Jump to content
IGNORED

Last of Us HBO


arheolog1981

Recommended Posts

Sjajan start TLOU, iskreno nisam ništa manje ni očekivao. Intenzivno sam pratio razvoj jer sam veliki fan igara :) Na rotten tomatoes trenutno 99% ocena kritike, najveći broj je video celu prvu sezonu...
Za sad verno originalu, sa taman dovoljno izmena koje su neophodne zbog drugačijeg medija

Sent from my DN2103 using Tapatalk

Link to comment

I sad neka mi neko objasni zašto Halo nije mogao da prati priču iz igara. Čim počnu da eksperimentišu nešto oko već hiper uspešnih proizvoda, znaš da je sudjeno da prsne. Pa čak i takav mi je popunio prostor izmedju Galactice i Expanse-a. Toliko fali space materijala sa nekim smislom i pozadinom. 

 

 

  • +1 1
Link to comment

Sta znam mene nije odusevilo nimalo zasad...

 

Prica vidjena ali milion puta, dosta praznog hoda u 1:20.

Dobra je scenografija, glumci su iznadprosecni, dobro su preneli osecaj beznadja kad je haos poceo.

 

Dacu sansu jos epizodu, dve jer nisam igrao igricu pa mozda ode nekim neockivanim pravcem.

  • +1 1
Link to comment
5 hours ago, bags said:

Sta znam mene nije odusevilo nimalo zasad...

 

Prica vidjena ali milion puta, dosta praznog hoda u 1:20.

 

Dobra je scenografija, glumci su iznadprosecni, dobro su preneli osecaj beznadja kad je haos poceo.

 

Dacu sansu jos epizodu, dve jer nisam igrao igricu pa mozda ode nekim neockivanim pravcem.

 

+1

 

Meni je to dete od 20 godina baš iritantno, što zbog nesrećnog lica što zbog opšte nadrkanosti.

 

Kapiram da bi njen lik trebalo da evocira ranjivost, da budi očinske instinkte u Paskalovom, ali nešto ne vidim kako će to da izvedu.

 

Zbunili su me kad su, na prelazu sa day zero na 20 godina kasnije, pokazali ono drugo dete koje valjda ubiju jer je zaraženo - mislio sam da će to biti Ellie, kad ono...

 

  • +1 2
Link to comment

Jbg, ja volim zombi sranja, odgledao sinoć, nije da sam nešto ono VAU oduševljen, ali deluje da može biti gledljivo...

 

Samo je ovde veće sranje što ide jednom nedeljno... Ko će dočekati sledeću nedlju, a da se ne zaboravi šta je bilo prošle...

  • +1 1
Link to comment
41 minutes ago, bags said:

Ja sam se nadao necemu slicnijem Matrixu a ne zombijima.

Oukej 😀 U osnovi se radi o post-apokaliptičnom zombi svetu i road tripu kroz USA sa puno muka i tragedija usput.  još dve epizode, da upoznaš malo glavne likove i da krene razvoj njihovog odnosa. To je ono što je izdvojilo tu igru i donelo joj slavu. Plus atmosfera, muzika, prigušene a brutalne borbe... I profi TV  i gejmerska kritika koja je odgledala seriju je ujedinjena u pohvalama a slažu se da je radnja iz igre i likovi ispoštovana, a da su proširenja u duhu priče iz igre.

 

  • +1 1
  • Hvala 1
Link to comment
10 hours ago, Weenie Pooh said:

 

+1

 

Meni je to dete od 20 godina baš iritantno, što zbog nesrećnog lica što zbog opšte nadrkanosti.

 

Kapiram da bi njen lik trebalo da evocira ranjivost, da budi očinske instinkte u Paskalovom, ali nešto ne vidim kako će to da izvedu.

 

Takva je ista i u igri, nadrkana i nimalo ranjiva. Doduše ne znam koliko je zanimljivo nekom ko nije imao nikakvog dodira sa igrama

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...