Jump to content
IGNORED

Italija


Indy

Recommended Posts

10 minutes ago, Milosh76 said:

Aperitivo :D a878c9236aac95738579c08b43262647.jpg

 

Uuu, sedeo sam u istom baru u aprilu. Samo sam bio na onim šank stolovima uz zid iza.

 

Ispred nas seo mladi par, i dolazi konobar, Italijan, i vidim da se ne razumeju. Na kraju, konobar ih pita na engleskom odakle ste, a oni u glas, iz Napulja :D

  • +1 1
Link to comment
  • 3 weeks later...
24 minutes ago, bradilko said:

jedno pitanjce, treba li nwki pcr ili nesto drugo za ulazak u italiju?


 

Quote

 Since the 1st June 2022 the green pass is no more required to enter in Italy from EU Member States and other foreign countries.

 

Link to comment

Uvek mozes da gledas avion do Milana, pa da budes malo u Milanu, pa Bergamu, pa da se spustis do Bolonje (manje od sat i po vozom)... sve to moze i vozom... Verujem da je Ryanair jeftiniji od AirSerbia

Edited by Milosh76
  • +1 2
Link to comment
2 minutes ago, notenoughreasonsforclaire said:

Išao bih avionom, tipa dva dana pre i tri dana posle Nove godine.

Nije to puno vremena, naročito kad odbijemo dane u putu i 1. januar koji ćete verovatno prespavati :D neće ti biti dosadno i da ne mrdneš iz grada.
Vidi šta ti je otvoreno od muzeja, zakaži online ili čak i kupi karte za sve što može.

  • +1 1
Link to comment

To ćemo lako:D. Mene samo generalno interesuje koji je stepen gužve i turista u tom delu, u to doba godine, ostalo ćemo sve po redu...;)

Btw, hvala na savetima:).

  • +1 1
Link to comment
4 minutes ago, notenoughreasonsforclaire said:

To ćemo lako:D. Mene samo generalno interesuje koji je stepen gužve i turista u tom delu, u to doba godine, ostalo ćemo sve po redu...;)

Btw, hvala na savetima:).

Guzva u Italiji...? to ti je kao dobar dan... mada Rim u avgustu je pun pogodak, pogotovo ako nema ni vrucine ni kise, kao sto je meni bilo ove godine?

 

Ako planiras Italiju, nemoj sededi na jednom mestu... greota :D 

  • +1 1
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...