May 25May 25 za vrucinu najbolje da se poseti botanicka basta, cini mi se da je relativno blizu vatikana
June 16Jun 16 Ja sam po Emiliji Romanji prosao 3300km, a on je isao direktno do Rima i propustio mnogo toga. Bolje da se vozikao po Sloveniji ili po severu Italije.Ali lepo je sto je "naucio" da patrola moze i na suprotnu stranu od Grcke i CG. Edited June 16Jun 16 by Milosh76
June 16Jun 16 19 minutes ago, Milosh76 said:Ja sam po Emiliji Romanji prosao 3300km, a on je isao direktno do Rima i propustio mnogo toga. Bolje da se vozikao po Sloveniji ili po severu Italije.Ali lepo je sto je "naucio" da patrola moze i na suprotnu stranu od Grcke i CG.Okačeni snimak je od prošle godine i nije jedina njihova patrola do Italije, bilo ih je par. Istine radi, sve su novijeg datuma (poslednje 2-3 godine). Edited June 16Jun 16 by Ras
Create an account or sign in to comment