila. Scene napolju izgledaju odlično. Kapiram da se mnogima ova epizoda baš neće dopasti, što zbog prekida priče o glavnim junacima, što zbog, ovaj... Khm.

  Hide contents

Prvo sam mislio da će Bil survivalist da skonča nekom glupom smrću, posle je bilo nacrtano šta će da se desi, okej, nisam očekivao da će da umru onako romantično, više mislio da će da bude u pitanju gomila zaraženih ili neki pljačkaši, eto, good job, show! 

 

 

jas missio da ce se oko bila napraviti ozbiljna prica i da ce biti jedan od glavnih a oni napravili..

Spoiler

pedersku™ pricu.. pardon my french

:fantom:

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...