Jump to content
IGNORED

Pitanja


Recommended Posts

Juče sam gledao i čačkao Dell Latitude 5310 kod prijatelja.

Baš intresantna i povoljna stvarčica. Meni je 13" monitor već sitnno, ali kome nije, preporučujem za te pare. Posebno kad se prelomi u korektan tablet sa dobrim hardverom.

Link to comment
43 minutes ago, aram said:

I video je, par sec crno, pa sekund vertikalne štrafte.

Ne vidi se, ali po opisu može biti svašta... Jesi probao drugi monitor? da eliminišemo da nije/jeste do monitora..

Link to comment
17 minutes ago, radisa said:

Jesi probao drugi monitor?

hvala, probaću večeras, mada se bojim da je grafička. koja je integrisana... da li to obavezno znači da moram celu matičnu da menjam?

Link to comment
2 minutes ago, aram said:

hvala, probaću večeras, mada se bojim da je grafička. koja je integrisana... da li to obavezno znači da moram celu matičnu da menjam?

AKo je komp noviji, onda procesor, jer su integruše u procesoru sad...

 

AKo je stariji, ploča...

Link to comment

ma mator je, 7 godina, foxconn 2AA9 je mainboard... ups, izgleda ipak imam odvojenu grafičku, AMD Radeon HD 5570.

 

jebga, tako to ide kad počneš da nasleđuješ sinovljev desktop pa pojma nemaš šta je unutra :D

Link to comment
59 minutes ago, aram said:

ma mator je, 7 godina, foxconn 2AA9 je mainboard... ups, izgleda ipak imam odvojenu grafičku, AMD Radeon HD 5570.

 

jebga, tako to ide kad počneš da nasleđuješ sinovljev desktop pa pojma nemaš šta je unutra :D

 

Sa obzirom koliko je stara ta grafika, smrdi na nju da je završila svoje...

Link to comment

Pa dobro, ta ploča ima integrisanu grafiku, možeš za prvu pomoć preći na nju ako nije monitor taj koji pravi problem.

Edited by vememah
Link to comment
29 minutes ago, Mil@n said:

 

Sa obzirom koliko je stara ta grafika, smrdi na nju da je završila svoje...

u najgorem momentu realno, s obzirom na stanje na tržištu

- uvek može da proba da je ispeče u rerni i da joj tako produži život :happy:

Link to comment

Da li neko zna kako da "opravim" grafičke karte koje su kopale ali ne bacaju sliku kada se naštekaju? 

 

U pitanju su RX 570 Asus Expedition i RX 470 MSI Gaming. Obe isto reaguju, upale se, vrte se ventovi, ali ne mrdaju. Kontam da je problem mining bios, il tako nešto...

 

Nisam iamo taj problem sa XFX 570, možda jer imaju bios switch, mada radile su i na silent modu tj modu koji se koristi za mining. 

Link to comment

Promenio sam telefon, sa Motorole Z2 play na Xiaomi MI 10S.

Prebacio sam podatke, aplikacije, sve radi ok, ostala je još jedna stvar da se reši, ako je moguće.

S obzirom da sam Motorolu ima 4 godine, u Google Chrome-u, imam desetak prozora sa gomilom tabova u svakom, to sam tematski grupisao (politika, sport, tehnika, itd...)

Bio bi užasan pain in the ass da ručno kopiram svki url s jednog na drugi telefon.. Cenim da imam ukupno u svim tabovima oko 200-300 adresa...

Postoji li neki način da se sve to eksportoju sa STAROG na NOVI telefon (chrome to chrome), neka aplikacija koja to radi?

Napominjem da na oba telefona imam isti nalog, i da je sinhronizacija uključena.

Link to comment

Nisam pametna, nemam sta da krijem al postaje mi sve vise mucno 

 

Dobijam nonstop tudje emails na moj. Vecina njih su varijacija mog imena i prezimena. Moj email je 

 

(edip: ne ostavljamo mejlove ovdje)

 

I sad od kanade do hrvatske preko bosne i srbije ja bar jedan dnevno tudj dobijam. I to ozbiljne papire od bakovnih izestaja, do nekih sudskih papira do racuna raznih. 

 

Sve sam probala od spam do kontaktirnja gugla. Mislim, srecom meni dodje od svih ljudi, nikad ne bih zloupotrebila, cak sam i kontaktirala u nekim slucajevima (to sa izvestajima iz banke npr) ljude da promene email jer stize i meni.

 

A sta ako moji emails isto tako stižu drugima?! 

 

I sad se razmisljam kako da se resim gugla. Pocev od mejla do drive. 

 

Imate neki predlog za novu kompaniju, bezbedniju? Ili da se ne tripujem previse, da je gugl neizbezan u svakom slucaju

 

 

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...