Jump to content
IGNORED

linda, srbinov prozor u svet egzotike...


gospa buba

Recommended Posts

Ja sam sigurno 3x u nizu na grebalici dobila belu čokoladu i neko vino koje je bilo na istoj akciji u prethodnom katalogu. :lolol:

Listam kupone, a tamo tri bele čokolade.

Nervira me što sad na akciji daju drugi proizvod samo ako kupite dva ili ako prvo utrošite hiljadarku, narod se lako zezne ako ne čita.

 

Ali u sledećem katalogu su Turska i Makedonija, tj. alve, ajvari, makedonsko sirenje, paprike, savijače, slatko od divlje smokve...♥️

  • +1 1
Link to comment

vipro je imao period kad je bio best buy od makedonskih ajvara, pisali smo o chunky ajvaru, royal grilled peppers i sličnim koji su zaista bili remek delo pre nekih 5-6 godina. ali banatjanin ga je nešto potkačio nedavno a i ja sam malo odustao tj vratio se na baš ajver i varijacije diem-gp. i jedni i drugi rade oem ajvare za razne velike lance, od maksija do podravke pa evo sad i lidla.

 

ako hoćeš da probaš vipro, najjeftiniji distributer za srbiju je koka mar.

  • +1 1
  • Hvala 1
Link to comment

nemojte kupovati to Mesano sirenje jer ima biljnih ulja i nije 100% od mleka...znam da je bila afera pre nekoliko godina i ja sam ga kupila pre nekoliko meseci kad je takodje bilo u Lidlu i uzasno je..masno je i plavo-bele boje,nebo i zemlja kad se stavi pored pravog sira..tacno se oseti biljno ulje..uzas,uzas..

  • Hvala 1
Link to comment

ja bi bio oprezan i sa bazičnom vipro serijom, kod njih valjaju premium serije, chunky ajvar i grilled peppers. 

 

ljutenica nije loša, bila mi je osetno bolja od ajvara 

 

ali su oni ozbiljna hit and miss firma, bukvalno sam od njih jeo i najbolji i najgori makedonski ajvar

Link to comment

Svidja mi se današnja ponuda, od Japanaca ćemo da testiramo jiaozi i humuse, a od Bugara pindjur, ajvar, savijaču i piroške.

Edited by Jeremija
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...