Jump to content
IGNORED

Coronavirus u Srbiji


Milosh76

Recommended Posts

ove naše brojke čovek mora da uzima sa debelom rezervom ili da ih ne razmatra uopšte

 

eno sada tamo neko na opštoj temi napisao za sloveniju: 13.023 aktivna, 449 hospotalizovano

 

kod nas : oko 6000 aktivnih (dakle duplo manje) a hospitalizovanih 616

 

nešto se tu ne uklapa. ili smo mi neki pekmezi u odnosu na braću  slovence :D

Edited by dùda
Link to comment
4 minutes ago, gospa buba said:

da li su deca masovno bolesna. kodnas mi se chini da nisu skoro uopshte, gledam 4 razne shkole.

sent from bubamoto
 

Kod mene jedan profesor i jedan ucenik, potvrdjeno, doduse ne iz iste skole

Link to comment
Kod mene jedan profesor i jedan ucenik, potvrdjeno, doduse ne iz iste skole
pa to, i ko je bio, dvoje nekih odraslih, bilo pre 20 dana i nishta se dalje njje desilo.

sent from bubamoto

Link to comment

Kod mene nisu ni polumasovno. Ni đaci ni nastavnici. Ja sam imao neku kijavicu dva dana i bio sam školski 'slučaj', štrčao sam. Svi zdravi.

 

EDIT A da, nisam spomenuo da nam je koleginica prošle nedelje javila da je pozitivna i javili su nam za jedno dete. I ništa, ne širi se, sem ako je sve asimptomatično.

Edited by Hermetico
Link to comment
18 hours ago, Zlurad said:

Sad mi je malo jasnije sto je Srbija pobedila koronu ne jednom, ne dva puta nego vise puta tokom godine jer je pola nacije na anti depresivima :vesala2:

mislim da je srbija većinski na bendžosima, ali i to ima smisla, nema stresa, jači imunitet.

1 hour ago, gospa buba said:

i pochelo po firmama shushkanje o spiskovima za dozvole za policijski chas koji kao samo shto nije.

i kod mene se šuška. 

21 minutes ago, gospa buba said:

da li su deca masovno bolesna. kodnas mi se chini da nisu skoro uopshte, gledam 4 razne shkole.

mene zanima koji su kriterijumi za testiranje dece. s obzirom da nemaju simptome ni kad su zaražani, kako uopšte dođe do toga da ih testiraju...

pre dva dana sam gledala hrvatski dnevnik, tamo je bilo 700 učenika pozitivnih, al to je samo 0,15% od svih učenika.

Link to comment

Ako zatvore škole i fakultete treba odmah na ulicu. Ništa se ne dešava dramatično. Ajde što starije maltretiraju sa kafanama, pozorištima, ali ako počnu i sa mladima da se iživljavaju to bi trebalo da bude valjda kap koja je previše.

  • +1 2
  • -1 2
Link to comment

Mene samo zanima gde je smesteno tih 600 ljudi? Koje su bolnice trenutno Kovid? Koliko je najvise bilo hospitalizovanih od pocetka epidemije? Br.na respiratoru nista ne znaci,posto ni Hrv nema puno bolesnih na respiratoru a ima vise zarazenih i umrlih od nas.Preslo se na dr.metodu lecenja..

Edited by Niveamen
Link to comment
mene zanima koji su kriterijumi za testiranje dece. s obzirom da nemaju simptome ni kad su zaražani, kako uopšte dođe do toga da ih testiraju...
pre dva dana sam gledala hrvatski dnevnik, tamo je bilo 700 učenika pozitivnih, al to je samo 0,15% od svih učenika.
praktichno nishta, ima neki protokol shkolskih mudraca po kom se neshto deluje ko dolazi ko odlazi, testiranje se ne pominje nikad, osim tzv potvrde od lekara, ali se najcheshce na vrisku drugih roditelja desi i neki pcr. bar se tako pricha po charshijama.

sent from bubamoto

Link to comment
23 minutes ago, Niveamen said:

Mene samo zanima gde je smesteno tih 600 ljudi? Koje su bolnice trenutno Kovid? Koliko je najvise bilo hospitalizovanih od pocetka epidemije? Br.na respiratoru nista ne znaci,posto ni Hrv nema puno bolesnih na respiratoru a ima vise zarazenih i umrlih od nas.Preslo se na dr.metodu lecenja..

Možda nisu za hospitalizaciju. 

Link to comment
Možda nisu za hospitalizaciju. 
Na sajtu covid.rs piše da je toliko hospitalizovanih (616).
Meni se ne čini da je to toliko veliki broj, raspoređeno po celoj Srbiji.

Послато са SM-G960U помоћу Тапатока

Link to comment
  • Hamlet Strašni locked and unlocked this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...