Jump to content
IGNORED

Last of Us HBO


arheolog1981

Recommended Posts

Čuj, spojlovali :lolol:

 

Plaši se njenog momka, treba im akumulator. Ekslamativno izažena situacija, namera, cilj, potreba, i naravno miš... Onaj, Matošev...

 

Serija praktično opisuje hrpu drugih iz novije produkcije. Raznih što idu kao drame i angažovano sprečavanje mozga na otavu...

 

Nisam gledao duže od sat dok nisam prekinuo, a ovo iznad sam pokušao da objasnim zašto sam gledao toliko dugo...

  • +1 1
Link to comment

Jeste bila bezveze scena sa babom, ali gore mi je kad zombike sišu ljude pa odjednom vide nekoga i brzinom munje isprave komično glavu. Nervira me taj speed kad se ubaci u zombi temu, iako znam da ovde idu na još gluplju priču o fungicama koje kontrolišu mozak, lol. Ta hitrost mi je smetala i u World War Z.

Link to comment
22 minutes ago, Mos said:

Make Zombie reanimated numb corpses great again.

 

Ajde brzina, na to smo oguglali još od odličnog Dawn of the Dead rimejka, ali nije mi jasno zašto se ponašaju 1/1 kao zombiji ako su u pitanju samo ljudi sa gljivičnom infekcijom.

 

Zar baš moraju da grizu? Zašto bi se spore prenosile samo putem direktne razmene krvi, zar one nisu airborne? 

 

Ako je ujed jedini vektor zaraze, a žrtve ne ustaju iz mrtvih, onda ovo baš i nije apokaliptični scenario.

 

Može split, pratiće se ovo.

  • +1 2
Link to comment
17 minutes ago, Weenie Pooh said:

Zar baš moraju da grizu? Zašto bi se spore prenosile samo putem direktne razmene krvi, zar one nisu airborne? 

 

Naravno, samo bi se onda svet posle 20 godina delio isključivo na zaražene, mrtve i vlasnike kvalitetnih gas maski. Nemoš napraviti igru/seriju u tim uslovima, a kamoli kvalitetan rezistans muvment. 

  • +1 1
Link to comment

ovaj, nije da samo grizu, mnogo vise biju nego sto grizu, makar u igri.

a nema potrebe da budu mrtvi jer nisu "doziveli" rigor mortis, kao anded zonbiji.

fora mi je u sustini nelosa, imamo nesto slicno u thing from another world, pa onda u badisnecersima, nekakvog krizanca biljke i zivotinje, mada ovde fakat na kraju ispada samo jedna od zombi varijacija.

mali problem imam sa kastingom eli, ova iz serije je toliko ruzno dete da ne smem da zamislim na sta ce da lici ako budu napravili sezonu po drugom delu igre :fantom:

  • +1 2
  • Haha 1
Link to comment
1 hour ago, Weenie Pooh said:

 

Zar baš moraju da grizu? Zašto bi se spore prenosile samo putem direktne razmene krvi, zar one nisu airborne?

 

 

U igri jesu airborne i to jeste jedno od iskustava, provlačenje s maskom kroz mračne/zaprašene prolaze i tunele itd, ali u seriji su planski od tog odustali

  • +1 1
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...