Jump to content
IGNORED

Coronavirus u Srbiji


Milosh76

Recommended Posts

shta to znachi za nas koji necemo ici u zatvorenu kafanu maturu i sportski dogadjaj? niti cemo se u bliskoj buducnosti nalaziti sa do 500 osoba?

Link to comment
6 minutes ago, gospa buba said:

shta to znachi za nas koji necemo ici u zatvorenu kafanu maturu i sportski dogadjaj? niti cemo se u bliskoj buducnosti nalaziti sa do 500 osoba?

 

hahaha pa vi ne ZIVITE onda kakav je to ZIVOT ako se ne pljujete sa 500 ljudi i uz pechenje ili Djanija vodite razgovore koji ce da rese globalno zagrevanje

 

odo da bacam petarde ispred zemunske bolnice DA ZIVIM MALO

Edited by Caligula
  • +1 2
  • Haha 5
  • -1 1
Link to comment
5 minutes ago, Frank Pembleton said:

A u prevozu više nema masakaemoji769.png i par nepar sedenja?

.... Shiit has hit the fan!
 

ne znam kad cu uci u prevoz nemaskirana :unsure:

 

mozda ce se tada vec i zaboraviti da je bila korona. maskiranost u gradskom autobusu je stanje ozbiljne prednosti. realno :dry:

Edited by gospa buba
  • +1 1
Link to comment
5 minutes ago, Milošica said:

@Tale

 

Jel si vakcinisan?

 

 

brt ima ljudi koji ne smeju da se vakcinisu a zele da zive, ali zaista zive, ne mislim na zurke i blejanje u kaficu vec bezbedan odlazak na jebeni posao za jebeni minimalac.

 

mislim, da ne okrecemo pedeseti put istu pricu, ili izgleda mora to u talasima bas kao i virus

  • Hvala 1
Link to comment
9 minutes ago, Caligula said:

 

 

brt ima ljudi koji ne smeju da se vakcinisu a zele da zive, ali zaista zive, ne mislim na zurke i blejanje u kaficu vec bezbedan odlazak na jebeni posao za jebeni minimalac.

 

mislim, da ne okrecemo pedeseti put istu pricu, ili izgleda mora to u talasima bas kao i virus

Ja sam uradio šta je do mene kada je u pitanju zaštita takvih, a i mnogi drugi kojima ove odluke odgovaraju. Nismo svi Đanijevi fanovi tip osobe jbg, mada i među njima naravno znam vakcinisane i fine :D

 

Slažem se, nećemo više, ne znam ni koji me đavo tera da se javljam. Odoh :D

Edited by Milošica
Link to comment
18 minutes ago, Milošica said:

Ja sam uradio šta je do mene kada je u pitanju zaštita takvih, a i mnogi drugi kojima ove odluke odgovaraju. Nismo svi Đanijevi fanovi tip osobe jbg, mada i među njima naravno znam vakcinisane i fine :D

 

Slažem se, nećemo više, ne znam ni koji me đavo tera da se javljam. Odoh :D

 

 

Ma slazem se, nemoj bezati - ko je vakcinisan neka ide.

 

Ali nece to biti tako u praksi niti drzava to postavlja kao uslov. Zar je toliko tesko shvatiti da postoji ozbiljan procenat ljudi, stotine hiljada (moja snaja na primer, majka deteta koje jos nije napunilo godinu dana) koji ne smeju da se vakcinisu i koji su u klopci vec godinu i po E DA BI DRUGI ZIVELI i pljuvali se po zurkama, svadbama i utakmicama.

 

Jebote, danasnji covek se izgleda radja sa kreditnom karticom u dzepu i spiskom svojih nepovredivih prava koje i pandemija mora da uvazava, ma sta pandemija, meteor ako se nameraci na zemlju neka prvo procita sve klauzule pa onda neka udara ako sme. Vanredna situacija, sta je to.

 

Edited by Caligula
Link to comment

Broj ljudi koji zaista ne smeju da se vakcinisu je jako jako mali. To sto stoka koja sme, a izmislja izgovore pravi ovaj rezervoar covida koji ce eksplodirati je druga prica

  • +1 6
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...