Jump to content
IGNORED

Italija


Indy

Recommended Posts

Blagodarim na ponudi ali gospodZa nema u rasporedu mesta za skretanje pažnje sa istog. Bolje sam prošao na pešadijskoj obuci nego ovih dana. Čizma izmišljena za ove ture, starke zlo.

Da osnuješ agenciju pa da vodiš ture, gomilu balkanaca sam čuo za ova dva dana

Link to comment
2 hours ago, Zlurad said:

Blagodarim na ponudi ali gospodZa nema u rasporedu mesta za skretanje pažnje sa istog. Bolje sam prošao na pešadijskoj obuci nego ovih dana. Čizma izmišljena za ove ture, starke zlo.

Da osnuješ agenciju pa da vodiš ture, gomilu balkanaca sam čuo za ova dva dana


gde se hranite? imate lepše vreme nego sto ćemo mi imati od nedelje

 

i gde si krenuo sa starkama po latinskom kamenju. ja sam tako izginuo u firenci pre dosta godina kad me je bili 30% manje. samo ultrafoam patike

Edited by Ros
  • +1 1
Link to comment

gde se hranite? imate lepše vreme nego sto ćemo mi imati od nedelje
 
i gde si krenuo sa starkama po latinskom kamenju. ja sam tako izginuo u firenci pre dosta godina kad me je bili 30% manje. samo ultrafoam patike
Hranimo se gde stignemo, bukvalno. Krkamo doručak u lokalnoj pekari, odlična je. S nogu pecivo i espreso a onda lagani snekovi do nekog čudnog vremena za "večeru" pa google maps i rivjui. Ne pominji mi vreme. Čudno je vreme i ovde. Kad je sunčano je kul, žegica ali kad dune vetric onda nije bas za majicu. I tako od 3 popodne pa do uveče.

A starke jbg, to mi fetis poslednjih 20 godina. Ove letnje mi napravile žuljeve sad po Rimu jer ih nisam nosio a spojevi na patkikama baš vole da akaju kožu :)

I evo da se pohvalim da mi je posle 3 dana ovde uključujući i aerodrom ljubazno osoblje restorana Pizziuma-a konačno tražilo QR kodove na ulazu. Rade.
  • +1 2
Link to comment
7 hours ago, Zlurad said:

Blagodarim na ponudi ali gospodZa nema u rasporedu mesta za skretanje pažnje sa istog. Bolje sam prošao na pešadijskoj obuci nego ovih dana. Čizma izmišljena za ove ture, starke zlo.

Da osnuješ agenciju pa da vodiš ture, gomilu balkanaca sam čuo za ova dva dana

Bukvalno ista situacija. Uhvatili smeštaj kod Vatikana i špartamo po 30k koraka u proseku. Nisu starke ali su tek toliko bolje da se izbegnu žuljevi ali se vala oseti svaki kamičak.

 

Za klopu stvarno nema problema a ni zamerki, okačiću nešto više kada se vratim u utorak ali za sada moram da kažem da je stvarno greh otići u Rim a ne probati Cacio e Pepe u Roma Saporita. Ako ima bolje paste od te, ja je nisam video. A i lepo je što je sezona artičoke pa ko voli može da bira.

  • +1 3
Link to comment
3 hours ago, Ros said:

saporita ili sparita?

ima neki restoran roma sparita u travestere. jel to taj?

Sparita, zeza me auto-correct pa naizmenično baca na Sparta i Saporita :D

IMG_20220413_174144_802.jpg

Link to comment
23 minutes ago, Ros said:

to nam je onda vecera u nedelju :)

 

Samo vidi da rezervišete, može i online jer ume da se napuni, posebno u bašti.

Link to comment

Smarači, nemoj ni da ideš tamo. Danas otišli, 20 praznih stolova a konobarica kaže "sve je rezervisano". Od ostalih stolova pola blejalo uz aperol, pola jelo.

Link to comment

Za sad samo da prijavim da u 3 dana u Napulju niko živ nije tražio sertifikat. A koliko je haos i vašar ni ne bi imalo smisla da traže.

Link to comment
Za sad samo da prijavim da u 3 dana u Napulju niko živ nije tražio sertifikat. A koliko je haos i vašar ni ne bi imalo smisla da traže.
Da li si isao kolima ili avionom u Italiju?

Da li si popunjavao plf i da li ti je neko trazio?
Da li si popunio sva prebivalista(ako si spavao u vise gradova) ili samo neko od njih?
Link to comment
Just now, Milosh76 said:

Da li si isao kolima ili avionom u Italiju?

Da li si popunjavao plf i da li ti je neko trazio?
Da li si popunio sva prebivalista(ako si spavao u vise gradova) ili samo neko od njih?

Avionom 

Mora plf, tražiće ti već na Surčinu.

Spavao sam u dva grada, popunio samo za prvi.

  • +1 1
Link to comment
10 hours ago, *edited by mod said:

Za sad samo da prijavim da u 3 dana u Napulju niko živ nije tražio sertifikat. A koliko je haos i vašar ni ne bi imalo smisla da traže.

Haos i vašar? Ja mislio neće biti mnogo gužve ako nema azijskih turista...

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...