Jump to content
IGNORED

Last of Us HBO


arheolog1981

Recommended Posts

20 minutes ago, nikolatb said:

Ljudi pa nije ovo documentarac, ne mora se baš sve analizirati do najsitnijih detalja. Mada naučismo dosta toga o gorivu.. :)

Sa Vinijem ti je uvek tako.

  • +1 4
Link to comment

Uini je simpa što uvek izabere neko brdašce na kojem će junački izginuti.

ali još više je simpa što i nakon pogibije još danima nastavlja da se batrga i koprca kano kakav zombi božemeprosti :lolol:

 

  • +1 2
  • Haha 2
Link to comment
11 minutes ago, omiljeni said:

Uini je simpa što uvek izabere neko brdašce na kojem će junački izginuti.

ali još više je simpa što i nakon pogibije još danima nastavlja da se batrga i koprca kano kakav zombi božemeprosti :lolol:

 

Važi, nego kakva je voda na Crnobujici ovih dana, jel' pecate sa mosta? Grize li nešto?

Link to comment

ako se potrudio i nasao motor od w123 diesel, tu, onda moze i ugalj da gura u njega. ova problematika degradacije nafte vremenom ne bi trebala da ga brine.

 

mada ni najbolje auto na svijet nije za bacit. za vreme opsade sarajeva, dizel golfa II su u nekim slucajevima terali i na jestivo ulje. utisci su bili: 'moze da ide ali cela ulica mirise na palacinke.' ne znam kako ameri stoje sa istim (oni vole kabrio, gti... obicnog dizela slabo tamo ima).

:)

Link to comment

secam se kad sam radio u jednoj velikoj fabrici u sremu kao pomocnik tehnickog direktora, inace bosanca, jedva sam ga ubedio da ne uzimamo neke kineske viljuskare po ceni pravih, a primio se na njih jer su imali motor od golfa, znaci gleda u daljinu i izgovara "pa to je nesalomivo"

  • +1 2
  • Haha 5
Link to comment

Da je maznuo Tesline:lolol: solarne ploce pa da ima struje  

 

Just kidding 😂 

 

Bar ima nade da ce od male biti nesto 

 

Ono klik klik sto proizvode zombiji skinuli zvuk od onog quiet place ce horora

Edited by mustang
Link to comment
On 3.2.2023. at 2:45, ToniAdams said:

secam se kad sam radio u jednoj velikoj fabrici u sremu kao pomocnik tehnickog direktora, inace bosanca, jedva sam ga ubedio da ne uzimamo neke kineske viljuskare po ceni pravih, a primio se na njih jer su imali motor od golfa, znaci gleda u daljinu i izgovara "pa to je nesalomivo"

Imaju oni izraz -nepoderivo.

  • +1 1
Link to comment

Sada je scena upotpunjena.

 

I ja sam imao jednog sefa gradilista bosanca. :happy:

 

Golf 2, stari MAN kamioni, stare Tatre...

 

Nepoderivo.

 

Sve ostalo je umiralo u najstrasnijim mukama...

  • +1 1
Link to comment
2 hours ago, Time Crisis said:

 

Igra je izašla 5 godina pre filma

 

Tomejto, tomato :D 

 

Znaci quiet maznuo od igre. Pa da! Sad mi sinulo, ista fora sa zivuljkama, ne vide al cuju i slični pokreti. I post apokaliptični fazon

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...