Skip to content
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Parapsihopatologija™

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

Italija opsti topik

Featured Replies

4 hours ago, bradilko said:

3-4 dana u italiji. neku preporuku za karticu za mobilni. internet je bitan

Kupi Iliad, imaju za 7,99 EUR mesečno 50 GB interneta i svi pozivi i SMS uključeni(naravno u Italiji). Ako možda oni nemaju prepaid, onda probaj Kena Mobile mislim da oni čak imaju neku ponudu od 4,99 EUR mesečno sa 50 GB interneta i pozivima i SMS.

TIM su najveći lopovi na svetu. 

Edited by Tresko

  • Replies 258
  • Views 202k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Posted Images

veliko hvala ljudi 

Kupi Iliad, imaju za 7,99 EUR mesečno 50 GB interneta i svi pozivi i SMS uključeni(naravno u Italiji). Ako možda oni nemaju prepaid, onda probaj Kena Mobile mislim da oni čak imaju neku ponudu od 4,99 EUR mesečno sa 50 GB interneta i pozivima i SMS.
TIM su najveći lopovi na svetu. 
Scheda je 10€ i nemaju (svugde) radnje kao ostali operateri vec self service automate gde placas samo karticom i automatski ugovor... Mozes da otkazes ali treba na vreme i preporuceno a/r... cazzi vari

Najbolje u radnji gde platis kesom, ostavis im kopiju pasosa i furaj. Ima i na posti ali tu procedura moze biti mnogo komplikovana. Wind ima neke opcije all digital ali uglavnom c'è ti za Sim uzeti 10€

Inviato dal mio Mi 9 Lite utilizzando Tapatalk

Pa zato i rekoh "ako" za Iliad. Onda je najbolja varijanta ovaj Kena Mobile, ako uspe da nadje nekog resellera tamo gde ide.

Pa zato i rekoh "ako" za Iliad. Onda je najbolja varijanta ovaj Kena Mobile, ako uspe da nadje nekog resellera tamo gde ide.
U sustini jeste kao pripejd ali skidaju sa kartice na pocetku svakog meseca. Virtuelni operateri kao i Kena ne? Uzeo sam pre par godina Lycamobile da zovem neka inostranstva i nije me odusevio. Internet je kako-tako radio ali sad od kad je Iliad usao preteruju sa GB... 50, 100 ko to potrosi za mesec dana? Bas ako se nakani, moze 20-30



Inviato dal mio Mi 9 Lite utilizzando Tapatalk

  • 2 months later...

Mhm jel ima ovde neko ko je u legalnom bračnom odnosu sa drzavljankom/drzavljaninom Italije? 

 

Ako je odgovor si. Molim za private message. 

 

Hvala :*

  • 1 month later...

ja u julu idem na polu letovanje polu road trip. moram prvo da prelistam topic, da ne pitam nesto o cemu su ljudi vec pisali... 

  • 2 weeks later...

nesto je zamrla tema.... ide li ko skoro u italiju?

ahahahahahahahahahahahahahahaahahahahahaha 

 

:laugh:

 

mnogo dobar fazon, neka okaci neko na minijature. 

cekajte samo jos 2 nedelje kad dodje prvi april i sale poput "izlecena korona! aprilili!" bogovi humora samo cekaju

smejte se vi, ali na prethodnoj strani su zakljucili da je korona prdez u vetar i da treba ic kod zabara.

bilivjumi!

:lol:

 

Samo da me shvate ljudi da ih prozivam ali ovo didn't age well

 

On 3.3.2020. at 0:38, halloween said:

Šta mislite hoće li s ovo covid lud'lo smiriti do Prvog maja, ja ne mogu izdržati idem opet pa taman bila kuga.

 

On 3.3.2020. at 22:10, Bright Billy said:

mislim da ce brzo to tripovanje svima da dosadi... 

 

On 3.3.2020. at 22:17, Milosh76 said:

U Italiju uvek, korona je prenaduvana glupost.

U Budimpesti me niko nije ni pitao odakle dolazim niti su merili temperaturu niti bilo sta slicno. Na Horgosu ni ni "dobro vece" nisu rekli, a vec su mi vratili pasose i pustili da prodjem...

 

On 3.3.2020. at 22:25, mlatko said:

Nadajmo se... Čekaju se Nemci da opovrgnu psihozu. Zasad nije tako iako ima nekih naznaka.

Inviato dal mio Mi 9 Lite utilizzando Tapatalk
 

 

On 3.3.2020. at 22:40, Milosh76 said:

Kazu da ce sa toplim vremenom i virusi se ili izgubiti ili samo "sakriti" do novog momenta za "aktiviranje", kada zahladni :D 

 

Edited by Ravanelli

amoguce

  • 2 weeks later...

Razmišljam kako će sagraditi neku novu Santa Maria della Salute za XXI vek.

Edited by halloween

Create an account or sign in to comment

Background Picker
Customize Layout

Account

Navigation

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.