Jump to content
IGNORED

Coronavirus u Srbiji


Milosh76

Recommended Posts

16 minutes ago, Time Crisis said:

 

Šta je zatišje, jel to stručan termin? :) A čak i po zvaničnim podacima imamo preko 500 pozitivnih dnevno.

 

Nije strucan nego iz meteorologije :fantom:

 

 

Link to comment

da bi virus počeo da "tutnji" u januaru prvi zaraženi moraju biti u oktobru i novembru da bi se u decembru širilo i onda u januaru počelo da pravi haos po bolnicama.

za par stranica topića ćemo preći na teoriju da je sve počeo tako što je 1 gladan Mile na kirbaju u sremu pojeo tetreba koji je pojeo miša za kog se sumnja da je došao iz pravca karpata.

Link to comment
12 minutes ago, Caligula said:

 

Nije strucan nego iz meteorologije :fantom:

 

 

 

Taman je u liniji s Konovima pikovima i Darijinim talasima

Edited by Time Crisis
Link to comment

Od dvojice drugova iz različitih gradova u Vojvodini sam čuo da su njihovim članovima porodica lekari nudili novac ako pristanu da se u izveštaje nakon pregleda upiše da imaju covid, iako ne boluju od toga, a jedan pominje i da je njegovim poznanicima čiji su rođaci umrli od raka nuđeno po 500 evra ako se saglase da se upiše da ti rođaci su preminuli od korone.

 

Meni to zvuči sumnjivo, ali oni su ozbiljni ljudi, nikakvi teoretičari zavera i kunu se da je to što mi govore tačno. Ako se već mulja po zdravstvenim ustanovama, ne kapiram zašto bi im trebalo odobrenje od građana da upišu covid kao uzrok smrti, kao da bi neko proveravao da li je to tačno ili ne.

 

 

Edited by napadaj
  • -1 2
Link to comment

I odakle lekarima 500€ da nude tek tako.

Meni to, iz moje perspektive, zvuči kao duboko fantazmagorična priča.

 

Esid: ovo je na liniji one teorije zavere kako covid u stvari i ne postoji, i kako su se i medicinski radnici uključiliu zaveru da nas lažu.

Diljem celog sveta.

Edited by Filozof manijak
  • +1 2
Link to comment
11 minutes ago, napadaj said:

Od dvojice drugova iz različitih gradova u Vojvodini sam čuo da su njihovim članovima porodica lekari nudili novac ako pristanu da se u izveštaje nakon pregleda upiše da imaju covid, iako ne boluju od toga, a jedan pominje i da je njegovim poznanicima čiji su rođaci umrli od raka nuđeno po 500 evra ako se saglase da se upiše da ti rođaci su preminuli od korone.

 

Meni to zvuči sumnjivo, ali oni su ozbiljni ljudi, nikakvi teoretičari zavera i kunu se da je to što mi govore tačno. Ako se već mulja po zdravstvenim ustanovama, ne kapiram zašto bi im trebalo odobrenje od građana da upišu covid kao uzrok smrti, kao da bi neko proveravao da li je to tačno ili ne.

 

 

Ma nemojte da sirite ovakve price, pobogu. 

  • +1 9
Link to comment
Just now, SNARC said:

Znam neke ljude pri DJB-u koji su pricali iste price.

 

Soros siroke ruke..samo da bi zvucalo da se korona siri.

Pa naravno da takve price sire ljudi iz djb, to ie leglo ludaka, ali hajde da to ne sirimo ovde. 

  • +1 2
Link to comment
11 minutes ago, Filozof manijak said:

I odakle lekarima 500€ da nude tek tako.

Meni to, iz moje perspektive, zvuči kao duboko fantazmagorična priča.

 

Esid: ovo je na liniji one teorije zavere kako covid u stvari i ne postoji, i kako su se i medicinski radnici uključiliu zaveru da nas lažu.

Diljem celog sveta.

 

ako zamislimo da je istina, mozda ima neki drugi razlog vezan za organizaciju kovid ambulanti, ko ce ga znati. mozda se tice tematike imanja/nemanja posla u kontekstu nekih internih organizacionih pitanja, rokova, premestaja, radnog odnosa i sl. 

Link to comment

Ovi nemaju nikakve veze sa DJB, preziru Radulovića i sva njegova lupetanja oko virusa, kao i Nestorovića i sve ostale budale, ali za ovo se kunu da je istina. Ne pričaju to da bi dovodili postojanje virusa u sumnju, već im na pamet pada isto ovo što i Krošek kaže - organizaciona pitanja, bonusi zdravstvenih radnika, povlačenje novca iz fondova EU...

Link to comment

Kod nas svakako izmisljaju broj zarazenih i umrlih i sta god..

 

Osh da bude 500 zarazenih i dva umrla..moze...300 zarazenih i 15 umrlih, odma dodje..

 

Kao da je kod nas to problem.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...