Jump to content
IGNORED

Coronavirus u Srbiji


Milosh76

Recommended Posts

6 minutes ago, gone fishing said:

samo što ne mogu svi ni da se vakcinišu, hiljade njih iz raznih razloga, hoćemo li njih da žrtvujemo zarad noćnog provoda na koncertima zvezda granda

naravno da hocemo, to smo vec rekli :dry:

 

ako ce ovakvo stanje da drze kakvo nama drze, za jupitere i volove, pri chemu se vishe ni ne zna koji su koji (osim u situacijama kad sistem iznenada reshi da shilji na nekom, onda se zna), onda nek batale lepo sve, pa stvarno ko ziv ko mrtav. u svakom sluchaju se sad zna ko je vidjen da je mrtav (ko se nije vakcinisao iz bilo kog razloga), pa neka se rizichni ljudi chuvaju shtogod mogu bolje sami od sebe i sami za sebe, jer mi smo ih otpisali. tako praktichno nismo odmakli od pochetka ni za milimetar ni jotu, nego svaka kuca svoj krizni shtab ispochetka i jebiga. ko se nadao da cemo neshto solidarno zavrshiti, taj se zeznuo i sad i zauvek i dobro je da to znamo.

 

na kraju priche ce svako ostariti i kusati ono shto je skuvao u najboljim godinama. kako ja, tako vi, a tako i srbija. pokazali smo se onoliko, po koliko ocesh parametara.

 

Edited by gospa buba
  • +1 1
Link to comment

Moguće da grešim, ali ako je neko ovde sa svoje 22 godine bio odgovoran društveni pojedinac spreman da žrtvuje izlaske za šire javno dobro, neka baci prvi kamen. Svi smo besni na debile oko nas, samo su nam manji problem vakcinisani klinci sa realnom svešću o bolesti. Mnogo većih tu riba ima za optužbe o pucanju paje.  

  • +1 3
Link to comment
Just now, Mos said:

Moguće da grešim, ali ako je neko ovde sa svoje 22 godine bio odgovoran društveni pojedinac spreman da žrtvuje izlaske za šire javno dobro, neka baci prvi kamen. Svi smo besni na debile oko nas, samo su nam manji problem vakcinisani klinci sa realnom svešću o bolesti. Mnogo većih tu riba ima za optužbe o pucanju paje.  

 

 

Ja sam bio, i to bez problema, samo mi ne pada na pamet da bacam drvlje i kamenje na Milošicu, shvatiće on i sam, i verovatno će mu biti žao...

Link to comment
Just now, Jeremija said:

 

 

Ja sam bio, i to bez problema, samo mi ne pada na pamet da bacam drvlje i kamenje na Milošicu, shvatiće on i sam, i verovatno će mu biti žao...

Na šta ti ovo liči :puke:

 

 

Link to comment

vama milošice, vama

 

al to je generacijska stvar, nije ona nužno vezana za milenijalce il kako se već zove vaša generacija. samo je sada kudikamo drugačije doba pa treba pokazati i viši stepen solidarnosti i brige za druge

Link to comment

ako je milosica vakcinisan kao i ljudi oko njega, zasluzio je da se opusti malo. u svim ostalim slucajevima je taj 'ne mogu' stav nista drugo do bahatost. cuj ne mozes, moras jebote. to je tvoja ljudska duznost. a prolazili su mladi ljudi kroz mnogo gore stvari od neizlazenja na zurke.

  • +1 2
Link to comment

@kud u maglu Simoviću

 

Pa već nekoliko nedelja se generalno dosta slobodno živi. Da je trenutna cirkulacija kritična, eksplodiralo bi već.

 

Uostalom, prati situaciju u naredna dva/tri meseca. Nema tih brojki koje se mogu sakriti ako je situacija stvarno kritična. Pa da vidimo.

 

@Jozef K.

 

Sarkazam? :D

Edited by Milošica
  • +1 2
Link to comment
6 minutes ago, Jozef K. said:

Odavno je trebalo postreljati mlade ljude. Definitivno ne mogu da verujem šta pišete.

na šta tačno misliš?

 

 

 

@others

čuš da se opusti

od čega? od online školovanja

 

@Milošica da živi se manje više slobodno, a sad izguglaj dan iz prošle godine kada su bile brojke kao danas(april) pa se seti kakav je tada lockdown bio

Link to comment
4 minutes ago, kud u maglu Simoviću said:

@others

čuš da se opusti

od čega? od online školovanja

 

ono ne vuci me za jezik :rolf:

 

sad se i jede lezeci koliko se istrpelo za godinu dana. apsolutni uzas :ph34r:

 

kao onaj jedan moj sheldon shto je rekao ishao sam jednom na more i bilo je stvarno strashno :hihi:

 

 

 

edip. miloshence sine jel uchisht ti i kad mislish nas stare formuske roditelje da obavestish kako ti ide i dokle si stigao? :happy:

Edited by gospa buba
Link to comment
1 hour ago, Tihajeza said:

 

A kada bi ti lično svirao kraj? 

 

 

Pa problem je sto je kraj ovde sviran nekoliko puta.

 

Mislim, ajde da se ne zajebavamo i pravimo naivni, jasno je o cemu govorim. Ako moze Australija, ako moze Koreja, Novi Zeland, ako moze Engleska da sprovodi mere i ne svira kraj - ne znam sta smo mi to drugaciji ili genetski superiorniji.

 

Prosle godine u avgustu recimo umrla komsika koja je virus donela sa svadbe. Tada je sviran kraj. Pa pun stadion, pa slavlja, pa policijski cas za jedne a velika zurka uz Acu Lukasa za druge, paralelno sa penzionerima koji skapavaju zakljucani po stanovima 24/7

 

Ajde da se ne ljutimo na mene, nisam ja taj koji je nenormalan u ovoj prici svakako.

Link to comment
55 minutes ago, Milošica said:

Žao mi je, ali ne mogu.

 

Maksimalno sam vodio računa u poslednjih 15 meseci, vakcinisao sam se, imam 22 godine.

 

Nisam znao da si vakcinisan i da si bas toliko mlad. Skidam kapu, bez zezanja. Svaka cast.

 

Poznajuci sebe, nisam siguran da bih se vakcinisao sa 22, sem eventualno da ne ugrozim babu ili roditelje.

 

 

  • +1 1
Link to comment
1 minute ago, Caligula said:

 

Poznajuci sebe, nisam siguran da bih se vakcinisao sa 22, sem eventualno da ne ugrozim babu ili roditelje.

 

 

sad se vadiš, a streljao bi ih ko pinoče na stadionu fk zemun

  • Haha 4
  • Hvala 1
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...