Jump to content
IGNORED

Coronavirus u Srbiji


Milosh76

Recommended Posts

Nije gotovo ali je ocigledno gotovo, dok ne bude da nije gotovo.

 

Na Novom Zelandu je gotovo vec godinu dana u kontinuitetu, bas zato sto nije gotovo.

 

Mnogo je prosto - kapljicna infekcija, pandemija je, dakle pracenje i izolacija. Ali i prosto je za nas naucna fantastika, vise para potrosismo od Novog Zelanda na lecenje i propalu privredu nego oni na pracenje i izolaciju. O izgubljenim zivotima da ne govorim, jer dodje mi da mlatim stanglom po ulici.

Edited by Caligula
Link to comment
1 minute ago, Caligula said:

O izgubljenim zivotima da ne govorim, jer dodje mi da mlatim stanglom po ulici.

Ljude koje ne nose masku na ulici?

Link to comment

Meni se čini da će sledeći zajebani talas u ranu jesen, ne zato što je leto i toplota™ nego mislim da ni najpesimističniji medju nama nisu svesni broja preležalih od zimus. To i vakcinacija bi trebalo da drži vodu do septembra, a u medjuvremenu će verovatno biti još par talasića™.

  • +1 2
Link to comment

Naravno da će vakcinacija obezbediti relativno mirno leto.

 

Nego da nosim ja masku na ulici, da me Kaligula ne prebije...

Edited by Milošica
Link to comment
23 minutes ago, angelada said:


jao ljupce iz mog strog kraja:wub:

 

Moj tata je proveo ceo radni vek dva coska dalje (RGF) pa sam ovde svracao cesto. I mislim da je jedino mesto gde sam jeo burek sa jabukama (sjajan bio).

  • +1 2
Link to comment
4 minutes ago, Velocipede said:

... "Ako neko čeka za pecivo neka uđe" :)

 

 

:D :heart:

 

Ja sam odrastao na Petroviću iz Zemuna i starinskoj pekari Sunce odmah pored moje zgrade ovde kod Vuka. Tek kasnije, kad je "pravi" burek skoro nestao morao sam da tražim druge. 

 

A često smo svirali u Kuglašu, godinama, pa se dešavalo da osvanemo tamo i ujutro idemo na burek kod Ljupčeta.

 

To se još pre toga vremena dešavalo i u Festu. Osvanemo pa onako pijani ili nadrogirani idemo s gazdom Jensom u Petrović na burek. A ljudi nas gledaju no mi smo  inherentno nezainteresovani i ne primećujemo ih. :D 

Možda još i sada mogu da se nadju tragovi koje smo par nas ostavljali u Bežanijskoj ulici, nisam tamo bio godinama.

 

Moje drvo na Kalvariji je još uvek živo :happy:

  • +1 4
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...