Jump to content
IGNORED

linda, srbinov prozor u svet egzotike...


gospa buba

Recommended Posts

ja danas bila prvi put u novosadskom Veru i to je meni tamo sve skupo a u Jumbu-u sve dzidzabidze koje prave nered i ne trebaju...da mi je blize isla bih samo zbog maslina..

 

ali imaju u Lidlu ok kalamate,u plasticnoj casi stoje u frizideru kod kolaca.. jer su u mom seoskom maxiju posle renoviranja izbacili masline :dry:

Link to comment
2 hours ago, Mel said:

 

Pa imali smo, mislim nije nestala na puf.

 

SNS zeli da budemo vitki i mrsavi, a ne debeli i ruzni ko Nemci.

Nije nestala na puf, sistematski smo upropasteni. Sad ni dobar puding ne umemo da napravimo.

 

vitki sigurno necemo postati dok se hranimo kao siromasi, moras ili da jedes kao bogatas ili da ne jedes nista za 1mrsavost

 

  • +1 7
Link to comment

baš ste me zaintrigirali, pa sam pogledala za neke majice, mislim, neka sintetika, viskoza, nebitno, nisu neke, nego ih trenutno ima u našim lindama, a nađoh iste i na lidl.de

pa reklo bi se da je ista cena

lidl dojčland i linda

 

dok dm jebe kevu, balea kod njih i kod nas, nebo-zemlja, nisam baš sigurna, ali mislim da je kod nas skuplja najmanje 2x

Edited by dùda
Link to comment
7 hours ago, djeneralche said:

100d skuplje, da li postoji neko da ne jebe ovaj napaceni narod ovde.

 

Грк са чоколадом марке Ион од 85 грама. У Веру је око 85 дин, а летос у Грчкој 1,65 евра.

 

image.jpeg.e22c05d08a79f76eace41a4940620fb6.jpeg

Link to comment
19 hours ago, dùda said:

baš ste me zaintrigirali, pa sam pogledala za neke majice, mislim, neka sintetika, viskoza, nebitno, nisu neke, nego ih trenutno ima u našim lindama, a nađoh iste i na lidl.de

pa reklo bi se da je ista cena

lidl dojčland i linda

 

dok dm jebe kevu, balea kod njih i kod nas, nebo-zemlja, nisam baš sigurna, ali mislim da je kod nas skuplja najmanje 2x


U dm uzimam balea kupke po 99 dinara. Pa koliko je u đermani majku mu?

Link to comment

Meni oni godinama (još od one Agrokor krize) deluju kao da se raspadaju, ali nikako da skroz puknu.

Sve je dosta loše, i higijena objekata, i usluga… a cene van pameti.

Edited by mraki
  • +1 4
Link to comment
3 hours ago, msv said:

 

Uvoznik ga prodaje za 199 u svojoj radnji u Cvijićevoj, a sutlijaše (Milch Reis) za 99...

 

199 je opet oko 1.8e a ovamo 1.19 na akciji i 1.39 redovno a ti sutlijasi su bili nesto 0.65e valjda ovamo preko, ipak smo govna

  • +1 1
Link to comment
19 minutes ago, Zli Gli said:

A jeste, skuvacu sam sa onim ubacenim elementima od visnje, cimeta, marakuje i slicne egzotike:dry: Svabo je to smislio da nr mozes sam da napravis, eh...

 

Kakav bre sutlijas bozijace, mart je prakticno, Konjara iza coska. Hoces da sve pricaju kako si propo.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...