Jump to content
IGNORED

Coronavirus u Srbiji


Milosh76

Recommended Posts

2 hours ago, napadaj said:

To je već moguće, navija za Zvezdu i Juventus, ne može gore

A brate ja znam jednog takvog, navija za Zvezdu i Juventus uz obrazloženje da mu na dresu bolje čuči crno-bela kombinacija.

Mislim da nije još uvek ustanovljen F za takav tip ličnosti...

Link to comment
5 hours ago, napadaj said:

Od dvojice drugova iz različitih gradova u Vojvodini sam čuo da su njihovim članovima porodica lekari nudili novac ako pristanu da se u izveštaje nakon pregleda upiše da imaju covid, iako ne boluju od toga, a jedan pominje i da je njegovim poznanicima čiji su rođaci umrli od raka nuđeno po 500 evra ako se saglase da se upiše da ti rođaci su preminuli od korone.

 

Meni to zvuči sumnjivo, ali oni su ozbiljni ljudi, nikakvi teoretičari zavera i kunu se da je to što mi govore tačno. Ako se već mulja po zdravstvenim ustanovama, ne kapiram zašto bi im trebalo odobrenje od građana da upišu covid kao uzrok smrti, kao da bi neko proveravao da li je to tačno ili ne.

 

 

 

Meni je jedan sto je umro rekao da je dobio soma evra da prica kako je umro od kovida.

Link to comment

Занимљиво, сад су почели да објављују и године заражених.

 

Quote
 
http://www.glassumadije.rs/wp-content/uploads/2020/09/korona199.jpg

U Kragujevcu danas manje novoinficiranih korona virusom u odnosu na prethodni dan

U laboratoriji „Kraguj“ Instituta za javno zdravlje Kragujevac testirano je 172 uzorka, od kojih je korona virus potvrđen kod 17 pacijenata – sedam žena i desetorice muškaraca:

Starost, ženski pol: 78, 91, 54, 48, 55, 45, 52.
Starost, muški pol: 45, 68, 34, 44, 56, 49, 57, 57, 48, 63.
U Kragujevcu je broj pozitivnih 9,88 posto u odnosu na broj uzorkovanih briseva, dok je u odnosu na broj stanovnika taj procenat 0,01 %.

U kućnoj izolaciji u Šumadiji trenutno je 215 osoba:
• Kragujevac 196,
• Aranđelovac 0,
• Topola 0,
• Rača 12,
• Knić 2
• Batočina 5,
• Lapovo 0.

U kragujevačkom Kliničkom centru od korona virusa leči se 27 pacijenata, od kojih je petoro na respiratoru.

http://www.glassumadije.rs/u-kragujevcu-danas-manje-novoinficiranih-korona-virusom-u-odnosu-na-prethodni-dan/

 

Link to comment
12 hours ago, dùda said:

Žena mog rođaka (vojno lice u vojsci rep. Srpske) bila u decembru u Wuhanu, službeno,  mislim desetak dana.

Kad se vratila, razbolela se, i ona i muž se rastavljali sa životom 10 dana. Oboje mladi i zdravi. Još nekoliko njenih kolega se tada razbolelo. Dakle decembar. Nisu se posle testirali.

 

Moj ortak Stanley prelež’o Koronu na Odisejinom setu još krajem 60-ih godina. 

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...