Jump to content
IGNORED

linda, srbinov prozor u svet egzotike...


gospa buba

Recommended Posts

Сад сам тек извалио да у целокупном Београду има фазон десетак лидлова, није ни чудо што је свуда гужветина.
 

Не идем често иначе али од та три “у Тошином бунару” најгори ми је онај у Земуну(сјати се цео Земун и околина плус трећина Нбга) иако ми је најближи. А најбољи дефинитивно онај на крају 61ог, некако делује највеће иако су капирам сви исти, најмања је гужва и делује ми најбоље опремљен или се барем не разграби све у најкраћем могућем року.

Link to comment
Taj me nervira, uvek promašim ulaz za parking.
Tošin bunar je moj Lidle of choice.
apsolutno. na taj sam navikla. onaj u gandijevoj je okrenut naopako ravanskom simetrijom bez inverzije i pola ne kupim shta sam htela od preuzbudjenja shto stvari nisu gde treba da budu plus u glavi prisilno izvodim simetrijske transformacije. u ribara je vec ok dry.png [emoji38]ol:

kao kad se promeni sat pa neko krene da zabedjuje kolko je po starom shta te briga koliko je po starom [emoji38]ol:

sent from bash mnogo dobar novi bubamoto



  • Haha 2
Link to comment

Ja ne znam da li sam jednom ušao u onaj kod kružnog toka.
Relano jedini za koji znam je onaj u Gandijevoj.
Tako da ta "obrnuta simetrija" za mene ne važi....



....shiit has hit the fan.

Link to comment
  • 2 weeks later...
On 5.2.2023. at 17:47, ivy said:

@maheem

 

da..ta je konzerva u kartonu...a ja sam nasla samo konzervu bez tog kartona okolo,a ista su i cena i slika.. jer te druge nije bilo...a pre neki dan je bio pun raf  :( 

 

 

edit

 

ovu sam nasla

 

img_2064.jpg

 

 

 

 

do odgovorim sebi...dobra je ova salata ali je prevelika a samim tim i neprakticna...RioMare je taman za uzinu ili veceru,taman za u ranac za uzinu u planini ...ova je meni za iz dva puta ..ova je samo za kod kuce pa da pola ostane u frizideru da smrdi,stavila sam je u ziplock kesu da ne usmrdi ceo frizider i drugim ljudima..ili za dvoje manje gladnih,ne znam..

ali ukusna je i ok...mediteransku nisam probala.

Link to comment

ozbiljno su počeli da me smaraju veliki marketi, svi bez izuzetka, pa tako i linda

 

zbilja ulazim sa mukom, uglavnom ciljano

 

ok, do mene je, to mi je jasno, ja bih najradije da sam u nekom mediteranskom gradiću, da šetkam ulicom i kupujem u bakalnicama, po malo , to je moja idealna kupovina

isto važi i za garderobu

 

linda je nekada imala pamučne stvari mnogo raznovrsnije i dosta kvalitetnije, sad vidim baš dosta krša na delu sa odećom, muka mi pripadne od nekih komada

 

elem, od kada manje zalazim u lindu, čini mi se da se kvalitetnije hranim, tj. sa manje slatkiša, manje industrijskog smeća  itede

  • +1 7
Link to comment
2 hours ago, ivy said:

pa u velikim marketima ostavis pola zivota..sve predugo traje i gubi se bas dosta vremena

meni i nije toliki problem gubljenje vremena.

slloši mi se od izbora i količina

nisam ja više za to jbg

jogurt sa ovim, pa jogurt sa onim, pa jogurt masni, pa nemasni, pa retki, pa gusti  

a u suštini je sve isti shit 

 

pa onda nedostatak prirodnog svetla u tim radnjama. to je baš počelo da mi smeta 

pa ljudi koji tako kupuju neke gomile nečega 

 

u gadnu babu starim, znam :D

 

 

  • +1 1
  • Haha 1
Link to comment
25 minutes ago, dùda said:

ljudi koji tako kupuju neke gomile nečega

+1k

 

Uvek se pitam kada ljudi sumanuto kupuju koliko toga na kraju bace :(

 

Sto se tice Lindi, ja povremeno koristi prodavnicu na autoputu kod Ikea u okviru Ava parka. Nikad guzva, barem kad ja idem :)

 

Link to comment
On 10.2.2023. at 12:43, johan nagel said:

Сад сам тек извалио да у целокупном Београду има фазон десетак лидлова, није ни чудо што је свуда гужветина.
 

Не идем често иначе али од та три “у Тошином бунару” најгори ми је онај у Земуну(сјати се цео Земун и околина плус трећина Нбга) иако ми је најближи. А најбољи дефинитивно онај на крају 61ог, некако делује највеће иако су капирам сви исти, најмања је гужва и делује ми најбоље опремљен или се барем не разграби све у најкраћем могућем року.

I dalje su gužve?!

I nakon žestokog poskupljenja?

Ja retko kad idem, i ranije sam išao isključivo zbog akcijskih artikala, pa kupim i neki prehrambeni, to se svodilo na 1 nedeljno. Kako su akcijski poskupeli, i u din i u eur (npr u odnosu na nemački lidl 50%), a i ponavljaju se na mesec-2 (mahom vrte jedno te isto, što se nije prodalo, niti će), nisam išao sigurno mesec dana, a možda i 2, da ne moram busom da idem, možda bih i svratio.

Link to comment
15 minutes ago, Sara said:

pitam se stalno, dokle ce to tako i oce li nama svanuti nekad:cry:

 

Koliko se secam i Lidl u Grckoj je jeftiniji od naseg

 

Ja nisam imao taj utisak za Grčki, ali to je na moru u sezoni :/.. ako ništa drugo mislim da je Masutis bio jeftiniji za svakodnevne stvari (i bliži našim cenama).

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...