Jump to content
IGNORED

linda, srbinov prozor u svet egzotike...


gospa buba

Recommended Posts

On 4.2.2023. at 9:21, ivy said:

neko je rekao da su mu lidlove tuna-salate dobre..ali vidim da imaju vise vrsta-samo konzerva i konzerva u kartonu i cene su razlicite..pa me zanima koje su bolje?

Meni. Nisam jela bez kartona. :D

 

Link to comment

e jbga...malo pre odem do linde kad deo sa tim salatama opustosen..ostale samo dve bez kartona,samo konzerva.. pa sam uzela njih jer mi trebaju a ne znam kad cu sledeci put na tu stranu...

 

ista je cena..a i slika na kartonu je ista kao na konzervi...valjda cu preziveti :D 

  • Haha 1
Link to comment
7 minutes ago, ivy said:

e jbga...malo pre odem do linde kad deo sa tim salatama opustosen..ostale samo dve bez kartona,samo konzerva.. pa sam uzela njih jer mi trebaju a ne znam kad cu sledeci put na tu stranu...

 

ista je cena..a i slika na kartonu je ista kao na konzervi...valjda cu preziveti :D 

Na ovo misliš?

11B67096-24F8-4CF7-B7E4-AF5DE4BF524B.thumb.jpeg.31bc1458fb563dfb741b41efdbf34bbe.jpeg

 

lepa je, al bas retko je vidim. Super obrok za poneti ako nemas vremena sama spremiti. 

  • +1 2
Link to comment

ja baš ne kapiram zašto ljudi kupuju te salate, mislim, kapiram ok, ali ja ih ne kupujem

 

uvek kupim čistu tunjevinu, ili u maslinovom ulju ili u salamuri , gledam da ne kupujem u običnom ulju, ne znam ni sama zašto, neko mi valjda nekad rekao :D

posla pravim sa njima šta mi volja,  osim što je isplativije, meni je i ukusnije, jer sastav prilagođavam prema svom ukusu

  • +1 3
Link to comment

@maheem

 

da..ta je konzerva u kartonu...a ja sam nasla samo konzervu bez tog kartona okolo,a ista su i cena i slika.. jer te druge nije bilo...a pre neki dan je bio pun raf  :( 

 

 

edit

 

ovu sam nasla

 

img_2064.jpg

 

 

 

@dùda

 

 

ja ih kupim ponekad za planinarenje  i kampovanje jer su bas zgodne,ubacim to i viljusku u ranac i imam uzinu za dan u planini ...i ponekad za veceru na putovanju..prosto, zgodno je i jednostavno.

Edited by ivy
  • +1 1
Link to comment
2 minutes ago, ivy said:

ja ih kupim ponekad za planinarenje  i kampovanje jer su bas zgodne,ubacim to i viljusku u ranac i imam uzinu za dan u planini ...i ponekad za veceru na putovanju..prosto, zgodno je i jednostavno.

eh, da, taj razlog sam zanemarila, a logično je

Link to comment
31 minutes ago, dùda said:

ja baš ne kapiram zašto ljudi kupuju te salate, mislim, kapiram ok, ali ja ih ne kupujem

 

uvek kupim čistu tunjevinu, ili u maslinovom ulju ili u salamuri , gledam da ne kupujem u običnom ulju, ne znam ni sama zašto, neko mi valjda nekad rekao :D

posla pravim sa njima šta mi volja,  osim što je isplativije, meni je i ukusnije, jer sastav prilagođavam prema svom ukusu

 

E dudo, isto i ja kažem za ostale, ali ove lindine su baš super neobične, i izdašne, možeš lepo da se najedeš, a zgodne za nošenje, ja nosim na posao ponekad, na primer.

  • Hvala 1
Link to comment

Super su te Nixe salate, i meksicka i mediteranska, ali stvarno ih nema kao pre. Makar u Srbiji, ovde u Njemackoj mi na poslu najblizi Netto a u Lidl samo nekad subotom po potrebi. 

Link to comment
Just now, mraki said:

Mačka ni da pomiriše granule iz Lidla.

Izgleda zna nešto što mi ne znamo. :fantom:

Moja alavština od mravojeda koja bi staklo pojela, samo pomiriše neko suho meso iz lidla, okrene se i ode.

  • +1 3
  • Haha 1
Link to comment
10 minutes ago, mraki said:

Mačka ni da pomiriše granule iz Lidla.

Izgleda zna nešto što mi ne znamo. :fantom:

 

Ništa čudno. Više verujem njihovom čullu mirisa nego preporukama koje čujem od ljudi.

Moja Šiva se ne okeće prema više od pola skara sa brzom hranom u gradu.

Naravno da sam ih i ja izbacio iz upotrebe.

 

  • +1 3
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...