Jump to content
IGNORED

Filosofija kladionice


Zli Gli

Recommended Posts

Mogu samo donekle da se složim sa ansverom. Ti si ključan i ako ne nemaš istinsku želju da se izlečiš nema ti pomoći. Sa tim delom se slažem. Sa delom da psihijatri na sve savetuju da nađeš hobi se ne slažem. Ima psihijatara i psihijatara, meni je moj pomogao na način na koji sam sebi nisam mogao. Definitivno vredi probati i menjati dok ne nađeš nekoga ko ti odgovora. Ti imaš bolest zavisnosti i može ti se sigurno pomoći pod uslovom da si posvećen izlečenju, a imaš sigurno i drugih bagova z glavi kojih možda nisi ni svestan i čijem razrešenju ti psihijatar može pomoći. 

  • +1 8
Link to comment
Mogu samo donekle da se složim sa ansverom. Ti si ključan i ako ne nemaš istinsku želju da se izlečiš nema ti pomoći. Sa tim delom se slažem. Sa delom da psihijatri na sve savetuju da nađeš hobi se ne slažem. Ima psihijatara i psihijatara, meni je moj pomogao na način na koji sam sebi nisam mogao. Definitivno vredi probati i menjati dok ne nađeš nekoga ko ti odgovora. Ti imaš bolest zavisnosti i može ti se sigurno pomoći pod uslovom da si posvećen izlečenju, a imaš sigurno i drugih bagova z glavi kojih možda nisi ni svestan i čijem razrešenju ti psihijatar može pomoći. 
Bagova imam mali milion, bio bi problem da se to sve resava. Ovo sto se tice zelje, ista postoji ali najgora stvar kod 99.9% kockara je cifra izgubljena u proslosti, to nas ubija i vuce nazad iako znamo da realno nema sanse da se to vrati. Recimo ja sam prosle godine pre onih sjebanih 15 hiljada u dve nedelje dao i otkaz, kola isla dobro, u kladionici napravio brzinski preokret iz 5 hiljada minusa u 3500 plusa i tu stao... Cela dva dana stao jer sam se setio da sam godinu pre toga spickao 10 pa kao ajde da nabodem jos ponesto i vratim tih 10[emoji23] Ostalo je istorija. Videcemo, evo cekam u redu za uput za psihijatra, trazicu da me ustondiraju nekim najjacim lekovima ipak, osecanja svakako nemam ni ovako ali ako moze jos nesto dodatno da mi ubije svaku zelju za adrenalinom i uzbudjenjem, inace cu spickati svaki preostali auto cim prodam i onda drama, zavrsicu ko prosjak ili matori zigolo, losa prica skroz.

Sent from my M2012K11G using Tapatalk

  • +1 1
Link to comment

A kad smo kod arbitraze

A. Kontaveit - E. Gorgodze

MerkurXTip 1S UG- 2.15 (8.5)
EfBet 1S UG+ 2.1 (8.5)

Prague, WTA [emoji462]
[emoji786] 26.07. 11:00

Profit: 5.87% [emoji573]

Merkur imate svi u blizini, EfBet je onlajn kladionica i uplacuje se preko racuna. Evo i koliko treba da uplatite da biste dobili 1247din bez rizika, siguran prolaz. c165f01e5d7c78cd9d5f70878e2f4351.jpg

Sent from my M2012K11G using Tapatalk

  • Haha 1
Link to comment

Dobio zoloft i neki tegretol, kaze ubice mi sva uzbudjenja pa valjda i to kockarsko. Odneo danas u dve kladze nadam se poslednjih x hiljada ojra za ovih zadnjih par dana igranja i racunam kao da sam od juce uvece ili od jutros novi covek, samo cemo videti dokle.

Sent from my M2012K11G using Tapatalk
 

  • +1 5
Link to comment

Sta je enabler, onaj sto dozvoljava igranje na crtu? Ako je to, nije problem, prosli put kad sam se probao izleciti sam rekao na par mesta gde me pustaju da nece dobiti pare ako me puste i problem resen a kasnije igrao za lovu i jbg, opet ih pridobio. Sve poznanici, sve ok likovi, i ja sam to isto radio, nema tu ljutnje.

A ovaj pregled kod drzavnog mislim da vecina njih odradjuje preko one stvari sto je nekako i ocekivano i opravdano, mada mi je na kraju pomenula opciju u Bg, valjda ona Drajzerova ili sta vec. Znam kako sam ja pre gledao na narkomane, bio sam u fazonu ko ih jebe, sto se drogiraju. Karma je cudo, jbg.

Sent from my M2012K11G using Tapatalk

  • +1 1
Link to comment

 

7 minutes ago, Zli Gli said:

Sta je enabler, onaj sto dozvoljava igranje na crtu? 


Izmedju ostalog.

Ali sam prvenstveno mislio na to da ako recimo imas ortaka oko sebe koji se kockaju i non-stop pricaju o tome, da bezis odatle. Slicno kao kad se covek skida s pljugi/droge/alkohola, mnogo otezava pricu ako su svi oko tebe oleseni/mogu da nabave. A pogotovo da bezis ako su toksicni (sta je siso, ne smes vise?) i tako to. 

 

Spoiler

definicija - a person who encourages or enables negative or self-destructive behaviour in another.

 

Edited by Plajvi
Link to comment

A ne ne, otkako ne radim u kladionici totalno sam van te price, ima par drugova koji normalno igraju a bave se ozbiljnim poslovima, uopste nisu kriticni. Bukvalno sam 100% sam kriv sto sam upao opet, mislim zbog skoka cena kola u Svajcarskoj i zastoja na tom polju gde sam dominirao i imao korisno utroseno vreme + ova arbitraza sto je donela lepe pare ali me nije radilo tako bez drame pa se opet valjda navukao kao somina.

Sent from my M2012K11G using Tapatalk

  • +1 3
Link to comment

ovde ima strucnih ljudi koji ce me naraniti nejestivim stvarima kada kazem da ako te ponude stolicom da sednes u krug odma ih oteras u qurac.

insistiraj samo na razgovoru 1-1 sa shrinkom (ne sihmprom). nista keva i sirenje price u neku porodicni seansu. sam si otisao kod lekara, samces i da izadjes od lekara. zdrav! nikakve keve, surnjaje, komsinice i ostali kurci-palci. sam prricas sa shrinkom. ako ne odgovara trazi drugog. zivot nije americki film gde se sedi u krugu.

  • +1 2
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...