Jump to content
IGNORED

Coronavirus u Srbiji


Milosh76

Recommended Posts

Quote

Potom je dodao da je epidemiolog na suđenje došao luksuznim automobilom, za razliku od njega koji je stigao autobusom, a pomenuo je i radno mesto Konovog sina, implicirajući opaskama, da je doktor iz pandemije izvukao neku korist. Kon je momentalno ljutito odbacio sve navode kao neistine i revoltirano pokazao Žujoviću “lakat”.
 

Nakon burne reakcije tužene strane, Kon je spakovao svoju torbu, obrativši se sudu rečima da je “najbolje da on napusti suđenje”. Međutim, ostao je do kraja.

 

Tako je napustio i jednu konferenciju za štampu tokom epidemije, ako se seća neko. Najavljivao i ostavku, pa su ga ''ubedili'' da ostane, a onda je na kraju dobio odlikovanje.
Oduran lik.

  • +1 2
Link to comment
1 hour ago, Klara said:

 

Tako je napustio i jednu konferenciju za štampu tokom epidemije, ako se seća neko. Najavljivao i ostavku, pa su ga ''ubedili'' da ostane, a onda je na kraju dobio odlikovanje.
Oduran lik.

Ratni profiter..

  • +1 1
Link to comment

Po svim novitetima u oblasti simptoma, prehodala sam je. Sad mi je neki deveti dan, počela da se inhaliram, jer krljam pa eto, astmatičar sam. Inače je milinica biti slinav na 34 stepena...

  • Tužno 1
Link to comment

Ja ne znam šta da mislim, ovakvu glavobolju nikad nisam imao. Navikao sam na onu standardnu sinusnu, ovo da me bole i slepoočnice i teme i da mi je generalno glava teška 250 kg nisam baš iskusio ranije. Tu je i mučnina kojoj baš nisam sklon. 

Temperatura mrljava, 37 sa nešto sitno.

 

  • Tužno 3
Link to comment
On 22. 9. 2023. at 1:42, Halvard said:

Ja ne znam šta da mislim, ovakvu glavobolju nikad nisam imao. Navikao sam na onu standardnu sinusnu, ovo da me bole i slepoočnice i teme i da mi je generalno glava teška 250 kg nisam baš iskusio ranije. Tu je i mučnina kojoj baš nisam sklon. 

Temperatura mrljava, 37 sa nešto sitno.

 

Imaš temu za zaražene ovo je o opštem stanju ;/

 

Zezam se, želimo ti da prođe što pre :heart:

Link to comment
  • 2 weeks later...
On 3. 10. 2023. at 15:42, frit said:

Polako se ponegde u zdravstvu dižu neke mere. 

Maske, nema okupljanja. 

Maske nose radnici, ne svi ali dobra većina.

Pacijenti obrnuto. 

Tu i tamo neko ih upozori, daju masku ali to je to.

Posete su naravno zabranjene i opet je uveden sistem da se stvari/higijena/has donosi u određeno vreme pa onda 1 medicinar to nosi na odeljenje.

Srećom nemam veliki uzorak pa verovatno nije svuda ovako. 

Link to comment
  • 3 months later...

lekar radovanović na novoj 18:45. pitanje maje nikolić: da li je neko radio na sumiranju odnosa srbije prema koroni.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...