Jump to content
IGNORED

Filosofija kladionice


Zli Gli

Recommended Posts

1 hour ago, Heaviside said:

Nisam uopšte siguran da li postoji osnov za tužbu ako te isplate i onda ukinu nalog, osim ako nije neka rasna ili slična diskriminacija u pitanju. Znam da u Nevadi kazino ima pravo da zabrani ulaz kome kod hoće. Ima i selebritija kojima se to desilo posle kontinuiranih uspeha na blek džeku. Još su te globalne firme tipa bet365 uglavnom registrovane na isle of man i sličnim destinacijama. 

Pa imas onu ekipu sa MITa sto im je zabranjen ulaz u svaki kazino u USA... Uzimali su lovu na zakone verovatnoće i brojanje karata u Black Jacku... Mislim da ih je cak bilo dve ekipe u nekih 10ak godina, kacili smo dokumenarac negde na forumu, mozda i na ovom topiku...

  • +1 1
Link to comment

Gledao sam i dokumentarac i igrani film (21 se zove), tako sam se i malo zainteresovao za banove u kazinima. Bilo još ekipa koje to rade, najverovatnije da je i ovde pomenuti Dana White nešto slično organizovao. Najveća debilana u celoj priči je da je brojanje karata na blek džeku zabranjeno u Nevadi :D To im je najčešće i nominalni razlog da nekoga banuju, mada mislim da ni ne moraju da navode razloge. 

Link to comment

Ma da, pogledaju preko kamera ko je igrao te pogresne kvote, ako se ponovilo vise puta zahvale se na saradnji i cao zdravo. Mozda najbolja varijanta je kombinovati onlajn i uzivo po lokalima, uvek prvo ulacivati tu pogresno postavljenu kvotu a posle je lagano kontrirati negde. Moze svakako u 1000+ evra mesecno i pored svih blokada, ima bas dosta meceva za odigrati.

Mada mene to ne radi pa sam pregoreo ceo plus od arbitraze i posle u zadnjih mesec dana poginuo najgore do sad, ukupno u zadnje dve godine sam prisao jako blizu cifri od 50 soma. Sreca je pa nemam vise kesa a ovo kola sto mi je ostalo cu da trosim za zivot kad prodam. Jbg, tako je kad nemas zenu decu, ne volis da putujes, da vozis besna kola, nemas fokus neki u zivotu, i onda daj peglanje po 1000e i slicne adrenalinske shokove. Opasan zajeb.

Sent from my M2012K11G using Tapatalk

  • +1 1
Link to comment

pocni ti da se drogiras. lepsi ce ti zivot biti.

sa 5 konja na bacanje u srbiji mozes da se drogiras kao gospodin kit ricards. mozes da priustis nesto najboje sto postoji na srbiji/balkanu,

Link to comment
Just now, foto said:

pocni ti da se drogiras. lepsi ce ti zivot biti.

sa 5 konja na bacanje u srbiji mozes da se drogiras kao gospodin kit ricards. mozes da priustis nesto najboje sto postoji na srbiji/balkanu,

Hahaha

Znam da se sprdaš, ali i to postane skupa obaveza posle nekog vremena :D

Zli je keršme, u dobroj formi, neće on da se truje. Eventualno da povede neku ženu na neku lepu destinaciju uz vrhunsko belo, čisto da proba malo. Mada jbg, ako neće da putuje onda ništa. Kod gudre su kulise i lažni prijatelji oko tebe mnogo bitna stvar :D

 

Ja sam mu već preporučio da pravi decu ili da otvori neki malo biznis koji zahteva svakodnevno angažovanje. Mogu da dodam i da uzme nekog hemičara, trenera, gomilu hemije koju mu preporuče i ženu da kuva on samo da pokupi. I tako par godina, da se napuca kao čovek jednom. Ne da sada nije napucan, za mene koji se još kao i trudim je Arnold.

Link to comment

Čini mi se da bi zli, kada bi otvorio neki mali biznis koji ima učestao prihod samo učestalio svoju posetu kladionicama.

 

Ironično, pogledam neke od starijih postova, prvi koji sam ugledao, Zli piše kako 8 meseci nije odigrao tiket i uopšte mu se ne igra... 

 

Pretpostavljam da je to  kod njega poprilično ozbiljno stanje zavisnosti i da se očigledno ne leči tako lako - što će naći sebi neku zanimaciju. Porodicu ne smatram zanimacijom, to bi možda i pomoglo kada bi znao da njegovo ponašanje ima posledice po još nekoga osim njega samog. 

 

Baš mi je žao, al šta da se radi.

  • +1 1
Link to comment

Знам више ликова којима никаква породица и деца нису помогли, само се коцкају још јаче и више не би ли побегли од истих :D 

  • +1 6
  • Tužno 1
Link to comment
2 minutes ago, Sara said:

Amin za ovo. Kakva deca i porodica, da i neduznima presedne. Meni je za respekt kad neko zna od koje boljke boluje pa ne prenosi dalje.

+1 ... samo sto Zli deluje da se vise hvali ovom temom nego sto misli da mu je boljka ... ali je on to sve i zaradio, pa nek trosi kako mu drago :) 

  • +1 2
Link to comment
1 hour ago, Heaviside said:

Hahaha

Znam da se sprdaš, ali i to postane skupa obaveza posle nekog vremena :D

Zli je keršme, u dobroj formi, neće on da se truje. Eventualno da povede neku ženu na neku lepu destinaciju uz vrhunsko belo, čisto da proba malo. Mada jbg, ako neće da putuje onda ništa. Kod gudre su kulise i lažni prijatelji oko tebe mnogo bitna stvar :D

 

Ja sam mu već preporučio da pravi decu ili da otvori neki malo biznis koji zahteva svakodnevno angažovanje. Mogu da dodam i da uzme nekog hemičara, trenera, gomilu hemije koju mu preporuče i ženu da kuva on samo da pokupi. I tako par godina, da se napuca kao čovek jednom. Ne da sada nije napucan, za mene koji se još kao i trudim je Arnold.

prvenstveno se zajebavam jer mi je zli gli veoma simpatican lik + sto vidim i sebe u nekim situacijama ranije. tako da ga ja ne osudjujem i necu nikada.

sekundarno, ako ima 5 konja na bacanje vodio bih ga na mnogo bolja zezanja nego sto su kladze po sremu.

u svakom slucaju mu zelim srece i u zivotu i na tiketu.

  • +1 4
Link to comment

“nije problem” dok se troši svojom mukom zarađena lova, i dok nečija usta ne trpe zbog toga

 

koks, kocka, kurve

 

sve je to za čoveka

  • +1 4
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...