Jump to content
IGNORED

linda, srbinov prozor u svet egzotike...


gospa buba

Recommended Posts

16 hours ago, Zli Gli said:

Ja ne, cak sam bio blag. A tek koja nepravda sto ne mogu da nadjem ovaj najlepsi puding na svetu, tamo ga ima samo Netto a u Lidlu nista slicno

IMG-20230221-WA0002.jpg

spacer.png

  • Wub 1
  • Haha 1
Link to comment

Jbg, stara je to tema. Jos pre 10 godina sam pisao DM-u da mi objasne razlog zasto su stvari cesto i duplo skuplje, pa su nesto lagali da placaju carinu i sta ti ja znam. Razmisljao sam jedno vreme da donesem par paketa najgorih primera i zabodem se ispred nekog DM-a u centru i prodajem, ali ionako nemam vremena kad sam tu i tesko mi je to da izvedem sve logisticki.

 

18 hours ago, Zli Gli said:

Ja ne, cak sam bio blag. A tek koja nepravda sto ne mogu da nadjem ovaj najlepsi puding na svetu, tamo ga ima samo Netto a u Lidlu nista slicno

IMG-20230221-WA0002.jpg

 

Netto ima drugi koncept, i dalje su jeftinija radnja / discounter ali imaju standardne marke. Lidl uglavnom ima svoje kopije popularnih proizvoda, cesto u vrlo slicnom dizajnu.

Link to comment
3 hours ago, Sara said:

Tako nam i treba kad nemamo nikakvu proizvodnju

 

Pa imali smo, mislim nije nestala na puf.

 

46 minutes ago, Zli Gli said:

Nisu toliki problem slatkisi nego meso, te konzerve i ostalo bitno. Pakao gde mi zivimo. 

SNS zeli da budemo vitki i mrsavi, a ne debeli i ruzni ko Nemci.

  • +1 4
  • Haha 1
  • Tužno 1
Link to comment

Pa ne vidim da nam uspeva i pored zelje SNS-a, u proseku smo dosta masni

 

A za meso je mozda moguce jer sam ja mahom gledao akcije, tu je svakako bilo jeftinije a za redovne cene ne znam. Mada akcija ima bukvalno uvek tako da mu ga dodje na isto a o kvalitetu svega ne vredi pricati, vidim razliku po stanju digestivnog trakta ovde i tamo:ph34r:

Edited by Zli Gli
Link to comment

Скоро сам попиздео када сам видео у маркету у Скопљу да му гранд кафа дође неких 900-ак динара/кг. Проверио одмах на телефону, иста кафа у Идеи неких 1853 дин/кг ил тако нешто, апсолутно бесмислено, све им дрчно јебем.

Слабо пијем турску кафу од како не пушим па слабо и купујем, али није могло да ми не западне за око.

Лидл једва да је мало повољнији од ових битанги, а акције и купони су им све веће олупине. Потроши 9000 да добијеш флашу киселе. Оћу заболе ме.

  • +1 5
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...