Jump to content
IGNORED

Pitanja


Recommended Posts

2 minutes ago, Hamlet Strašni said:

Нопе. Чак сам и прикључио оригиналну тастатуру коју сам добио. Јел постоји могућност да не може да се уђе у биос?

 

Može da bude zaključan bios ako je pc od onih polovnih uvoz iz EU sa kupujem prodajem, ako je iz radnje mora da radi nešto od F1, F2, F10, F12, Del, ESC, Enter... ili reklamiraj.

  • Hvala 1
Link to comment

Из радње је, имам и фискални рачун. Видим да ми пријављује неке грешка код конфиг сиса и неки фимвер мисинг...

Link to comment
9 minutes ago, zmanic said:

Zajebavaju ti svedeni HP računari.

Može se u BIOS, ako mora i da se resetuje BIOS.

Posle treba da se udje u malo skriveni deo, pa dalje kao kod ostalih.

 

https://support.hp.com/sg-en/product/hp-260-g4-desktop-mini-pc/35719341/document/ish_3891464-2337914-16

To je to                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                       

Link to comment

Sta radite sa starim laptopovima ?

selio sam se i vidim da ih imam 4-5, pocevsi od dell inspiron 6000 od pre 15 godina, preko jos jednog della, asusa, hpa i lenova ..

Link to comment
22 minutes ago, Lezilebovich said:

Sta radite sa starim laptopovima ?

selio sam se i vidim da ih imam 4-5, pocevsi od dell inspiron 6000 od pre 15 godina, preko jos jednog della, asusa, hpa i lenova ..

Čuvam ih, napraviću muzej jednog dana... :D

Link to comment
9 hours ago, Lezilebovich said:

Sta radite sa starim laptopovima ?

selio sam se i vidim da ih imam 4-5, pocevsi od dell inspiron 6000 od pre 15 godina, preko jos jednog della, asusa, hpa i lenova ..

 

Koristim.

 

Jedan klincu za youtube, drugi sa prikljucenim zvucnicima za slusanje muzike (taj je bas krs, jedva pokrece Spotify), treci koristi gospodja kad bas mora kod kuce da radi (WPS radi pristojno), cetvrti mi je kao za posao za nuzdu ako zatreba, sve mi je na njemu instalirano, ali mislim da ga godinama nisam izvadio iz ormara, taj realno ne koristim.

Na svima je linux, Mint ili Lubuntu.

Link to comment
On 30.5.2022. at 10:05, Lezilebovich said:

Sta radite sa starim laptopovima ?

selio sam se i vidim da ih imam 4-5, pocevsi od dell inspiron 6000 od pre 15 godina, preko jos jednog della, asusa, hpa i lenova ..

 

uglavnom poklanjam. rodbini, pijateljima, poznanicima koji inače ne bi nikad kupili ili nisu u mogućnosti ili imaju sitnu decu kojoj treba za neke osnovne stvari isl.

  • +1 1
Link to comment
On 30.5.2022. at 10:05, Lezilebovich said:

Sta radite sa starim laptopovima ?

selio sam se i vidim da ih imam 4-5, pocevsi od dell inspiron 6000 od pre 15 godina, preko jos jednog della, asusa, hpa i lenova ..

 

Ima ih gomila koji otkupljuju, pogledaj po oglasima.

Link to comment
On 30.5.2022. at 10:05, Lezilebovich said:

Sta radite sa starim laptopovima ?

selio sam se i vidim da ih imam 4-5, pocevsi od dell inspiron 6000 od pre 15 godina, preko jos jednog della, asusa, hpa i lenova ..

Šta imaš od memorije u njima? Meni fali nešto DDR3 da pojačan ovaj podmlađeni.

Link to comment

Ja sam bas drugarici upakovao jednog starog dell-a za radnju što otvara, samo sam stavio ssd i mint i super zadovoljna je.

@Lezilebovichdaj kucni mi na PP šta imaš pa ću se raspitati da li ima neko da može iskoristiti. Još ako je legalan win na nekom..ih!

@Tale šta ti tačno treba, mislim da u nekoj fioci imam 5-6 modula od 1Gb i 2Gb

  • +1 1
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...