Jump to content
IGNORED

Italija


Indy

Recommended Posts

sad nešto čitam, pa ovaj štrajk je skroz politički. nešto ne verujem da će svi hteti da štrajkuju da se zabrani isporuka oružja Ukrajini. i uostalom, jebo im ja mater.

Link to comment
  • 2 weeks later...

nije bilo strajka, tj mozda je i bilo ali se nije osetilo na prevozu, sve je ferceralo. Vratili se u ponedeljak,  bilo je super, vreme nas je posluzilo i podsetilo na to kako izgledaju dani bez kise. Ovi moji klinci (8 i 11) postali veliki fanovi Italije, kazu "omg kakav grad" pa "najbolja Pizza, ikad!", Gelato takodje,  prvi put se vozili metroom to nikad nece zaboraviti. Dresovi Rome (stariji) i Ibrahimovica (mladji) se ne skidaju ni na spavanju. Ja uhvatio par plocara u prolazu, zena neku street modu u Trastavere... 

Vraticemo se!

 

 

 

  • +1 7
  • Wub 1
Link to comment
On 1. 6. 2023. at 12:54, Strucnjak said:

Vraticemo se!

naravno da cete se vratiti :D A klinci ima da "zamrze" srpsku zaledjenu vodicu koju neko duhovito naziva sladoled, posle tog gelata :D 

  • +1 1
Link to comment
28 minutes ago, bradilko said:

ne znam gde da pitam pa ajde ovde.

https://www.unint.eu/didattica/doppia-laurea.html?gad=1&gclid=CjwKCAjwhJukBhBPEiwAniIcNaXUKJtDrPn_uLc4-ifSRD0lsuIUSA1q9hvtjlNhScWpsj6D4aPrhBoC_KkQAvD_BwE

kakava je ovo univerzitet?

a i ovaj

https://www.lumsa.it/unwelcome

 

 Psychology of Decision Making at the LUMSA (Libera Università Maria Ss. Assunta)

Neka vrsta italijanskih megatrendova, malo bolje.

Link to comment
  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...