Jump to content
IGNORED

Coronavirus u Srbiji


Milosh76

Recommended Posts

3 minutes ago, Milošica said:

@Caligula

 

Najlakše je prihvatiti Vučića koji priča lepo i pun samopouzdanja na TV, najlakše je prihvatiti stručnjake Kona i Dariju...Zašto si ljut na Mileta?

 

Vucic = nauka ?

 

Nije mi bas jasna analogija. Nauka fercera, radi, dokazano. Srbija pod Vucicem nazaduje, dokazano. Vucic je predstavnik ravnozemljasa u ovom slucaju, oni ga biraju.

 

Edited by Caligula
Link to comment
2 minutes ago, Milošica said:

Ostaje nam da nosimo te maske u zatvorenom i da se nadamo da će što pre proći.

 

I da se vakcinišemo kada odgovarajuća vakcina bude spremna.

Link to comment
30 minutes ago, Milošica said:

Zapravo je to priklanjanje stranama(bila ta strana priroda ili "zli naučnik", karikiram) mnogo lakši psihološki mehanizam, koji daje smisao svemu ovome i jednima i drugima, zapravo je najteže ali i najispravnije ostati neodređen i zbunjen i ni na jednoj strani, jer nemamo pojma.

o kom ti priklanjanju i kojim stranama pričaš ?

kakve crne strane, pa nećemo valjda sabirati babe i žabe, nije se ppp još dotle skliznuo

 

ti, koliko shvatam, proglašavaš maltene jednako-vrednim stranama nauku (pa kakva god da je u ovom momentu i oko ovog virusa)  i neka lupetanja ko zna kakvih likova po youtubu, a mi smo kao pametni pa ostajemo ''negde između''

neće to tako da može

  • +1 1
Link to comment
40 minutes ago, Milošica said:

 

 

To "uključi mozak" ima toliko QAnon prizvuk, jedan drugi ekstrem koji takođe nije dobar, čak i gori.

 

 

btw. UKLJUCI MOZAK sam satiricno™ preuzeo sa ravnozemljaske FB stranice koja negira postojanje virusa i tvrdi da je napravljen, dakle nije to moje nego je sa druge strane. Inace ravnozemjasima je omiljena rec MOZAK, PAMET, INTELIGENCIJA, u smislu da im je to pomoglo da provale stvar. Zadji malo po njihovim stranama, nailazices na ove reci cesto.

Edited by Caligula
Link to comment
8 hours ago, rezwalker said:

Nisam samoproklamovan, to je tvoja tvrdnja.

 

Metode koje koristim da otključam jezik simbola, kojim, inače, komuniciraju svi umetnici još od pamtiveka, sam ovde predstavio nebrojeno puta. Dakle, interpretiram, a ako ti se ne svidja jednostavno zaobidji i nastavi da gledaš CNN ili već neko sranje tog tipa koje zagadjuje etar u Australiji.

 

Da te podsetim, ti si se prvi nakačio na mene, iz samo tebi znanih razloga, pa bi’ te sada zamolio da se otkačiš, jer vidim da i dalje nemaš ništa pametno da mi kažeš.

Ono što ja gledam su snimci konjskih trka od pre trideset godina iz kojih na osnovu redosleda boja na košuljama disk džokeja i rasporeda kockica na istim tim košuljama izvlačim zaključke o događajima koji su se odigrali tekuće i prethodne godine. A kad se ne bavim dokoličarenjem, onda proučavam ekvidistantne nizove slova u kapitalnim delima ruskih realista 19. veka nalazeći imena američkih predsednika krajem 20. i početkom 21. veka.

 

Što se braće Vaučovski tiče, u filmu kojim si se ti pogrešno poslužio oni su predvideli tekuću pandemiju i ništa drugo, a to koliko su bili sigurni u dolazeću pošast ti pokazuje činjenica da su u međuvremenu postali sestre da bi smanjili rizik od umiranja od virusa.

 

Što se retardiranog zlog Bilija tiče, stvarno ne znam, za odbranu od njega verovatno samo hijeroglifi i egiptologija mogu da pomognu.

 

Share & Enjoy

  • Haha 5
Link to comment
47 minutes ago, rezwalker said:

 

I ja za tebe mogu reći da se blamiraš jer ne vidiš očigledne stvari...Hollywood najavljuje buduće dogadjaje praktično od najranijih dana i to nije ništa čudno, pošto istu pojavu imamo u književnosti kao i u pozorištu. Tu bih pre svega izdvojio Shakespeara. Naziv za Globe Theater, koji je sam Shakespear osnovao, aludira da je svet jedna velika pozornica u kojoj su “scenariji” za kapitalne dogadjaje unapred ispisani. Zapravo, ovo zna i Kubrick inače ne bi dao omaž pozorištu Globe sve sa ezoteričnom funkcijom koju obavlja u Odiseji u svemiru 2001.

Ok izvini za ovo blamiras, ne znam zasto sam to napisao, stvarno volim da citam tvoje postove ali i dalje mislim da gresis, realnost pravi simbole u umetnosti, ne obrnuto.

  • +1 1
Link to comment
7 minutes ago, Hermetico said:

Ja sam fejs čistio i čistio dok nije postao mehur. Sad kao moram izlaziti ponekad, da vidim šta misli narod. Kad ono...

 

Meni fejs mehur od pocetka, ali sada je taj mehur krenuo u defragmentiranje.

 

Ovo sto napadaj kaze, ozbiljni, normalni™ ljudi. Sto je najgore, ja sam otvoren za teorije "zavere", svaku mogu da uzmem i ubacim u logicki mlin, ne odbacujem nista apriori. Ali jebote, da moja kuma tvrdi kako je virus izmisljen a da na 300 metara od nje u bolnici umiru ljudi kao muve, tu mehur ne pomaze. Kako nju da izbacim iz mehura kada je volim i znamo se prakticno od detinjstva.

Edited by Caligula
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...