Jump to content
IGNORED

Filosofija kladionice


Zli Gli

Recommended Posts

2 minutes ago, foto said:

ovde ima strucnih ljudi koji ce me naraniti nejestivim stvarima kada kazem da ako te ponude stolicom da sednes u krug odma ih oteras u qurac.

insistiraj samo na razgovoru 1-1 sa shrinkom (ne sihmprom). nista keva i sirenje price u neku porodicni seansu. sam si otisao kod lekara, samces i da izadjes od lekara. zdrav! nikakve keve, surnjaje, komsinice i ostali kurci-palci. sam prricas sa shrinkom. ako ne odgovara trazi drugog. zivot nije americki film gde se sedi u krugu.

To je bas dosta jaka tvrdnja, na cemu je zasnivas ? 
Na primer, Drajzerova radi tako da obavezno dovedes podrsku ( mozda ne rade uvek tako, u pvom slucaju koji ja znam tako je bilo).

  • +1 1
Link to comment

na osnovu godina pacijenta i staza adiktivnog ponasanja.

i pacijenata koji su prolazili kroz te vijugave staze izlecenja.

 

nisam shrink ali sam siguran da postoji neka tacka gde porodicna/grupna terapija mora da se prepusti odnosu 1 na 1.

  • +1 1
Link to comment

Ja bi' pre pricao sa shimprom sad kad se ispostavilo da je neki dobri cova i porodican tip

Sent from my M2012K11G using Tapatalk

Link to comment
On 25.7.2022. at 22:31, Zli Gli said:

Znam kako sam ja pre gledao na narkomane, bio sam u fazonu ko ih jebe, sto se drogiraju. Karma je cudo, jbg.

 

Draga Saveta on

 

Ma kakva karma, samo si shvatio iz prve ruke da je to ista boljka i da su narkomani samo bolesni, a ne obesni hipici. 

 

Po mom laičkom mišljenju ti moraš da pronađeš uzrok zavisnosti, tj. zašto se uvek posrneš. Kladim se da nema veze sa adrenalinom, cenom vozila u CH, arbitražom...

Danas imaš milion vrsta terapija ako već nećeš u državnu instituciju.

 

Opet laički, ali lekovi u tvom slučaju moraju biti samo most, a ne trajno rešenje. 

 

Draga Saveta off

  • +1 2
Link to comment
On 28.7.2022. at 13:04, Zli Gli said:

Klasika, nadji posao i gledaj ga kao terapiju za koju si placen, nadji hobi, kupi psa i posveti mu ljubavi i emocija, blabla...

Sent from my M2012K11G using Tapatalk
 

 

On 24.7.2022. at 17:38, theanswer said:

Psihijatar će ti reći da nađeš hobi, tj. pitaće te šta te ispunjava i da onda radiš više na tome u neko slobodno vreme. Mislim da im je to odgovor na sve. 

 

 

 

 

  • +1 1
Link to comment

Poljoprivreda ili gradiliste, treba da sljakas 10 do 12 sati dnevno, da od umora i nedostatka vremena ne razmisljas o kladjenju

  • +1 2
  • -1 2
Link to comment

Meni je poljoprivreda izuzetno pomogla kod izbacivanja negativne energije. Kod kladjenja i ne bas, no uspeh je sto sam uopste ogranicio uplatu, na neku razumnu meru (max 5000 dinara na dan, a i to retko, u zavisnosti od ponude).

  • +1 1
Link to comment

kako ste krenuli poslali bi ga kod onog popa sa lopatom. dobro je za glija da je pop na mardelju zbog ubistva.

pustite te varijante: samo da se on dobro oznoji i umori. to ne ide tako.

 

p.s.

shimpr bi ti bio bolji 100%

Edited by foto
  • +1 2
Link to comment

ja i miljenko na osnovu ličnog primera (koji je i najbolji), doduse nisam bio zavisnik od kocke nego od gejminga...poenta kod sela je bas ta fizicka odvojenost od gradskih poroka i interneta

Link to comment

Ne placa se to dovoljno koliko ja mogu da odsljakam, u formi sam jos uvek i u punoj snazi. A taj pop bi mi bas dobro dosao sa svojim komradima da mi izlome ruke i noge, onda ne bi mogao neko vreme da zovem i idem da uplacujem. Mislim da je bas kod nas u zatvoru, Peranovic bese, nije taj lud uopste koliko smo mi neki bolesni.

Sent from my M2012K11G using Tapatalk

  • -1 3
Link to comment
5 hours ago, Filozof manijak said:

Tzv.radna terapija :fantom:

rad je stvorio čoveka

 

u srbiji da dođeš do 2k€ mesečno treba guza da pršti samo tako(pod uslovom da nisi eksplatatortm) pa kad godinu dana pršti dupe tri puta se razmisli dal će pare da se bace na čendžer u aradu ili će se prema njima drugačije odnositi

 

easy come, easy go

  • +1 1
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...