Jump to content
IGNORED

Pitanja


Recommended Posts

???midar ad atš .okapoan italzi im uxoferiF u macukto otš evS .melborp narazib onuptop mamI

Imam potpuno bizaran problem. Sve što otkucam u Firefoxu mi izlazi naopako. šta da radim? Primer je gore, ovo otkucao u Wordu pa pasteovao.
Link to comment
Imam potpuno bizaran problem. Sve što otkucam u Firefoxu mi izlazi naopako. šta da radim? Primer je gore, ovo otkucao u Wordu pa pasteovao.
ctrl+shift+x
Link to comment

Ima li korisnika ESET-a kojima se pojavljivao ovakav notification message?

Adress has been blocked
URL address:
"peradjoka.t35.com/COMPUTER_NAME/1.rar"
IP address:
66.45.237.219:80

Ovo "peradjoka" stvarno piše.Nije prestajalo do restarta.

Edited by cika tale
Link to comment
Imam potpuno bizaran problem. Sve što otkucam u Firefoxu mi izlazi naopako. šta da radim? Primer je gore, ovo otkucao u Wordu pa pasteovao.
ctrl+shift+x
Da sam juče umro...
Link to comment

Imam jedno pitanje (treba mi mala pomoc): pokusavam da obrisem 1 mp3 file i nece i nece. Kaze file corumpiran i unreadable, u total commanderu mi kaze da skinem neki write protection, koji nikad u zivotu nisam ni stavljao (na bilo sta, a kamoli na neki mp3).Kako obrisati fajl? (jbt kakvo pitanje :blink: sta da radim kad se uzjogunio, sam i nicim izazvan :D )

Link to comment

Trebalo bi da otkloni smetnju da se file obriše. Nisam probao, čisto guglanje..Glede "write protection" možeš da probaš i ovako:- desni klik na problematični file- General tab - dole levo pogledaj pod Attributes- Uncheckiraj "read only" ako je čekiranoMožeš da probaš i sa Unblock

Link to comment

Hvala. Probao sam to desni klik pa unchekiranje read only, i tu mi prijavljuje error. Jebemliga, probacu ovaj programcic.Hvala tale i radisa! :)

Link to comment
ubacio Google Chrome, ajd u qrac...shljaka mnogo bolje...
Instalirao i ja ponovo, da vidim da li se sta poboljsalo. Generalno mi radi brze nego FF, ali mi ipak nedostaju neki addonovi.Takodje na forumu(ovom ovde) post se moze poslati samo iz FastReply-a. Jel to greska u nekom podesavanju ili neki bug.Takodje, jel ima neki dobar sajt sa addonovima za Chrome?
??midar ad atŠ .okapoan italzi im uxoferiF u macukto otš evS .melborp narazib onuptop mamI
Imam potpuno bizaran problem. Sve što otkucam u Firefoxu mi izlazi naopako. Šta da radim? Primer je gore, ovo otkucao u Wordu pa pasteovao.
ctrl+shift+x
Meni se pre nedelju dana pojavio slican problem na particiji koju retko koristim i koju sam planirao da i onako formatiram pa nisam ulazio dalje u problem, vec zakljucio da je neki virus ili sta(sto verovatno i jeste). Jedino sto meni nije bas odmah okretao reci vec posle nekog vremena koriscenja racunara. Takodje je nicim izazvan ponekad i povecavao slova. Zanimljivo da se opet u Notepadu moglo normalno kucati. Edited by deeps
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...