Jump to content
IGNORED

Coronavirus u Srbiji


Milosh76

Recommended Posts

2 hours ago, napadaj said:

Pravac Subotica ili Novi Bečej :fantom:

 

Najjače od svega je što niko nije rekao da je to istina, već je samo pomenuto kao jedna od priča koje se raspredaju.

Jebote, ovde se ljudi na više strana ubiše sa diskusijama o tome koliko su tvoju "pouzdani i ozbiljni" likovi to i zaista, a ti tek sad kažeš da to i nije njihova priča iz prve ruke (a i to i bila druga ruka prema nama), već su oni čuli ko zna gde i ko zna od koga i iz koje ruke...

Jbt, koliko imaš godina? Kako do sad u životu nisi naučio da je šansa da je ovakva rekla-kazala trač istinit (čak i ne ulazeći u sadržaj i logičnost istog) otprilike isto kao da si do informacije došao bacanjem graha? Mada u oba slučaja psiholoski nam se čini da je stepen pogodaka mnogo veći jer se sećamo pogodaka kad se dese.

  • +1 1
Link to comment
Jebote, ovde se ljudi na više strana ubiše sa diskusijama o tome koliko su tvoju "pouzdani i ozbiljni" likovi to i zaista, a ti tek sad kažeš da to i nije njihova priča iz prve ruke (a i to i bila druga ruka prema nama), već su oni čuli ko zna gde i ko zna od koga i iz koje ruke...

Jbt, koliko imaš godina? Kako do sad u životu nisi naučio da je šansa da je ovakva rekla-kazala trač istinit (čak i ne ulazeći u sadržaj i logičnost istog) otprilike isto kao da si do informacije došao bacanjem graha? Mada u oba slučaja psiholoski nam se čini da je stepen pogodaka mnogo veći jer se sećamo pogodaka kad se dese.

Odmah sam rekao da se to navodno desilo njihovim članovima porodica, nemam pojma otkud ti ideja da sam napisao da je neka peta ruka.
Link to comment

Svaki dan rokamo po 500 a redova ispred kovid ambulanti nigde,a u junu ne znam dal su jednom objavili da imamo 500 pozitivnih u danu redovi bili ceo dan..Ko koga ovde farba i maze:angry: Mi smo letos imali na hiljade pozitivnih..

Edited by Niveamen
Link to comment




Svaki dan rokamo po 500
oni kazu da svaki dan rokamo po 500.

oni kazu 500, 100, 99, dramatichno, dve nedelje su kljuchne, 3 nedelje su kljuchbe, 300, 250, 36, 524.

2999, uaj not.

shta tachno zasnivamo na njihovim brojevima, teoriju koja se uchini zgodna da objasni?

kad ne bude bolnice vishe, znacemo. moze da ih bude unutra kolko hocesh, niko vishe nece uci. i to je onda to.





sent from bubamoto


  • +1 2
Link to comment
  • Hamlet Strašni locked and unlocked this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...