Jump to content
IGNORED

Coronavirus u Srbiji


Milosh76

Recommended Posts

samo svako sebi da svira kraj, ako moze

i treca vakcina, isto ako moze

ostalo je van nase moci/nemoci

 

ne mogu da krivim nikoga, moramo da prihvatimo svet oko sebe

 

svako ko se vakcinise sa 22 ima kredit kod mene, ostalo je bas kucni krizni stab, video sam klince kako kaslju svuda, bukvalno ga nose na nogama i ne mozes im prici s nicim

 

 

  • +1 3
Link to comment

@kud u maglu Simoviću    :lol:

 

pa ne bas - secam se svinjskog gripa i koliko je to proslo pored mene bez da sam registrovao. Doduse nisam ziveo sa matorima vec ihahaj pa nisam imao koga da direktno stitim od sebe. Mada, da se zalaufalo kao ovo - vrv bih se chipovao

 

Ne pricam ja ovde o Milosici i slicnim ljudinama, to je valjda jasno. Govorim o fakticki nepostojecim merama, svadbama (koje nisu ni prestajale realno) EXITima i virusima sa svih kontinenata koji ce da dodju e da bi trojica zaradila pare...

 

 

Edited by Caligula
Link to comment
26 minutes ago, kud u maglu Simoviću said:

@others

čuš da se opusti

od čega? od online školovanja

 

@Milošica da živi se manje više slobodno, a sad izguglaj dan iz prošle godine kada su bile brojke kao danas(april) pa se seti kakav je tada lockdown bio

Pa ko zna kakve bi bile brojke da nije bio lockdown. 

 

A ovo iznad, zašto bi se moralo opuštati "od nečega"? Ovo mi je baš nestvarno razmišljanje. Lično znam osobe koje nemaju nikakve obaveze a imaju i jednaku ili veću želju za izlaskom nego ja. Nema to veze sa opuštanjem "od nečega", već od karaktera. A i od godina naravno. Manje bitno, ali u mom konkretnom slučaju sam imao jednako obaveza i kolokvijuma kao i kad idem redovno na faks.

 

@gospa buba

 

Redovna treća godina za sada. Sledeća nedelja je udarna, a ja ovde pišem...:D

 

 

 

 

Edited by Milošica
Link to comment

Milošica je jedan car. Verovatno u 3 posto od njegove čitave generacije. Druže čuvaj se, gumicu™ masku i alkohol u džep i udri po.. bleji. 

 

A ovaj gloginjak od društva ćemo mi, kako i dolikuje. 

  • +1 2
Link to comment

‘Current best estimates’ from the US Centers for Disease Control

Infection Fatality Ratio (chances of dying from an infection) 0-17 years: 0.002%
  18-49 years: 0.05%
  50-64 years: 0.6%
  65+ years: 9%
Link to comment
10 minutes ago, Kenji said:

Milošica je jedan car. Verovatno u 3 posto od njegove čitave generacije. Druže čuvaj se, gumicu™ masku i alkohol u džep i udri po.. bleji. 

 

A ovaj gloginjak od društva ćemo mi, kako i dolikuje. 

U jedan džep za ruke, u drugi za grlo.

  • +1 2
Link to comment

@Milošica  Jel ima puno međ omladinom onih koji se stvarno plaše vakcine? Mislim da im je baš frka,možda im opadne đoka ili kosa , da će da dobiju 

neki kancer,dalekobilo ili je to uglavnom teranje inata i lenjost

Link to comment
35 minutes ago, Caligula said:

 

Mislim, ajde da se ne zajebavamo i pravimo naivni, jasno je o cemu govorim. Ako moze Australija, ako moze Koreja, Novi Zeland, ako moze Engleska da sprovodi mere i ne svira kraj - ne znam sta smo mi to drugaciji ili genetski superiorniji.

 

Naveo si sve ostrvske zemlje (tu računam i Koreju gde sa severa ni ptica ne može sa preleti), njihovi lokdauni nekako imaju smisla nego naši u sred kontinenta gde kuso i repato.

 

26 minutes ago, villiem said:

svako ko se vakcinise sa 22 ima kredit kod mene, ostalo je bas kucni krizni stab, video sam klince kako kaslju svuda, bukvalno ga nose na nogama i ne mozes im prici s nicim

 

Moje tetinče se fajzerovalo malo pre 20.rođendana. 

  • +1 1
Link to comment




[mention=135]gospa buba[/mention]
 
Redovna treća godina za sada. Sledeća nedelja je udarna, a ja ovde pišem...[emoji3]
 
 
 
 
dovde mi je sinko takvih, doovde! :hihi:



Sent from my Moto E (4) using Tapatalk

  • Haha 1
Link to comment
14 minutes ago, Fakundo Sava said:

@Milošica  Jel ima puno međ omladinom onih koji se stvarno plaše vakcine? Mislim da im je baš frka,možda im opadne đoka ili kosa , da će da dobiju 

neki kancer,dalekobilo ili je to uglavnom teranje inata i lenjost

Uglavnom lenjost, bar javno. Samo mi je jedna osoba priznala da se plaši.

Link to comment
 
Moje tetinče se fajzerovalo malo pre 20.rođendana. 

Dzaba nama ostrvska lokacija kad su ostavili otvoren ulazak.


Sent from my iPhone using Tapatalk
Link to comment
1 minute ago, jms_uk said:


Dzaba nama ostrvska lokacija kad su ostavili otvoren ulazak.


Sent from my iPhone using Tapatalk

jedino što je kod vas procenat vakcinisani oko 60% a ovde jedva 37%

  • +1 1
Link to comment
jedino što je kod vas procenat vakcinisani oko 60% a ovde jedva 37%

To stoji, mislio sam na zatvaranje.


Sent from my iPhone using Tapatalk
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...