May 28, 20251 yr 15 hours ago, arheolog1981 said:Odluka da u igri bude razbacana je isključivo zbog gameplay efekta... hteli su da se drugačije igra sa dva lika i to je sva pamet. Kejtlin je najbolji mogući kasting. Uveren sam da će dobrim delom zbog nje same treća sezona biti za klasu bolja šta god kreativni pisci smislili. Još samo da ovo leto krene snimanje da ne čekamo dve godine novu sezonu :)Koliko sam shvatio Abi je prvi izbor da zamjeni Ajzaka na čelu WLF, jako je sposobna i snažna. Na drugoj strani imamo glumicu visoku 155 cm i 53 kilograma, uz svo poštovanje ona kao takva nikada ne bi mogla postati komandant bilo kakve vojne jedinice, uz svu želju i ostalo. Takođe ona scena gdje bucmasta Eli u sceni pobjeđuje u rvanju lika koji je viši od nje 30 cm i teži 50 kilograma je smiješna. Ne znam šta su pokušali prikazati, ali ispadaju smiješni sa kastingom.Uvjek se sjetim HBO kastinga za Biren (GOT) e to je dobar kasting, žena izgleda impozantno i snažno, a ovdje tinejdžerke od 155 cm i 50 kilograma glume zajebane likove.I kako je za ime boga ta ista Ebi upala u pozoriše, a da je ne primjete? Kako je znala da će Džesi i ELi da istrče iza tih vrata? I kako jedan preoprezan promišljen lik poput Džesija tek tako navali kroz vrata, bez ikakve taktike? Čim je saznao da će postati ćale mora je biti ubiVen, da ne pričamo o razgovoru između njega i Eli, gdje je on ono u fazonu nije mi stalo do Dine, bila je jedna od mojih treba. I to da klinka bez ikakvog iskustva sjedne u čamac i u sred jebene uraganske oluje pređe nabujali okean, retardirano, i ako su visoki talasi onda ih ima malo više od jednog mater mu jebem. Edited May 28, 20251 yr by Jesper23
July 17, 2025Jul 17 Upravo završih S02.Iako nisam apokaliptični a pogotovu Zombie guy, ovo generalno (i dalje) vozi. Atmosfera je odlična i scenografija i režija su na najvećem mogućem nivou a to su stvari /estetika/ u kojima mogu da uživam i kad je priča labavija. Napetost u nekim scenama je zaista na visokom nivou npr kada su Eli i Dinu vijali zaraženi (i vojska) po podzemlju kada su stigle u Sijetl msm e04.Naravno da ima patetičnih i glupih momenata, meni je "najbolji" kada Eli kaže Džesiju u na kraju pored bine "... cause you are good person...", malo mi je krindžy... Veza Eli i Dine mi je skroz neuverljiva, prosto seksualnost Bele Remzi je na jako niskom nivou (pardon my French) i sve te scene prosto joj ne leže ili meni ne leže i sve mi deluje jeftino.
July 17, 2025Jul 17 6 minutes ago, Mil@n said:Upravo završih S02.Iako nisam apokaliptični a pogotovu Zombie guy, ovo generalno (i dalje) vozi. Gledaj Black Summer, ali samo prvu sezonu. Serijetina za ovo.
July 28, 2025Jul 28 Ništa do 2027. Ovo sve polako postaje besmisleno. Jasno da je network format od 20+ epizoda svake godine otišao u istoriju (uglavnom), ali da čekaš više od dve godine na nekih jadnih 7-8 epizoda od kojih u najboljem slučaju 4 zaista pokreću radnju je više nego suludo.
July 28, 2025Jul 28 55 minutes ago, Halvard said:Ništa do 2027. Ovo sve polako postaje besmisleno. Jasno da je network format od 20+ epizoda svake godine otišao u istoriju (uglavnom), ali da čekaš više od dve godine na nekih jadnih 7-8 epizoda od kojih u najboljem slučaju 4 zaista pokreću radnju je više nego suludo.Idiotizam.
Create an account or sign in to comment