Jump to content
IGNORED

Coronavirus u Srbiji


Milosh76

Recommended Posts

 
Što 20 evra, kad može i džabe, koliko si puta uopšte uzeo  svoj karton i čitao šta u njemu piše?
Ja mislim da se on pacijentu nikad i ne daje u ruke, sestra ga nosi lekaru direktno na sto, posle pregleda ostaje kod lekara, on ga na kraju smene vrati u kartoteku. Ovako je uvek bilo, ovo malo što sam u životu otišla kod lekara.
Meni doktorka više puta kad sam izlazio dala i karton da odnesem sestri našalter, kad već moram kod nje za participaciju...

.... Shiit has hit the fan!

Link to comment
9 hours ago, Frank Pembleton said:

Meni doktorka više puta kad sam izlazio dala i karton da odnesem sestri našalter, kad već moram kod nje za participaciju...

.... Shiit has hit the fan!
 

Znam mnogo primera da su ljudima davali karton da iznose. I dnevnici školski se nose kući a ne bi smeli. Za sve što se tiče nemara naći ćeš mnogo primera ovde... Složene organizacije plaćanja za brijanje nekih COVID statistika je druga priča. Ne znam da li je kod nas najveći domet da pomere zarez ili fiksiraju broj preminulih na 2 i piči, ili im se prosto može da ne rade ništa ozbiljnije. Ili je to jedno te isto?

Link to comment

Ako mogu da primetim, ovde se govori o tome da se u karton za 500E naknade upisuje da je neko prelezao kovid a zapravo je bio u bolnici zbog upale testisa/slomljenog nokta/kijavice.

 

U sta se PPP pretvorio :fantom:

 

 

Link to comment

Ne, ovde se govori da postoje priče koje zvuče neverovatno, ali dolaze od pouzdanih ljudi koji nisu tviter babe narikače i IQ < 80 raspirivači teorija zavera, pa su zato i pomenute uz debelu ogradu.

  • +1 2
Link to comment
10 hours ago, rezwalker said:

 

Ne... 

 

Već sam pisao o najavljenoj Koroni u Odiseji, sve sa 2019. godinom kao početkom pandemije...

 

Kubrick u nekoliko navrata ističe Bell Telephone Company. U bordu direktora ove kompanije je svojevremeno bila i Mary Maxwell Gates, da bi 1980. postala član borda direktora United Waya. U isto vreme u odboru te kompanije sedi John Opel, predsednik IBM-a.

 

Upravo je ona uticala na Opela da angažuje kompaniju njenog retardiranog sina da radi na razvoju operativnog sistema za izradu prvog IBM-ovog personalnog kompjutera.

 

Ako svako slovo u nazivu HAL promenimo u prvo susedno slovo dobijamo IBM. 

 

HAL je eugeničar Bill Gates koji je pobio čitavu posadu koja je bila u svojevrsnom karantinu.

 

Pre nego što ga Bowman isključi, od HAL-a saznajemo da je napravljen u gradu Urbana u Ilinoji. 1968. godine, kada je premijerno prikazana Odiseja, jedan naučnik iz ovog grada, po imenu Robert W. Holley, dobija Nobelovu nagradu za fiziologiju ili medicinu za opisivanje strukture alaninske transportne RNK, na taj način povezujući DNK sa sintezom proteina.

 

Divna ekipa...

tin-foil-hat-for-cats-0__73149.159278948

  • Haha 4
Link to comment
Ne, ovde se govori da postoje priče koje zvuče neverovatno, ali dolaze od pouzdanih ljudi koji nisu tviter babe narikače i IQ
Ali kakva je svrha tog navodnog upisivanja i zašto se raspravlja tj. uopšte spominje na ovoj temi kad je epidemija u razbuktavanju? Traži se dokaz da je Srbija najjača ili šta? Idemo putem Kine gde je virus navodno ukroćen a granice su nam otvorene, sistem praćenja nepostojeć a zdravstvo ugrožena vrsta?

Inviato dal mio Mi 9 Lite utilizzando Tapatalk

Link to comment
15 minutes ago, napadaj said:

Ne, ovde se govori da postoje priče koje zvuče neverovatno, ali dolaze od pouzdanih ljudi koji nisu tviter babe narikače i IQ < 80 raspirivači teorija zavera, pa su zato i pomenute uz debelu ogradu.

Ovde se teorije zavere po difoltu odbacuju, to već sam znaš. Svet je jedno divno mesto, uvek je i kroz istoriju bio, tako da je sve to nemoguće...Osim ako se radi o domaćim vlastima naravno, to je izuzetak, tada je sve moguće...

 

Kada treba reći da smanjujemo zvanične brojke, to nije teorija zavere, to je prihvatljivo...

 

I da se razumemo, treba biti prihvatljivo, ali ne i sve ostalo odbacivati i po difoltu stavljati u okvir ravnozemljaša i slično.

 

 

 

 

 

 

Edited by Milošica
  • +1 2
Link to comment

@napadaj  Pa onda nesto u toj slici ne stima, prosto ti pouzdani ljudi ocigledno nisu pouzdani.

 

Mislim, ja da cujem od pouzdanih ljudi kako u opstini dele 500E svakome ko dodje po neki dokument samo da napise kako je dosao i po potvrdu o stanovanju rekao bih "prijatelju, da li se u poslednje vreme osecas dobro?"

 

Nagledao sam se ovih meseci "pouzdanih" ljudi koji mi pricaju kako je virus izmisljen i/ili napravljen vestacki, i onda mi obavezno caps lock kazu UKLJUCI MOZAK uz zaverenicki namig. Nije to do IQa ima tu nesto dublje.

Edited by Caligula
Link to comment

Zašto misliš da nije napravljen veštački? I da je "napravljen" veštački, to ne odbacuje da je jači od običnog gripa i da treba čuvati sebe i ljude oko sebe.

 

 

Edited by Milošica
Link to comment
18 minutes ago, Milošica said:

Ovde se teorije zavere po difoltu odbacuju, to već sam znaš. Svet je jedno divno mesto, uvek je i kroz istoriju bio, tako da je sve to nemoguće...Osim ako se radi o domaćim vlastima naravno, to je izuzetak, tada je sve moguće...

 

Kada treba reći da smanjujemo zvanične brojke, to nije teorija zavere, to je prihvatljivo...

 

I da se razumemo, treba biti prihvatljivo, ali ne i sve ostalo odbacivati i po difoltu stavljati u okvir ravnozemljaša i slično.

 

 

I onda dolazimo do apsurda, s jedne strane se smanjuju zvanične brojke, a s druge strane se plaća 500e po preminulom da se zavede kao žrtva covida.
Jel vidiš tu neslaganje?

 

I onda se postavlja osnovno pitanje, zašto bi neko plaćao za to?

  • Hvala 1
Link to comment
17 minutes ago, Milošica said:

Ovde se teorije zavere po difoltu odbacuju, to već sam znaš. Svet je jedno divno mesto, uvek je i kroz istoriju bio, tako da je sve to nemoguće...

 

Zaveru nisu izmislili teoreticari zavere, problem kod njih je sto svaku situaciju gledaju iz te direkcije. Neko je vec naucno dokazao da se tu radi o posebnom mentalnom sklopu i da IQ ne igra neku ulogu, u smislu da ce cak i jako inteligentan teoreticar zavere da potpuno iskljuci logiku onda kada to zavera zahteva.

 

Isti oni koji po FB tvrde da je 11 septembar delo americke vlade sada tvrde da gejc oce sve da nas chipuje kroz 5G mrezu i da virus ne postoji mada su ga vestacki napravili

 

Hocu reci, postoji patern kod tog poremecaja.

Link to comment

zato shto jednostavna reshenja nisu zadovoljavajuca, a ljudskom zivotu je potrebmo dati vishi smisao. jer inache shta.

iz istih razloga je bolje da je superiorni virus napravio zli kinez u laboratoriji, nego da ga je sochinila priroda. priroda ponekad napravi neshto superiorno. kao ljudsko oko na primer :hihi:

a gospoda niko da pomene. otkad imamo teoriju zavere, i gospod je ispao sa top liste . pravda za gospoda :dry:

sent from bubamoto



  • +1 5
  • Hvala 1
Link to comment

...jer ćemo inač shvatiti da smo na velikoj skali stvari apsolutno nebitni i beznačajni, što će dovesti do suicida jer naš život (više) nema smisla.

I onda se smisao nalazi kroz teoriju zavere, jer smo tako mi jedni od retkih prosvetljenih, slobodnomislećih, nečipovanih ljudskih bića. 

 

 

esid: da dodam još jednu liniju zavere: možda su ti lekari kojima je pacijent umro, direktno pogrešnim lečenjem odgovorni za njegovu smrt, pa nude 500 jura da se pacijent zavede kao žrtva covida, ne bi li izbegli odgovornost...

Edited by Filozof manijak
Link to comment
13 minutes ago, Milošica said:

Zašto misliš da nije napravljen veštački? I da je "napravljen" veštački, to ne odbacuje da je jači od običnog gripa i da treba čuvati sebe i ljude oko sebe.

 

 

 

Zato sto se RNK ne pravi srafcigerom i lemilicom, za pocetak.

 

Mogli su u vuhanskoj laboratoriji da spajaju/razdvajaju zarazene grupe slepih miseva i tako "prave" neke mutante od virusa, ali ne postoji nacin da se novembra 2019te napravi virus koji ce da ima precizno odredjene karakteristike - da nije fatalan za decu ali je fatalan za stare, dijabeticare i hipertenzicne, da oce i sportiste da ubije i da se od njega cesto lecis mesecima, moguce sa trajnim posledicama. Mislim se, kome bi takav virus bio potreban?

 

Kod teoreticara zavere je uvek skuplja dara nego mera, tipa farmaceutska industrija ce DA ZARADI (koliko? 10 evra po stanovniku sveta) e da bi svaki stanovnik sveta izgubio 1000+ evra i da bi se destabilizovala svaka jebena vlada u svetu, da svetska privreda izgubi hiljade i hiljade milijardi kroz besmislenu zdravstvenu krizu.

 

UKLJUCI MOZAK™

Edited by Caligula
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...