Skip to content
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Parapsihopatologija™

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

Last of Us HBO

Featured Replies

15 hours ago, arheolog1981 said:

Odluka da u igri bude razbacana je isključivo zbog gameplay efekta... hteli su da se drugačije igra sa dva lika i to je sva pamet. Kejtlin je najbolji mogući kasting. Uveren sam da će dobrim delom zbog nje same treća sezona biti za klasu bolja šta god kreativni pisci smislili. Još samo da ovo leto krene snimanje da ne čekamo dve godine novu sezonu :)

Koliko sam shvatio Abi je prvi izbor da zamjeni Ajzaka na čelu WLF, jako je sposobna i snažna. Na drugoj strani imamo glumicu visoku 155 cm i 53 kilograma, uz svo poštovanje ona kao takva nikada ne bi mogla postati komandant bilo kakve vojne jedinice, uz svu želju i ostalo. Takođe ona scena gdje bucmasta Eli u sceni pobjeđuje u rvanju lika koji je viši od nje 30 cm i teži 50 kilograma je smiješna. Ne znam šta su pokušali prikazati, ali ispadaju smiješni sa kastingom.

Uvjek se sjetim HBO kastinga za Biren (GOT) e to je dobar kasting, žena izgleda impozantno i snažno, a ovdje tinejdžerke od 155 cm i 50 kilograma glume zajebane likove.

I kako je za ime boga ta ista Ebi upala u pozoriše, a da je ne primjete? Kako je znala da će Džesi i ELi da istrče iza tih vrata? I kako jedan preoprezan promišljen lik poput Džesija tek tako navali kroz vrata, bez ikakve taktike? Čim je saznao da će postati ćale mora je biti ubiVen, da ne pričamo o razgovoru između njega i Eli, gdje je on ono u fazonu nije mi stalo do Dine, bila je jedna od mojih treba. I to da klinka bez ikakvog iskustva sjedne u čamac i u sred jebene uraganske oluje pređe nabujali okean, retardirano, i ako su visoki talasi onda ih ima malo više od jednog mater mu jebem.

Edited by Jesper23

  • 1 month later...
  • Replies 619
  • Views 41.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Most Popular Posts

  • nachi serija u kojoj se ljudi shape shiftuju u pecurke je prihvatljiva sve do momenta, kad kola treba da se poteraju na benzin star 20 godina, posto se tu povlaci granica o zdravom razumu.. najja

  • Prva scena nove epizode, PP objašnjava klinki kako benzin vremenom gubi svojstva.

  • The Road je jedan od onih filmova kojni ostave trajan utisak posle gledanja. A bogami i navedu te na razmišljanje, da li zaista želiš da preživiš neku potencijalnu apokalipsu.

Posted Images

Upravo završih S02.

Iako nisam apokaliptični a pogotovu Zombie guy, ovo generalno (i dalje) vozi. Atmosfera je odlična i scenografija i režija su na najvećem mogućem nivou a to su stvari /estetika/ u kojima mogu da uživam i kad je priča labavija. Napetost u nekim scenama je zaista na visokom nivou npr kada su Eli i Dinu vijali zaraženi (i vojska) po podzemlju kada su stigle u Sijetl msm e04.

Naravno da ima patetičnih i glupih momenata, meni je "najbolji" kada Eli kaže Džesiju u na kraju pored bine "... cause you are good person...", malo mi je krindžy... Veza Eli i Dine mi je skroz neuverljiva, prosto seksualnost Bele Remzi je na jako niskom nivou (pardon my French) i sve te scene prosto joj ne leže ili meni ne leže i sve mi deluje jeftino.

6 minutes ago, Mil@n said:

Upravo završih S02.

Iako nisam apokaliptični a pogotovu Zombie guy, ovo generalno (i dalje) vozi.

Gledaj Black Summer, ali samo prvu sezonu. Serijetina za ovo.

  • 2 weeks later...

Ništa do 2027. isuse

Ovo sve polako postaje besmisleno. Jasno da je network format od 20+ epizoda svake godine otišao u istoriju (uglavnom), ali da čekaš više od dve godine na nekih jadnih 7-8 epizoda od kojih u najboljem slučaju 4 zaista pokreću radnju je više nego suludo.

55 minutes ago, Halvard said:

Ništa do 2027. isuse

Ovo sve polako postaje besmisleno. Jasno da je network format od 20+ epizoda svake godine otišao u istoriju (uglavnom), ali da čekaš više od dve godine na nekih jadnih 7-8 epizoda od kojih u najboljem slučaju 4 zaista pokreću radnju je više nego suludo.

Idiotizam.


Create an account or sign in to comment

Background Picker
Customize Layout

Account

Navigation

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.