Jump to content
IGNORED

Pitanja


Recommended Posts

C:\ Documents and Settings\<username>\Local Settings\Temp ovde bi trebao da je fajl, ako nije tamo gde je Lale rekao... Poslednji temp koji je modifikovan... Ili predposlednji, ako je otvoren novi dokument... Promeni extenziju u doc, skloni tildu i pomoli se bogu...

Link to comment

Ljudi, jako banalno pitanje, ali mi i dalje nije jasno...ako kupim Grid wifi antenu, kako da je povezem na laptop, da li mi treba i router, nista tu meni nije jasno?

Link to comment
Ljudi, jako banalno pitanje, ali mi i dalje nije jasno...ako kupim Grid wifi antenu, kako da je povezem na laptop, da li mi treba i router, nista tu meni nije jasno?
Da, verovatno bi ti trebao neki wifi ruter na koji se moze prikaciti antena a njega dalje mreznim kablom povezao sa laptopom. Ruter postavi da radi u Client modu ako je svrha toga da uhvatis signal nekog lokalnog wireless provajdera.
Link to comment

Zapravo, ako na laptopu imaš priključak za eksternu antenu, ne treba ti ruter. Doduše, verovatnoća za to je prilično mala, ja sam to video samo jedanput do sada.

Link to comment

daklem, ovako.kupili junioru play station 2, ovde u usa. plan nam je bio da nosimo za srbiju, kada su nam prijatelji rekli da usa sistemi:1) ne mogu da citaju nasi televizori i da nam treba konvertor da bi to premostili.2) igrice iz evrope nece da se citaju na usa uredjaje, kao ni igrice iz us of a na evropske uredjaje.zanima me da li je to tacno i koliko je komplikovano da se resi taj problem jednom kada se ps2 nadje na treitoriji srbije. drugim recima, da li uopste vredi da vucem to odavde (mislim, nije tesko ali..).izvinjavam se na tehnickoj i svakoj drugoj nepismenosti ali se u tehniku razumem kao... pa recimo da se marica u krivi k.... razume bolje. mnogo bolje.unapred hvalazabrinuta majka.

Link to comment

Mislim da nije tacno.Sto se tice tv-a Usa rade valjda Usa PS2 radi u NTSC rezimu a to danas svaki bolji tv podrzava.Jel bese tamo drugacija struja?Mislim na utikac?Ima da se nadju adapteri za njih.A za diskove vec ne znam znam da ima da se ugradi cip koji omogucava citanje kopija e sad dal ima razlike kod tih usa nisam siguran.

Link to comment

1. - ko sto rece Moca, noviji TV uredjaji citaju sve2. - igrice za PS2 su region protected, znaci - moracete da ili ih nabavljate u USA ili --> nadjite neki servis u Srbiji i ugradite chip za citanje kopija (mislim da nije vise od ~ 40-50 ?) i onda ce vam raditi i diskovi sa buvljakaOsim ... ako niste mislili na Playstation 3. Za njega nije bitno gde kupujete igrice - sve rade, ali ako bude zeleo da se igra online - masina ce se kaciti na servere u americi (tj - bice neigrivo)... eh da, i necete moci da gledate Blue-Ray filmove kupljene van USA

Link to comment

Imao sam problem sa nekim napastima koji sam sredio sa "Malwarebytes' Anti-Malware"...Prijatelj ima slican problem kao i ja, ali nema net.Tako da mu mogu odnjeti program i instalirati ga, ali ne mogu skinuti update kod njega.Jel mogu nekako apdejtovanu "database" da prebacim na USB flash? Hvala!

Link to comment

Kako da e knjigu u kojoj je svaka pojedinačna strana urađena kao jedan Reader-ov dokument prebacim u samo jedan AcroRd doc? Mrzi me da je otvaram u Operi a i štampanje je komplikovano..Ako neko zna, gde mogu nabaviti neku prostu i jeftinu spravu za kućno koričenje?

Link to comment
Ako neko zna, gde mogu nabaviti neku prostu i jeftinu spravu za kućno koričenje?
U Metrou. Koštala je prošle godine oko 2000 dinara. Samo moraš pet po pet strana da bušiš.
Link to comment
Kako da e knjigu u kojoj je svaka pojedinačna strana urađena kao jedan Reader-ov dokument prebacim u samo jedan AcroRd doc? Mrzi me da je otvaram u Operi a i štampanje je komplikovano..
google: pdf+merger
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...