Jump to content
IGNORED

linda, srbinov prozor u svet egzotike...


gospa buba

Recommended Posts

Inače, ne znam da li je tako i u vašim Lindama, ali ja opet videh ogromne količine mesa i mlečnih proizvoda prelepljenih sa onih 30% pred istek roka.

Rekao bih da je ipak preskupo za prosečnog korisnika i da se znatno manje kupuje.

  • +1 1
Link to comment
9 hours ago, mraki said:

Inače, ne znam da li je tako i u vašim Lindama, ali ja opet videh ogromne količine mesa i mlečnih proizvoda prelepljenih sa onih 30% pred istek roka.

Rekao bih da je ipak preskupo za prosečnog korisnika i da se znatno manje kupuje.

svuda je tako, po svim marketima, nema narod više novaca za to, pogotovo je izraženo u maxiju

  • +1 3
Link to comment
svuda je tako, po svim marketima, nema narod više novaca za to, pogotovo je izraženo u maxiju
da, za ono shto su bash reshili da prodaju, za ostalo, evo gledam sad maksi onlajn, maksi dize cene skoro nedeljno, neshto za 2 dinara, neshto 300%, valjda da uhvate makar minimalni talas pre nego shto se sve raspadne :isuse:

sent from bash mnogo dobar novi bubamoto

Link to comment

Bio juče, armagedon. Čekao 10min za parking mesto, unutra haos. Nema sapuna? Perlenbacher Pils Premium (belo-zlatna konzerva) zaboden kod kase #1 iako je istekla akcija, po 59.90RSD je odlična kupovina.

Link to comment
  • 2 weeks later...

Kupila one retro žvake da me želja mine, ne verujem šta smo mi jeli kao deca i bilo nam wow :isuse:

 

Imam da prijavim neko mister choc suvo grožđe uvaljano komplet u čokoladu, nemojte da kupujete, spasite sebe, nek padnem samo ja :ranitidin:

  • Haha 1
Link to comment
  • 2 weeks later...

Ne znam jel ima u nasim Lidlovima ali nadjoh ovde u Njemackoj neku kombinaciju badem i med i so ili tako nesto, slano slatko. Pise erdnuss/mandeln sa honig und salz, ima to i Netto a i Lidl, slicno. Pas mater, znam da nije bas zdravo a i kosta 1.99 ojra ali navukao se. I imaju veci izbor slatkisa ovde, sve im je bolje majku im okupatorsku

  • +1 2
  • Haha 3
Link to comment
  • 1 month later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...