Jump to content
IGNORED

Coronavirus u Srbiji


Milosh76

Recommended Posts

Just now, renne said:

Odlični smo
Odlični

ja bih rekla da smo stvarno odlični jer još nema gužvi po bolnicama i ambulantama

 

znači, bili smo smi debelo četverocifreni onomadtm

  • +1 4
Link to comment
24 minutes ago, dùda said:

ja bih rekla da smo stvarno odlični jer još nema gužvi po bolnicama i ambulantama

 

znači, bili smo smi debelo četverocifreni onomadtm

Tu lagariju niko nece nikad provaliti ; ili smo letos bili x 10 od zvanicnih cifri ili sad dodaju da bi urazumili ™ puk. Prilicno je nemoguce da sad kao ima duplo vise nego letos a nema redova pred Torlakom, prazna Arena i Cair, bolnice ne ulaze u kovid rezim. Opasna igranka 

  • +1 1
Link to comment

gledaj hrvarsku. 4M ljudi, 1k7 registrovanih i bolnice josh nisu pune ni u najavi, slichan zdravstveni sistem i na broj proporcionalan i na metodologiju, a brojeve ako lazu, lazu minimalno.

dimenzije nashe svinjarije necemo saznati nikad, a platicemo svi.


sent from bubamoto











Link to comment
10 minutes ago, Haralampije said:

Tu lagariju niko nece nikad provaliti ; ili smo letos bili x 10 od zvanicnih cifri ili sad dodaju da bi urazumili ™ puk. Prilicno je nemoguce da sad kao ima duplo vise nego letos a nema redova pred Torlakom, prazna Arena i Cair, bolnice ne ulaze u kovid rezim. Opasna igranka 

ja bih rekla da je ovo boldovano 

nemoguće je da je bila onolika popunjenost bolnica a mi da smo dobacili samo do 500

pa 500 nije neka cifra, treba gledati i okruženje, gledati zemlje za koje se ipak pretpostavlja da manje lažu, to mi je nekako glavni orjentir

 

ed.

eto, buba i ja skoro istovremeno, dakle, na sličan način razmišljamo

Edited by dùda
  • +1 1
Link to comment
2 minutes ago, gospa buba said:

njihova cifra ne znachi nishta ni onda ni sad.

chista radikalshtina.

sent from bubamoto
 

Naravno ali sabiranjem dostupnih mrvica stice se neka iole realna slika

Edited by Haralampije
Link to comment
Naravno ali sabiranjem dostupnih mrvica stice se neka iole realna slika
pa jeste. zamisli svaki dan tako da nagadjamo iz pogrshnih premisa i nesigurnih podataka temperaturu ili ocel kisha [emoji38]ol:

shto bismo to radili kad ima placen ko je.

oh wait :hihi:

sent from bubamoto

Link to comment

Posao je takav da se dnevno čujem sa ljudima iz cele Srbije i sada niko ni ne priča o koroni. Letos je bilo i smrtnih ishoda, sada nisam čuo da je neko bolestan, a kamoli da je preminuo.

 

edit

za škole tipujem 01.11. shutdown

Edited by čekmeže
Link to comment
  • Hamlet Strašni locked and unlocked this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...