Jump to content
IGNORED

Last of Us HBO


arheolog1981

Recommended Posts

44 minutes ago, ToniAdams said:

kolko se secam a cito sam letos mali u the road biva nedvosmisleno spasen na kraju, cak valjda i ti sto su ga spasli imaju derana za igru, kog je ovaj zapravo nesto ranije i video, dakle limunadica.

 

ova druga sasvim solidna, ne nalazim ozbiljne zamerke, nastavice se gledati.

 

ne znam baš koliko je nedvosmisleno, ima prilično popularna teorija da su ti što ga spasu isto kanibali

Link to comment

Sad gledam full gameplay nekoga ko je vec igrao i zna gde je sta u igri. Prva i druga epizoda serije traju kombinovano nesto preko 2 sata (sa kreditima skoro tacno 2 sata). Trenutak u savrsenom gamepleju kada se zavrsava druga epizoda (ne skroz verodostojno) je na 2 sata i 1 minut. Jes da se ne prati linearno radnja iz igrice ali vreme prati. Cela igra u savrsenom gejmpleju traje 10 sati i 4 minuta, sto znaci da ostaje jos 8 sati i 3 minuta za 7 epizoda do kraja sezone (sto nam daje manje vise prosek koji imamo do sada, odnosno 114 minuta na svake dve epizode). You are welcome za bespotrebnu triviju

  • +1 5
Link to comment
25 minutes ago, maheem said:

Dosadna i druga epizoda

 

Ko ti uplatio 10 EUR 500 RSD da nastaviš da gledaš, gde ja da se prijavim za takvu patronažu?

Link to comment

volim post armagedon avanture, samo ne i one koje ukljucuju zombije..

i ne kapiram cemu tolika opcinjenost zombijima kad je i naucno dokazano da kao takvi  ne bi opstali duze od nekoliko desetina minuta..:fantom:

Link to comment
4 hours ago, maheem said:

Dosadna i druga epizoda al mi dobra zabava gledanja sa srednjim malcem.

Anna Torv me u seriji podseca na Carrie Coon.

 

keri kun ribetina jbg, ova je fakat simpa al druga liga zapad za rakunku

Link to comment
7 hours ago, Weenie Pooh said:

 

Ko ti uplatio 10 EUR 500 RSD da nastaviš da gledaš, gde ja da se prijavim za takvu patronažu?

Deca. Dobar deal za oporavak kućnog budžeta.

4 hours ago, ToniAdams said:

keri kun ribetina jbg, ova je fakat simpa al druga liga zapad za rakunku

Al uopšte i ne liče inače, ovde me nekako čudnovato odradilo na blic.

  • +1 1
Link to comment

Mala postaje nepodnošljiva. Zašto mora u svakoj drugoj sceni da se izdrkava i govori ljudima od kojih joj direktno zavisi život 'fuck you'? To mi jedino ubija želju za gledanjem, u scenama gde se ponaša normalno i raspituje se o zombijima sve paše. Nadam se da će biti sve više tako kako se bude skontavala sa Joelom, a sve manje ovih entitled drekenjanja iz našeg TikTok univerzuma. 

Link to comment

Odgledala sam na preskok neki dajdžest igrice na yt od, inače, 6 sati. Moram da zaključim da je Eli u igrici preslatka, a da je ova u seriji odron, što bi rekli mladi. Serija , tj prve 2 epizode lepo prati igricu, bukvalno mogu da se prate preklapanja. 

I dalje nemam zamerki, meni je zabavno.

  • +1 2
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...