Jump to content
IGNORED

Pitanja


Recommended Posts

U Metrou. Koštala je prošle godine oko 2000 dinara. Samo moraš pet po pet strana da bušiš.
Hvala
google: pdf+merger
Hvala, skinuo sam ovaj i očas završio šta mi je trebalo.
Link to comment
Kojim softverom/plejerom mogu da vidim da li je DL-ovani dividi PAL ili NTSC?Treba mi podatak zbog radi oprobavanja ubacivanja titlova u isti..
Cyberlink Power DVD. Odes na Configuration pa na Information i pod stavkom TV system pise sta je u pitanju
Link to comment

Jel ima ovde neko da je koristio programce po imenu Driver Updater Pro, i da ga je naterao da se uspesno krekuje? Do sada sam se uglavnom snalazio ali ovaj mi je tvrd orah, a cini mi se da je bas dobar i koristan program.Moze odgovor na pm.

Link to comment
Jel ima ovde neko da je koristio programce po imenu Driver Updater Pro, i da ga je naterao da se uspesno krekuje? Do sada sam se uglavnom snalazio ali ovaj mi je tvrd orah, a cini mi se da je bas dobar i koristan program.Moze odgovor na pm.
Za 232 verziju na DC++ mozes da nadjes sve sto ti treba
Link to comment
Cyberlink Power DVD. Odes na Configuration pa na Information i pod stavkom TV system pise sta je u pitanju
10xNa prošloj konfiguraciji sam ga imao a sada gledim dvd pomoću drugih plejera (trenutno KM).Ne moram valjda da ga instaliram samo zbog toga...
Link to comment

Imam hard disk WDC2500JB i program Hard disk Sentinel mi pokazuje da na njemu postoje 3 bad i 8 weak sectora, ma sta ovo drugo znacilo. Za sada sve radi solidno ali kapiram da ce da zamre ako ne ucinim nesto. Cuo sam za onaj Low Level Format pa me zanima kako to funkcionise i cemu tacno sluzi... Ako sam dobro skapirao, tako se bad sectori grupisu i ne moze nista da se snima preko istih, sto je valjda dobro i moze da produzi zivot disku :unsure:

Link to comment
Imam hard disk WDC2500JB i program Hard disk Sentinel mi pokazuje da na njemu postoje 3 bad i 8 weak sectora, ma sta ovo drugo znacilo. Za sada sve radi solidno ali kapiram da ce da zamre ako ne ucinim nesto. Cuo sam za onaj Low Level Format pa me zanima kako to funkcionise i cemu tacno sluzi... Ako sam dobro skapirao, tako se bad sectori grupisu i ne moze nista da se snima preko istih, sto je valjda dobro i moze da produzi zivot disku :unsure:
Mehanički rok trajanja HD-a ti neće produžiti. Ali će sve sektore na disku proveriti i loše sektore označiti kao loše, tako da oni više neće biti korišćeni. Naravno, izgubićeš sve podatke na njemu.HDD Low Level Format Tool
Link to comment

Dobio sam nešto što se zove3,5'' HDD External Case. High-speed external storage system for 3.5 inch HDD.Jebo mene, da li je to samo kutija za eksterni hard disk?? To se tako prodaje?!

Link to comment

Ozbiljno? Koji kurac sam to dobio, onda?Valjda da bi podatke sa starog harda lakše prebacio u novo računalo.. ali sam zato 24h živeo u zabludi da sam dobio eksterni hard. Aj ako ovo bude u nekoj listi bisera, da me barem obavestite.

Link to comment
Ozbiljno? Koji kurac sam to dobio, onda?Valjda da bi podatke sa starog harda lakše prebacio u novo računalo.. ali sam zato 24h živeo u zabludi da sam dobio eksterni hard. Aj ako ovo bude u nekoj listi bisera, da me barem obavestite.
Pa sad pogledaj dali je SATA ili PATA kućište i prošetaj do neke radnje i kupi disk. Namontiraj ga unutra i eto ti externog diska. Uštedeo si 20-30e. Ako si ga dobio... Ako si kupio, ništa strašno, razlika u gotovom i već montiranom je par 100 dinara...
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...