Jump to content
IGNORED

Coronavirus u Srbiji


Milosh76

Recommended Posts

25 minutes ago, papapavle said:

Ne znam u čemu je fora sa (ne)mucanjem, ali sam, pukom koincidencijom, i ja doktorirao baš u Urbani u "Ilinoji" - jedan od najjačih tehničkih fakulteta, 30 Nobelovaca, ILLIAC je tamo napravljen, pa je sasvim logičan izbor i bez neke druge simbolike. A Holley jeste iz Urbane, tu je i doktorirao, ali je već 1948. prešao na Kornel, tako da njegova Nobelova nagrada dvadeset godina kasnije nije baš vezana za Urbanu... A sviđa mi se kako je poslednja citirana rečenica direktan prevod reč po reč sa Vikipedije, baš deluje kao ubedljiv argument.

 

Pa šta ako je sa Wikipedije. Vidim, i ti si odma’ otrčao na tu istu Wikipediju tako da ne pametuj, molim te.

 

Vidim da si me i ranije čitao. Ako si već nekakav doktor, čudi me da do sad nisi ukapirao da se ne kitim tudjim perjem već sve što pišem je produkt mog rada na polju egiptologije, hijeroglifa, lingvistike, dubinske psihologije, alhemije, simbola, ezoterije, umetnosti, pa samim tim i filma.

 

Kako bilo, bitno je da je informacija koju sam preneo tačna - lik je iz Urbane u Ilinoji -  a ti nastavi po starom, biće mi zadovoljstvo...

 

 

 

 

Edited by rezwalker
Link to comment
Just now, rezwalker said:

bitno je da je informacija koju sam preneo tačna

Tačna, ne sporim, a ni ne mislim da je plagirana - no u ono glavno, u bitnost za glavnu tezu, me nisi ubedio... Samo nastavi da pišeš, takvu renesansnu figuru je zadovoljstvo i privilegija čitati.

Link to comment
3 hours ago, rezwalker said:

 

Ne... 

 

Već sam pisao o najavljenoj Koroni u Odiseji, sve sa 2019. godinom kao početkom pandemije...

 

Kubrick u nekoliko navrata ističe Bell Telephone Company. U bordu direktora ove kompanije je svojevremeno bila i Mary Maxwell Gates, da bi 1980. postala član borda direktora United Waya. U isto vreme u odboru te kompanije sedi John Opel, predsednik IBM-a.

 

Upravo je ona uticala na Opela da angažuje kompaniju njenog retardiranog sina da radi na razvoju operativnog sistema za izradu prvog IBM-ovog personalnog kompjutera.

 

Ako svako slovo u nazivu HAL promenimo u prvo susedno slovo dobijamo IBM. 

 

HAL je eugeničar Bill Gates koji je pobio čitavu posadu koja je bila u svojevrsnom karantinu.

 

Pre nego što ga Bowman isključi, od HAL-a saznajemo da je napravljen u gradu Urbana u Ilinoji. 1968. godine, kada je premijerno prikazana Odiseja, jedan naučnik iz ovog grada, po imenu Robert W. Holley, dobija Nobelovu nagradu za fiziologiju ili medicinu za opisivanje strukture alaninske transportne RNK, na taj način povezujući DNK sa sintezom proteina.

 

Divna ekipa...

Ja sam mislio da ćeš ti da, kao samoproklamovani dobar poznavalac najava budućih događaja u radu bivše braće Vačauski da uklaviriš da su oni tačno najavili šta će da nam se desi kroz Smitovo isleđivanje Morfeusa, i da su tako dobro znali o čemu se radi da su na vreme smanjili opasnost po sebe pretvarajući se u sestre. U borbi protiv retardiranog Bilija ...

 

SaE

Edited by Gojko & Stojko
Link to comment
15 minutes ago, Gojko & Stojko said:

Ja sam mislio da ćeš ti da, kao samoproklamovani dobar poznavalac najava budućih događaja u radu bivše braće Vačauski da uklaviriš da su oni tačno najavili šta će nam se desi kroz Smitovo isleđivanje Morfeusa, i da su tako dobro znali o čemu se radi da su se na vreme smanjili opasnost po sebe pretvarajući se u sestre. U borbi protiv retardiranog Bilija ...

 

SaE

 

Nisam samoproklamovan, to je tvoja tvrdnja.

 

Metode koje koristim da otključam jezik simbola, kojim, inače, komuniciraju svi umetnici još od pamtiveka, sam ovde predstavio nebrojeno puta. Dakle, interpretiram, a ako ti se ne svidja jednostavno zaobidji i nastavi da gledaš CNN ili već neko sranje tog tipa koje zagadjuje etar u Australiji.

 

Da te podsetim, ti si se prvi nakačio na mene, iz samo tebi znanih razloga, pa bi’ te sada zamolio da se otkačiš, jer vidim da i dalje nemaš ništa pametno da mi kažeš.

 

Edited by rezwalker
Link to comment

Ovako je bilo u ambulantama u januaru:

 

 

Mi smo tada došli po potvrdu da je dete zdravo i nosili smo maske. Osim nas je možda još samo njih dvoje tada nosilo masku u čekaonici. Sećam se da su deca uglavnom kunjala iscrpljena visokom temperaturom.

Link to comment
5 hours ago, rezwalker said:

 

 

 

Vidim da si me i ranije čitao. Ako si već nekakav doktor, čudi me da do sad nisi ukapirao da se ne kitim tudjim perjem već sve što pišem je produkt mog rada na polju egiptologije, hijeroglifa, lingvistike, dubinske psihologije, alhemije, simbola, ezoterije, umetnosti, pa samim tim i filma.

 

 

 

 

 

 

Pa zapravo najveci problem je sto polje simbola iz umetnosti i filma, sto je i prirodno okruzenje istih, prenosis na realnost cime se samo blamiras al dobro, tvoja volja.

Link to comment

Znači 500 evrića da se upiše covid u zdravstveni karton, ali zašto kad će se isti cilj postići i sa 20 evra? Bukvalno se na cifri od 500 evra vidi koliko to nema veze sa životom.    

Link to comment
4 minutes ago, mareeee said:

Znači 500 evrića da se upiše covid u zdravstveni karton, ali zašto kad će se isti cilj postići i sa 20 evra? Bukvalno se na cifri od 500 evra vidi koliko to nema veze sa životom.    

 

Što 20 evra, kad može i džabe, koliko si puta uopšte uzeo  svoj karton i čitao šta u njemu piše?

Ja mislim da se on pacijentu nikad i ne daje u ruke, sestra ga nosi lekaru direktno na sto, posle pregleda ostaje kod lekara, on ga na kraju smene vrati u kartoteku. Ovako je uvek bilo, ovo malo što sam u životu otišla kod lekara.

  • +1 1
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...